Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Oude/antieke viool, 1900
Startpreis 80 EUR

Antieke viool in originele cassette. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: L 61 cm. In goede staat.

Stomme knecht (chroom)
Startpreis 40 EUR

Stomme knecht van chroom, uit de 60-er jaren. Afmeting: 113 x 48 x 32 cm. In goede staat.

18e Eeuwse spiegeltelescoop in kist
Startpreis 400 EUR

18e Eeuwse Hollandse spiegeltelescoop door Lubbertus van der Bildt uit Franeker, met originele mahoniehouten kist. Afmeting (kist): 10,5 x 47,5 x 18,5 cm.

Tilly Moes, Vaas met rozen
Startpreis 50 EUR

Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Landschap met vee en herders
Startpreis 70 EUR

Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met vee en herders. Aquarel op papier. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.

Hollandse gravure, Jongen rijcken Hollander op geldkist
Startpreis 60 EUR

17e - 18e Eeuwse Hollandse gravure Engelsche kraam Jongen rijcken Hollander op geldkist. Gravure op papier. Afmeting: H 42 x B 44 cm. In goede staat.

H.C. van Mourik, Stilleven
Startpreis 50 EUR

H.C. van Mourik. 1877 - 1944. Stilleven met uien en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 50 cm. In goede staat.

2x Paul Bodifee, Binnenhof + wintergezicht
Startpreis 80 EUR

Twee etsen Paul Bodifee. 1866 - 1938. Deventer School. Binnenhof + wintergezicht. Etsen op papier. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.

Antieke gouache, Engels gardist in parade-uniform
Startpreis 60 EUR

Antieke gouache. Circa 1920. Engelse gardist in parade-uniform te paard. Gouache op schilderskarton. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

Jan Luyken, Spaanse krijgsvloot
Startpreis 60 EUR

16e - 17e Eeuwse ets door Jan Luyken, 1649 - 1712. Ets met voorstelling 'Vertooninge v.d. ontsachelijke Spaanse krijgs vloot in den Jaare 1588'. Afmeting: H 31 x B 39 cm. Verkleuring. Ets op papier. I...

P.A. Schipperus, Poldergezicht met molen
Startpreis 90 EUR

Gesigneerd P.A. Schipperus. Klein schilderij. Circa 1900. Poldergezicht met molen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 21,5 cm. In goede staat.

Religieus schilderij
Startpreis 200 EUR

Antiek religieus schilderij. Circa 1800. Jonge Jezus Christus preekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 89 cm. In goede staat.

S. Dijkstra, Noordkaap Terschelling
Startpreis 150 EUR

Noordkaap Terschelling. Kleuren houtsnede op papier. Afmeting: H 13 x B 42 cm. In goede staat.

2x 17e Eeuwse tekening
Startpreis 150 EUR

Twee 17e eeuwse pastel tekeningen, dames portretten. 1x Onduidelijk, 1685. 1x Monogram onduidelijk. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Toorop, Portret Guusje van Lede
Startpreis 60 EUR

Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie op papier. Portret Guusje van Lede. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.

Patrick Nagel, Damesportret
Startpreis 120 EUR

Patrick Nagel. 1945 - 1984. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.

Jacob van Rossum, Boerderij met bloemenpracht
Startpreis 150 EUR

Jacob ven Rossum. 1881 - 1963. Boerderij met waterput en bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

L.G. Melis, Tennisspeler
Startpreis 100 EUR

L.G. Melis. Hollandse School. 1935 - 1958. 50-er Jaren tennisspeler. Pastel op papier. Afmeting: H 93 x B 63 cm. In goede staat.

Cesare Marchesini, Italiaans landschap
Startpreis 200 EUR

Cesare Marchesini. Italiaanse - Naïeve School. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Bloedkoralen armband
Startpreis 70 EUR

Armband met 4 rijen kleine bloedkoralen, ø 3,4 mm., bevestigd aan een geelgouden slot met kleine zaadpareltjes, met geelgouden eindstukken. lengte 14,5 cm. Stukje slot los. In redelijk goede staat.

Zilveren ring met topaas en diamant
Startpreis 300 EUR

Kapitale zilver geoxideerde ring, 925/000, met in het midden een peervormig gefacetteerde topaas. Rondom de topaas zit een rand met slangenkop. De rand is volledig bezet met diamantjes. één ontbreekt....

Lot zakhorloges zilver
Startpreis 100 EUR

Lot zilveren zakhorloges, diverse modellen. En 3 verzilverde modellen. In redelijk goede staat.

Set sieraden Pewter Jorgen Jensen
Startpreis 40 EUR

Set tinnen sieraden gemerkt: Jorgen Jensen, Pewter, met een ring, oorclips, hanger en armband uit een ronde gebogen vorm. hanger ø 4 cm. breedte armband 20 mm. lengte 20 cm. En een spang met ovale han...

Lot sieraden
Startpreis 50 EUR

Lot sieraden met colliers met parels, hangers, ringen, zilveren broche en hanger. In goede staat.