Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Decoratieve bronzen kat, H 45 cm.
Startpreis 100 EUR

Decoratieve bronzen kat in Egyptische stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Art Deco beeld, 1930
Startpreis 80 EUR

Groot Art Deco figuur op marmeren basement. Hertenbok met hinde. Circa 1930. Afmeting: 22 x 55 x 14 cm. In goede staat.

Beeld van geleerde
Startpreis 120 EUR

19e Eeuws compositie metalen figuur met originele polychromie + geëboniseerde houten console. Frankrijk. Afmeting: H 54 cm. In goede staat.

Bronzen figuur
Startpreis 80 EUR

Bronzen figuur naar Dimitri Chiparus, geplaatst op een zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 35 cm. In goede staat.

Bronzen sculptuur van Johannes Bosma, 1925
Startpreis 120 EUR

Art Deco bronzen eekhoorn geplaatst op houtbelijmde sokkel. Circa 1920. Ontwerp Johannes Bosma. 1879 - 1960. Afmeting: 20 x 15 x 8 cm. In goede staat.

Bronzen pelikaan
Startpreis 200 EUR

Bronzen pelikaan op zwart marmeren basement. 21e Eeuw. Afmeting: 47 cm. In goede staat.

2x Ganesha figuur, H 36 cm.
Startpreis 60 EUR

Twee grote Indonesische hardhouten gestoken Ganesha figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 36 cm. In goede staat.

Balinees beeld, H 135 cm.
Startpreis 300 EUR

Zeer groot Indonesisch/Balinees hardhouten gesneden figuur. Traditionele danser + danseres. 20e Eeuw. Afmeting: H 135 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, H 20 cm.
Startpreis 60 EUR

Bronzen figuur. 1928 - 1978. Onduidelijk gesigneerd. Man met hoed en kreeft. Afmeting: H 20 cm. In goede staat.

Moderne bronzen sculptuur, H 15,5 cm.
Startpreis 60 EUR

Moderne bronzen sculptuur. Naakte man. Ontwerp Pado Simoncini Joscanie, Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 15,5 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, 1900
Startpreis 675 EUR

Antiek bronzen beeld. Frankrijk. Circa 1900. Getiteld: Clére. Jongen springt over boomstam. Afmeting: 49 cm. In goede staat.

Bronzen beeld van Theodore Gechter
Startpreis 4.500 EUR

Antiek bronzen figurengroep door Theodore Gechter. 1796 - 1844. Gevecht tussen Osmaan en kruisridder. Afmeting: 40 x 34,5 x 19 cm. In goede staat.

Antiek bronzen tijger, R. Maison
Startpreis 600 EUR

Antieke bronzen tijger. Gesigneerd R. Maison. Circa 1900. Afmeting: 34 cm. In goede staat.

Beeld van Griekse dame, H 71 cm.
Startpreis 375 EUR

Antiek 19e eeuws compositie metalen figuur. Griekse dame met muziekinstrument. Op piedestal. Afmeting: H 71 cm. In goede staat.

Beeld van Heilige Antonius, H 86 cm.
Startpreis 250 EUR

Groot gipsen beeld van Heilige Antonius met kindje Jezus. Originele polychromie. Afmeting: H 86 cm. In goede staat.

Maria beeld, H 72 cm.
Startpreis 250 EUR

Groot (zittend) Maria beeld met kindje Jezus. 19e Eeuw. Originele polychromie. Afmeting: H 72 cm. In goede staat.

J. Loriot, Figurengroep met sternen
Startpreis 200 EUR

Antieke Franse figurengroep op zwart marmeren basement. Sternen (zeevogels). Door J. Loriot. (Regulé). Art Deco. Circa 1920. Afmeting: 47 x 76 x 44 cm. In goede staat.

2x Auguste Moreau vaas
Startpreis 300 EUR

Twee grote Franse antieke August Moreau vazen. Jugendstil. Met lissen/vogels/vlinders/libelle decor. Zeer zware metalen uitvoering. Regulé gietstempels. Afmeting: H 44 cm. Minimale beschadigingen. In ...

Bronzen beeld, Emmanuel Villanis 'Saïda'
Startpreis 2.500 EUR

Emmanuel Villanis. 1858 - 1914. Bronzen buste Saïda. Met gietstempel Societe des bronzes Paris. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Houten beeld, St. Nicolaas
Startpreis 100 EUR

18e - 19e Eeuws houtgestoken St. Nicolaas beeld met polychromie. Eén onderarm mist. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Bronzen mus, 1900
Startpreis 150 EUR

Bronzen figuur. Circa 1900. Jugendstil. Mus op tak + insecten. Ongemerkt. Afmeting: 23 cm. In goede staat.

Antieke tazza, 1900
Startpreis 400 EUR

Antieke messing tazza met Weense bronzen vogels en kandelaar. Met polychromie. Eén vogel mist pootjes. Afmeting: 18 x 25 x 16 cm. In redelijk/goede staat.

Antiek Weens bronzen beeld, 1900
Startpreis 400 EUR

Antiek Weens bronzen figuur met kameel op Perzisch kleed. Circa 1900. Gemerkt Austria. Met originele polychromie. Afmeting: 6 x 13,5 x 7 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, H 44 cm.
Startpreis 1.250 EUR

Bronzen beeld. C. Marioton. 1844 - 1919. Frankrijk. Dame met tamboerijn. Gietstempel Slot decouville Fondeur Paris. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Bronzen figuur, Dame
Startpreis 200 EUR

Groot figuur van brons, dame met vaandelstok. 20e Eeuw. Afmeting: 58 cm. In goede staat.

Bronzen hondjes, 1920
Startpreis 300 EUR

Bronzen art deco figuur op marmeren basement. Border collies. Circa 1920. Afmeting: 21 x 27 x 13 cm. In goede staat.

Bronzen heren buste, H 25 cm.
Startpreis 350 EUR

19e Eeuws bronzen buste op marmeren basement. Edele heer met hoed. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Vechtende jaguars
Startpreis 900 EUR

Antiek bronzen beeld. Ongesigneerd. Circa 1900. Twee vechtende jaguars. Afmeting: 27 x 52 x 30 cm. In goede staat.

Houten beeld, Bacchus
Startpreis 140 EUR

Houtgestoken bacchus bij boomstronk. 19e Eeuw. Afmeting: 71 cm. In goede staat.

Bronzen danseres, H 50 cm.
Startpreis 600 EUR

Bronzen danseres op marmeren basement. Door Duray. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 50 cm. In goede staat.

Antieke cupido op console
Startpreis 950 EUR

Zéér grote, 18e eeuwse, houtgesneden barok putti op vergulde console. Gepolychromeerd. Deel vergulde guirlande mist, verder in goede staat. Afmeting: 100 x 40 x 53 cm.

Zéér grote bronzen plaquette (ca. 50 kg.)
Startpreis 4.500 EUR

Zéér grote bronzen wandplaquette Jan and Joel Martel met afbeelding van muzikanten in art deco-stijl. Gewicht is circa 50 kg.!! Afmeting: 120 x 60 x 6 cm. In goede staat.

Weens bronzen figuur, 1900
Startpreis 400 EUR

Antiek Weens bronzen figuur. Circa 1900. Tapijtverkoper. Met polychromie. Gemerkt Bergmann. Afmeting: 8 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Olifant
Startpreis 150 EUR

Antiek bronzen beeld. Olifant. Circa 1900. Ongesigneerd. Afmeting: 18,5 x 23,5 x 9,5 cm. In goede staat.

Buste, G. van Vaerenbergh
Startpreis 300 EUR

Antiek marmeren buste van een jonge dame, door Gustave van Vaerenbergh. 1873 - 1927. Afmeting: 25 cm. In goede staat.

Groot Maria beeld, H 153 cm.
Startpreis 500 EUR

Groot Maria beeld met kindje Jezus. Gips, gepolychromeerd. Afmeting: H 153 cm. In goede staat.

Piedestal met damesfiguur, H 103 cm.
Startpreis 850 EUR

Antieke Franse piedestal met figuur. Circa 1900. Korinthische marmeren zuil met dame en roos + spiegel. Compositie metaal. Afmeting: H 103 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Tijger
Startpreis 1.200 EUR

Bronzen tijger, voorzien van monogram. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 49 x 21 cm. In goede staat.

Bronzen damesbuste, 1900
Startpreis 300 EUR

Antiek bronzen buste op onyx basement. Frankrijk. Circa 1900. Damesbuste. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.

Antiek bronzen stier door I.J. Bonheur
Startpreis 4.500 EUR

Antiek bronzen stier door Isodore Jules Bonheur. 1827 - 1901. Met prachtige patina. In zeer goede staat. Afmeting: 60 x 20 x 40 cm.

Beeld Amedeo Gennarelli
Startpreis 400 EUR

Terracotta figuur, Amedeo Gennarelli. 1881 - 1993. Knielend vrouwelijk naakt. Geplaatst op mahoniehouten basement. Afmeting: 32 x 30 x 20 cm. In goede staat.

Arabier te paard
Startpreis 4.500 EUR

Bronzen beeld
Startpreis 4.500 EUR

Weens bronzen kameel
Startpreis 400 EUR

Antiek Weens bronzen kameel met ruiter. Circa 1900. Met polychromie. Gemerkt K.K. Afmeting: 11 cm. In goede staat.