Vuurvergulde bronzen kandelaar 1e helft 19e eeuw met twee putti in barok vormgeving. Gesigneerd A. Pecari in goede originele staat 12x13x13cm. COnd.: G
Grote Tiffany-stijl tafellamp met blauw glas (3-lichts) en metalen voet, 2 trekkoorden 20e eeuw, 68xø53cm., Cond.:G
Grote bronzen Historisme wandplaquette ca. 1880 (gemerkt) met romatische voorstelling en putti 70x37cm. Cond.: G
Prachtige kleine antieke Hohner accordeon, ca.1890, in uitstekende staat. 24x28x12cm.
Twee grote bronzen 4-lichts kandelaars neo barok 1e helft 20e eeuw in goede staat 44cm. Cond.: G
Kaarskandelaar 4-lichts ca. 1890 met porseleinen tussenstuk Jugendstil. Armaturen van smeedijzer (beschadigd onder het armatuur) 60x37x34cm. Cond.: R
Drie oude Indonesische krissen 20e eeuw (1 beschadigd) 45-48cm. Cond.: R-G
Grote koperen 19e eeuwse samovaar met ivoren grepen in zeer goede staat met versieringen 40x38x35cm. Cond.: G