This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

26. Oktoberveiling 2015

Auction on Friday, October 16, 2015 from 16:00

Completed | Default auction

Bronzen vergulde kandelaar
Starting price 400 EUR

Grote 19e eeuwse vergulde bronzen 8-lichts kandelaar met afneembare armen in goede originele staat 86x33x31cm. Cond.: G

Chinese theepot
Result: 50 EUR

Antieke Chinese terracotta theepot gemerkt(yixing) met emaille beschilderd, floraal en bamboe decor. (geoxideerd hengsel, geen deksel)15x18x12,5cm Cond:G

Dolk
Starting price 80 EUR

Antieke Oosterse dolk met benen heft en houten met messing schede in goede staat 31cm.

Buffet 20-er jaren
Starting price 80 EUR

Antieke eikenhouten Junedstil buffet omstreeks 1900 met geslepen spiegel, origineel messing beslag en sleutel in goede staat 188x126x57cm Cond:G

Wortelnoten barok secretaire
Result: 190 EUR

Antieke Hollandse wortelnoten Barokstijl secretaire omstreeks 1880 met bronzen beslag, met mooi wortelnoten binnenleven en intarsia, uitschuifbare vlakken met bronzen capitellen, lichte fineerschades....

Mahonie speeltafel
Starting price 150 EUR

Oude mahoniehouten fineer uitklapbare speeltafel, met groen velours beklede speelbal, poten vervangen, 75x91x45cm Cond:R

Louis Philippe stoel
Starting price 150 EUR

Antieke massief pallisanderhouten armleunstoel, Louis Philippe omstreeks 1870, met kwalitatief mooi snijwerk en nieuwe lederen bekleding, 115x80x63cm Cond:G

Salontafel
Starting price 120 EUR

Oude kersenhout-kleurige salontafel 2e helft 20e eeuw in goede staat 120x70x47cm.

Beschilderd hoekkastje
Starting price 150 EUR

Beschilderde 19e eeuwse hoekkast met bijbelse voorstellingen. 81x52x22 Cond:G

Louis Philip vitrinekastje
Result: 40 EUR

Louis Philippe stijl berenhouten met vuren vitrine kastje omstreeks 1890 in goede staat(zijkanten glas, rugwand later) 55x38x22 Cond:G

Groot Perzisch kleed
Result: 200 EUR

Groot oud Perzisch kleed, meerkleurig in goede staat. 247x310cm

Perzisch kleed
Result: 80 EUR

Oude Perzisch handgeknoopt kleed, gemerkt Zahjan, in goede staat 190x127cm

Brons, Marianne Houtkamp
Result: 950 EUR

Groot bronzen beeld (nr. 8 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse krijger met speer, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 69cm. Cond.: G

Brons, Marianne Houtkamp
Starting price 700 EUR

Groot bronzen beeld (nr. 6 van 8) van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend 2 Keniaanse vrouwen achterom kijkend, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 41cm. Cond.: G

Brons, Marianne Houtkamp
Starting price 400 EUR

Groot bronzen beeld van Marianne Houtkamp + boek (galerie Ootmarsum), voorstellend een Keniaanse vrouw met kind, 2-kleurig gepatineerd met marmeren voet H.: 37,5cm. Cond.: G