Unica Leerdam vaas door C.J. Lanooy. 1881 - 1948. D. 59. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.
Antiek cavalerie sabel met brons en origineel leder bekleed heft. Frankrijk. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met lange lijs/bloemvazen op hocker decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,3 cm. In goede staat.
Chinese, octagonaal porseleinen kom met rondom figuren decor. Kang Xi gemerkt. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10 x 17,2 x 17,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.
Gouden tientje, 1879, Koning Willem de derde. In goede staat. 6,7 gram.
Groot metalen vliegtuigmodel Authentic Models, Ford Trimotor. Op standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 41 x 70 cm. In goede staat.
Reliekschrijn. Koper met emaille, brons, hout en glas religieuze Romaanse relikwie. Restvergulding. Leeftijd 19e eeuw of ouder. Mogelijk Frankrijk. Afmeting: 26 x 26 x 8 cm. In redelijk/goede staat.
16e Eeuwse Duitse steengoed schenkkan met annotatie 1583. Voorzien van wapen/floraal decor. Enkele chip. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Dikwandige groen-glazen Leerdam Serica vaas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.
Antieke, Weense bronzen jockey te paard. Koud beschildering. Met bodemmerk + nummer + Geschützt Franz Bergmann. Afmeting: 12 x 12 x 4 cm. In goede staat.
Louis de Poortere vloerkleed. In oude stijl gemaakt met sleetse look. Afmeting: 230 x 330 cm. In goede staat.
Antiek Ottomaans sabel met been. Afmeting: L 88,5 cm. In goede originele staat.
Twee antiquarische boeken. Nederland. 1x Hugo de Groot, van 't regt des oorlogs en vredes, Amsterdam Francois van der Plaats, 18e eeuw met perkament band, 22 x 18 x 7 cm. 1x Jacob Cats, door Leyden, P...
18e Eeuws Chinees porseleinen wapenbord, tevens verso. Chine de encre, met vrouwe justitia. Enkele chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Divers oud Chinees muntgeld. Aantal: 9x. Afmeting: Ø 2,2 - 4,4 cm. In goede staat.
Twee delen antiek fayence Delfts. 1x 18e Eeuws waterreservoir, kraantje incompleet. 1x Tabakspot, eerste helft 20e eeuw, barst. Afmeting: 23 - 35 cm.
18e Eeuws Delftse fayence tabakspot, Hanover Tabak, met Zuid Amerikaans inheems rokende figuur met schepen decor. Gemerkt De Drie Klokken. Pot is gelijmd. Afmeting: 32 cm. In redelijk staat.
Grote polychrome fayence tulpenvaas. Delft? Gemerkt Corry Kleijn. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. In goede staat.
Bronzen Hermes. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.
Antieke bronzen buste van Richard Wagner. Op onyx basement. Circa 1900. Door H. Gladenbeck. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten 8-laden commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 75 x 42 cm. In goede staat.