Diese Webseite verwendet Cookies

15. Januariveiling 2013

Versteigerung am Freitag, 4. Januar 2013 ab 01:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

2 Miniatuur kandelaars
Ergebnis: 10 EUR

Twee oude messing miniatuur kandelaars; 1x 19e eeuwse schuifkandelaar en 1x kandelaar 20e eeuw 6-7cm. Cond.: G

7 Diverse blikken
Ergebnis: 10 EUR

Zeven diverse antieke blikken 5-17cm. Cond.: R

3 Delen lakwerk
Ergebnis: 10 EUR

Drie delen houten lakwerk. 1x roodhouten schotel (met Joods teken), 1x tablet tablet met rozenbeschildering en 1x presenteertablet, bloembeschilderd 1e helft 20e eeuw Japans 25-52cm. Cond.: R-G

Kerkkandelaar 18e eeuw
Ergebnis: 10 EUR

Koperen kandelaar mer brede voet 19e eeuw, 23xø12cm. Cond.: G

Bunsenbrander
Ergebnis: 10 EUR

Koperen Bunsenbrander ca. 1900 gemerkt G. Barthel 19x20x8cm. Cond.: G

2 Messing kandelaars
Ergebnis: 10 EUR

Twee messing kaarskandelaars 20e eeuw, bewerkt met messing koord 17xø8cm. Cond.: G

Blikken fluit
Ergebnis: 10 EUR

Blikken fluit ca. 1900, zwart gelithografeerd in bespeelde staat Cond.: R-G L.: 32cm.

Twee kandelaars
Ergebnis: 10 EUR

Twee kaarskandelaars; 1x 19e eeuw mondgeblazen en 1x brons ca. 1910 15,5-23cm. Cond.: G

Tinnen mosterdpotje
Ergebnis: 10 EUR

Vroeg 19e eeuws tinnen mosterpot met deksel en duimrust (bodem gedeeltelijk los) 9x9x6.7 cm., Cond.:G

3 Delen tin
Ergebnis: 10 EUR

3 Delen antiek tin: 1x klepkan 19e eeuw?, 1x klein bord 19e eeuw? en 1x groot bord 19e eeuw? en 4x divers 21-25cm., Cond.:G