Elegante ring GG 585/000 met briljanten. Slagring met in het midden een ruitvormige zetting met daarin diverse kleine briljanten, totaal ca. 0.54 crt W/SI-P. Breedte 9 mm. ø 58 ca. 4.6 gr.
Collier en armband met Barokparels aan een zilver vergulde sluiting met witte en groene stenen. 3 Rijen collier en armband met barokparels met verschillende kleuren, ø 9 mm bevestigd aan een zilver ve...
Antiek Duits Berliner eissen Historismus wandbord, opengewerkt omstreeks 1880, (gemerkt Buderus) 27ø Cond:G
Grote oude/antieke Neogotische messing tafellamp. 7-lichts(waarschijnlijk later geelectrificeerd) in goede staat. 92x42ø Cond:G
Antiek Hollands eikenhouten lepelrekje met 6 tinnen lepels in goede staat, 32x20x5cm
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, zeilboten en figuren aan een aanlegpier, olieverf op linnen 46x39cm Cond:G
Monogram G.H 0g, meisje op strand, olieverf op linnen 30x40cm Cond;G
Vandrak, 1e helft 19e eeuw, olieverf op linnen, Italiaans landschap met Romeinse tempel (kleine beschadigingen) 47x44cm. Cond.: R-G
Antieke tabaksdoos, ovaal model met opschrift: T Akkerman 5x9x2cm Cond:G
Zilveren clown, 925/000, balanserend op een koord met stok met duiven. Voorzien van emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. oogte 8 cm. ca. 66 gr.
Antieke messing hanglamp 6 kantig met deurtje, 1 licht voor kaars omstreeks 1900 53x25ø Cond:G
Antieke tafelpetroleumlamp omstreeks 1900 met porselein messing en groen glazen reservoir(messing voet gescheurd) 50cm Cond:R
Albert Franke, Duitse school, abstracte compositie, olieverf op paneel, paneel bewerkt en beschilderd, gemengde techniek op paneel(beschadigd) 90x182cm Cond:R
Collier bestaande uit grijzige ruwe diamantjes met in het midden een zwarte zoetwaterparel, ø 9 mm met zilveren slotje. Lengte 45 cm.
Twee zilver rosé vergulde rinkelbanden, 925/000. Twee rinkelbanden, één vlakmodel 10 mm breed met bewerking en één driehoekig gematteerd model, breedte 6 mm. ø 70 mm. Totaal ca 39,9 gr.
Zes zware zilveren ringen, 925/000 met gekleurde zirconia's. Diverse maten, ca 94 gr. Nieuw. ( verkoopprijzen €59,-/€99,- per stuk)
Mooie gouden armband, 585/000, met zilveren zetting voorzien van roosdiamanten. Gouden slavenarmband, 5 mm, bolmodel met aan de bovenzijde een antieke zilveren stuk bezet met 5 grote en diverse kleine...
Wortelnoten 8 kantige Barokstijl houder op hoge poten omstreeks 1920 minimale fineerschade 47x30x30cm Cond:G
Unieke zilveren noppenbeker met deksel, rijkelijk versierd. Voorzien van munt," Unsere Bergwercke gott seegne u erhalte". Historisme beker met druivenmotief, gegraveerde rand en versierde voet.. Het d...
Kralenbeursje met zilveren beugel 835/000 jl: K:1844 MT: Johannes van den Berg ,Schoonhoven, beugelbreedte 8 cm Cond:G
Zilveren zakhorloge, damesmodel, 800/000, gefacetteerde kast met rosé oplage. ø 28 mm. Bevestigd aan een lang zilveren Venetiaans collier met bewerkte ribbollen. Lengte 90 cm.
Duitse Rosenthal porseleinen vaas, Selb Bavaria midden 20e eeuw in goede staat met blauwe rozen en gouddecor 20x11cm ø Cond:G
Oude messing lijst in Louis Seize stijl, 1e helft 20e eeuw met reproductie in goede staat 19x12,5cm.
M.Zeiss '96 stilleven met appels naar Henk Helmantel, olieverf op paneel 37x40cm Cond:G