Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Twee zeer grote apothekerspotten
Startpreis 700 EUR

Twee bijzonder grote 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met floraal/vogel/cherubijnkoppen decor. 1x Resumptivum. 1x Diascordim. Afmeting: H 27 - 27,5 cm. In goede staat.

2x Delftse apothekerspot
Startpreis 850 EUR

Twee prachtige 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauwen decor. 1x O.Ranarum. 1x O.Myrtillorum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Stel antiek Delftse vazen, H 57 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee zeer grote antiek Delfts polychrome knobbelvazen met chinoiserie floraal decor. Met bodemmerk. 19e Eeuw. Afmeting: H 57 cm. In goede staat.

Delftse knobbelvaas, H 29,5 cm.
Startpreis 300 EUR

18e Eeuws Delftse fayence knobbelvaas met floraal decor en octagonale voet. Gaatje in vaas. Afmeting: H 29,5 cm. In redelijk/goede staat.

6x Delfts bord Ø 23 cm.
Startpreis 275 EUR

Set van zes 18e eeuwse Delftse fayence pauwenborden. De Klaauw + B.P. Afmeting: Ø 23 cm. In goede staat.

Delftse tabakspot
Startpreis 300 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence tabakspot met floraal decor. Tabac D'Scholte. Afmeting: 24,5 x 19 cm. In goede staat.

2x Delftse dekselvaas, H 36- 40 cm.
Startpreis 250 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence dekselvazen met floraal/landschap decor. Gemerkt 'De Bijl'. Chips/beschadigingen. Afmeting: H 36 - 40 cm. In goede staat.

4x Antieke apothekerspot
Startpreis 800 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse fayence apothekerspotten met pauw decor. EL: DIAPHAEW + U: BASILIC + EL: THERIAC: V + OL: LAURI. Afmeting: 16 cm. In redelijk/goede staat.

Set antieke borden Ø 30-31 cm.
Startpreis 600 EUR

Set van drie 18e eeuwse Delftse schotels met bloemvaas decor + bodemmerk + de metaale pot. 1756 - 1775. Afmeting: Ø 30 - 31 cm. In goede staat.

Delftse dekselvaas, H 40 cm.
Startpreis 130 EUR

Grote 18e eeuwse Delftse fayence dekselvaas met chinoiserie decor. Randschade. Afmeting: H 40 cm. In redelijke staat.

Delftse vaas, H 21 cm.
Startpreis 70 EUR

Mooie 18e eeuwse Delftse fayence vaas met pioenroos decor. Bodemmerk V. Duijn. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Albarello
Startpreis 180 EUR

18e Eeuwse fayence albarello apothekersvaas met vogel/faunkop decor. T. Alkekenci. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.

2x Apothekerspot
Startpreis 650 EUR

Twee 18e eeuws polychrome fayence apothekerspotten met deksel. 1x Fruct. Piper. Caud. 1x Metal. Divers. Randschades. Afmeting: 33 cm. In goede staat.

5-Delig Delfts kaststel
Startpreis 600 EUR

Vijf-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel zonder deksels. Met decor van paard in landschap. Gemerkt lampetkan. Afmeting: H 21,5 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel, H 17 - 26 cm.
Startpreis 150 EUR

Klein 18e eeuws Delfts fayence kaststel met floraal decor. Enkele chip. Afmeting: H 17 - 26 cm. In redelijk/goede staat.

Apothekerspot
Startpreis 100 EUR

18e Eeuwse Hollandse fayence apothekerspot. Mangaan-kleurig. U. Mercutiale. Met pauwen decor. Beschadigd. Afmeting: H 18 cm. In redelijke staat.

2x Apothekerspot
Startpreis 500 EUR

Twee 18e eeuwse Hollandse fayence apothekerspotten met pauwen decor + koud beschilderd. 1x B. Lucattelb. (haarlijnen). 1x C. Absynth Rom. (chip). Afmeting: H 16 - 19 cm. In goede staat.

2x Groot Herend figuur
Startpreis 500 EUR

Twee zéér grote Herend porseleinen figuren. 20e Eeuw. 1x Paardenmenner. 1x Ruiter te paard. Afmeting: 41 - 44 cm. In goede staat.

Delftse vaas, H 24,5 cm.
Startpreis 70 EUR

18e Eeuwse Delftse vaas met figuur in tuin decor. Gemerkt: 't Fortuin. Afmeting: H 24,5 cm. In goede staat.

Delftse apothekerspot
Startpreis 250 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence apothekerspot met pauwen decor. U. Egyptiacum. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

Wandplaquette, Porceleyne Fles
Startpreis 400 EUR

Delftse Porceleyne Fles wandplaquette met voorstelling naar de schilder Mesdag. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 36 cm. In goede staat.

2x Delftse vaas, H 24 - 25 cm.
Startpreis 170 EUR

Twee 18e eeuwse Delftse fayence vazen met figuren decor. Eén vaas gemerkt 'De Klaauw'. Afmeting: H 24 - 25 cm. In goede staat.

Zeldzaam Delfts kaststel, H 21 - 33 cm.
Startpreis 1.350 EUR

Zeldzaam 18e eeuws 5- delig Delfts polychrome fayence kaststel van 'De Lampetkan' 1609 - 1811. Enkel chips. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.

Italiaanse apothekerspot
Startpreis 675 EUR

17e - 18e Eeuws Italiaanse renaissance fayence apothekerspot met floraal decor. Afmeting: 19 cm. In goede staat.

3-Delig Delfts kaststel
Startpreis 250 EUR

Drie-delig 18e eeuws Delfts fayence kaststel met decor van schaatsers. Gemerkt M:Q. (+ extra deksel). Afmeting: H 22 - 36 cm. Enkele beschadigingen. In goede staat.

2x Delftse schotel Ø 35 cm.
Startpreis 400 EUR

Twee grote 18e eeuwse Delftse fayence schotels met bloemvaas decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.

4x Delfts bord (18e eeuw)
Startpreis 400 EUR

Vier 18e eeuwse Delftse fayence borden met driemaster decor. Gemerkt De Klaauw. Afmeting; Ø 23,8 cm. In goede staat.

2x Meissen schaal
Startpreis 100 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen schalen met Streublümchen decor en goudrand. Knauf tijd. Circa 1900. Kleine schaal heeft chip. Afmeting: Ø 21 - 22,6 cm. In redelijk/goede staat.

2x Meissen schaal/bord Ø 19,6 cm.
Startpreis 100 EUR

Twee Duitse Meissen porseleinen borden/schalen met chinoiserie decor + goud. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 19,6 cm. In goede staat.

Majolica zuil + caché bloempot, H 130 cm.
Startpreis 500 EUR

Grote majolica zuil met caché pot, met bruin verlopen glazuur + leeuwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.

Lot Herend porselein
Startpreis 100 EUR

Tien-delig Herend porseleinen set. 20e Eeuw. Decor: Chinese bouquet. Afmeting: 7 - 15 cm. In goede staat.

Tulpenvaas, H 47 cm.
Startpreis 200 EUR

Grote polychrome fayence tulpenvaas. Delft? Gemerkt Corry Kleijn. Circa 1900. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Rozenburg tegeltableau, 1910
Startpreis 250 EUR

Antiek Rozenburg Den Haag fayence 16-pas tegeltableau met Romeinse strijdwagen decor. Circa 1910. Afmeting: 59 x 59 cm. In goede staat.

6x Delfts bord Ø 23 cm.
Startpreis 120 EUR

Zes 18e eeuwse Delftse fayence borden. Onder meer 5x polychrome chinoiserie . Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.

3x Delftse dekselpot, H 35 cm.
Startpreis 250 EUR

Drie antieke Delftse fayence dekselpotten met floraal decor. Octagonaal. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Duitse steengoed schenkkan
Startpreis 250 EUR

16e Eeuwse Duitse steengoed schenkkan met annotatie 1583. Voorzien van wapen/floraal decor. Enkele chip. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.

Duitse Goebel lamp, H 38,5 cm.
Startpreis 50 EUR

Duitse Goebel lamp met figuren. Aardewerk. W. Goebel 1958. Hahn 505. Afmeting: H 38,5 cm. In goede staat.

Tegeltableau (Porceleyne Fles)
Startpreis 100 EUR

Antiek 6-pas fayence tegeltableau van de Porceleyne Fles. Holland. Naar een schilderij van Louis Apol. Circa 1900. Eén tegel met barst. Afmeting: 45 x 30 cm. In redelijk/goede staat.

Lot Herend porselein (3x)
Startpreis 80 EUR

Drie delen Herend porselein met floraal/vlinder/goud decor. 20e Eeuw. Afmeting: 6,5 - 15 cm. In goede staat.

Delftse plaquette, 1880
Startpreis 200 EUR

Antieke Delftse wandplaquette, polychrome, rococo-stijl. Voorzien van mangaan-kleurige voorstelling. Gemerkt A.P.K. Echter, 1880. Afmeting: 42 x 33 cm. In goede staat.

Meissen beeld, 1880
Startpreis 450 EUR

Duits porseleinen Meissen figuur uit de Knauf tijd. Circa 1880. Afmeting: 11,8 x 11,6 x 7,4 cm. In goede staat.

Twee Franse bokalen met brons, 1900
Startpreis 250 EUR

Twee antieke Franse bokalen van porselein met bronzen zwanen. Figuren in landschap decor. Circa 1900. Afmeting: H 39 cm. In goede staat.

2x Delftse dekselvaas
Startpreis 180 EUR

Twee grote antieke Delftse fayence dekselvazen met chinoiserie decor. Circa 1880. Octagonaal. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.

Zeldzame Italiaanse Albarello Ø 23 cm.
Startpreis 800 EUR

Zeer grote en zeldzame Italiaanse Albarello uit de 18e eeuw. De voorkant is geheel gedecoreerd met een Italiaans stadsgezicht. Enkele chips, verder goed. Afmeting: H 31 x Ø 23 cm.

3x Meissen beeld
Startpreis 1.200 EUR

Drie Duitse Meissen porseleinen figuren van het apenorkest. Naar ontwerp van J. J. Kaendler. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 14 - 15 cm. In goede staat.

Zes Amstel borden
Startpreis 180 EUR

Zes Hollandse Amstel borden. 18e - 19e Eeuw. Met decor van roze rozen + goudrand. Randschades en/of haarlijnen. Afmeting: Ø 25,7 cm. In matig/redelijke staat.

Lot porselein (Haags)
Startpreis 100 EUR

Lot Haags porselein. Bestaande uit; twee kopjes + vier schotels. Floraal decor +bodemmerk ooievaar. Afmeting: 7 - 12,2 cm. In goede staat.

2 Fayence schalen
Startpreis 1.000 EUR

Twee zéér grote Spaanse polychrome fayence schalen (Lebrillo) Sevilla/Triana. 18e - 19e Eeuw. Stier + haas decor. Afmeting: 15 x Ø 65 cm. / 14,5 x Ø 66,5 cm. In goede staat.