Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Unica Leerdam vaas, H 34 cm.
Startpreis 100 EUR

Unica Leerdam vaas door C.J. Lanooy. 1881 - 1948. D. 59. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 34 cm. In goede staat.

Antiek sabel, L 118 cm.
Startpreis 150 EUR

Antiek cavalerie sabel met brons en origineel leder bekleed heft. Frankrijk. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.

Chinese vaas, Lange Lijs
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen knobbelvaas met lange lijs/bloemvazen op hocker decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 13,3 cm. In goede staat.

Vierkante Chinese Kang Xi kom
Startpreis 275 EUR

Chinese, octagonaal porseleinen kom met rondom figuren decor. Kang Xi gemerkt. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 10 x 17,2 x 17,2 cm. In goede staat.

Chinese theebus, H 13 cm.
Startpreis 300 EUR

Chinees porseleinen theebus met zotjes in tuin decor. Afmeting: H 13 cm. In goede staat.

Gouden 10G 1879
Startpreis 250 EUR

Gouden tientje, 1879, Koning Willem de derde. In goede staat. 6,7 gram.

Gouden dukaat 1980
Startpreis 100 EUR

Gouden dukaat 1980. Conditie: unc.

Vliegtuig op standaard
Startpreis 150 EUR

Groot metalen vliegtuigmodel Authentic Models, Ford Trimotor. Op standaard. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 103 x 41 x 70 cm. In goede staat.

Reliekschrijn
Startpreis 150 EUR

Reliekschrijn. Koper met emaille, brons, hout en glas religieuze Romaanse relikwie. Restvergulding. Leeftijd 19e eeuw of ouder. Mogelijk Frankrijk. Afmeting: 26 x 26 x 8 cm. In redelijk/goede staat.

Duitse steengoed schenkkan
Startpreis 250 EUR

16e Eeuwse Duitse steengoed schenkkan met annotatie 1583. Voorzien van wapen/floraal decor. Enkele chip. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Copier Leerdam vaas
Startpreis 40 EUR

Dikwandige groen-glazen Leerdam Serica vaas. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Weens brons, Jockey
Startpreis 80 EUR

Antieke, Weense bronzen jockey te paard. Koud beschildering. Met bodemmerk + nummer + Geschützt Franz Bergmann. Afmeting: 12 x 12 x 4 cm. In goede staat.

Louis de Poortere vloerkleed, 230 x 330 cm.
Startpreis 80 EUR

Louis de Poortere vloerkleed. In oude stijl gemaakt met sleetse look. Afmeting: 230 x 330 cm. In goede staat.

Antiek Ottomaans sabel, L 88,5 cm.
Startpreis 80 EUR

Antiek Ottomaans sabel met been. Afmeting: L 88,5 cm. In goede originele staat.

2 Antiquarische boeken
Startpreis 120 EUR

Twee antiquarische boeken. Nederland. 1x Hugo de Groot, van 't regt des oorlogs en vredes, Amsterdam Francois van der Plaats, 18e eeuw met perkament band, 22 x 18 x 7 cm. 1x Jacob Cats, door Leyden, P...

18e Eeuws Chinees wapenbord Ø 23 cm.
Startpreis 400 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen wapenbord, tevens verso. Chine de encre, met vrouwe justitia. Enkele chip. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Chinees muntgeld (9x)
Startpreis 80 EUR

Divers oud Chinees muntgeld. Aantal: 9x. Afmeting: Ø 2,2 - 4,4 cm. In goede staat.

2x Divers (tabakspot/wandhouder)
Startpreis 40 EUR

Twee delen antiek fayence Delfts. 1x 18e Eeuws waterreservoir, kraantje incompleet. 1x Tabakspot, eerste helft 20e eeuw, barst. Afmeting: 23 - 35 cm.

18e Eeuwse Delftse tabakspot
Startpreis 100 EUR

18e Eeuws Delftse fayence tabakspot, Hanover Tabak, met Zuid Amerikaans inheems rokende figuur met schepen decor. Gemerkt De Drie Klokken. Pot is gelijmd. Afmeting: 32 cm. In redelijk staat.

Tulpenvaas, H 47 cm.
Startpreis 200 EUR

Grote polychrome fayence tulpenvaas. Delft? Gemerkt Corry Kleijn. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Rozenburg tegeltableau, 1910
Startpreis 250 EUR

Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Hermes
Startpreis 35 EUR

Bronzen Hermes. Naar antiek voorbeeld. 21e Eeuw. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.

Bronzen buste R. Wagner, H 17 cm.
Startpreis 80 EUR

Antieke bronzen buste van Richard Wagner. Op onyx basement. Circa 1900. Door H. Gladenbeck. Afmeting: H 17 cm. In goede staat.

Engelse commode
Startpreis 100 EUR

Engelse eikenhouten 8-laden commode. Stijlmeubel, tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 93 x 75 x 42 cm. In goede staat.