Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

26. Oktoberveiling 2015

Versteigerung am Freitag, 16. Oktober 2015 ab 16:00

Abgeschlossen | Präsenzauktion

Gouden ring met briljant
Startpreis 190 EUR

Elegante ring GG 585/000 met briljanten. Slagring met in het midden een ruitvormige zetting met daarin diverse kleine briljanten, totaal ca. 0.54 crt W/SI-P. Breedte 9 mm. ø 58 ca. 4.6 gr.

Collier en armband met barokparels
Startpreis 75 EUR

Collier en armband met Barokparels aan een zilver vergulde sluiting met witte en groene stenen. 3 Rijen collier en armband met barokparels met verschillende kleuren, ø 9 mm bevestigd aan een zilver ve...

Opengewerkt bord
Ergebnis: 20 EUR

Antiek Duits Berliner eissen Historismus wandbord, opengewerkt omstreeks 1880, (gemerkt Buderus) 27ø Cond:G

Neogothische lamp
Ergebnis: 70 EUR

Grote oude/antieke Neogotische messing tafellamp. 7-lichts(waarschijnlijk later geelectrificeerd) in goede staat. 92x42ø Cond:G

Lepelrekje, tinnen lepels
Ergebnis: 10 EUR

Antiek Hollands eikenhouten lepelrekje met 6 tinnen lepels in goede staat, 32x20x5cm

Schilderij, onduidelijk gesigneerd
Startpreis 180 EUR

Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1900 Duitse school, zeilboten en figuren aan een aanlegpier, olieverf op linnen 46x39cm Cond:G

Schilderij, meisje op strand
Startpreis 100 EUR

Monogram G.H 0g, meisje op strand, olieverf op linnen 30x40cm Cond;G

Vandrak
Ergebnis: 160 EUR

Vandrak, 1e helft 19e eeuw, olieverf op linnen, Italiaans landschap met Romeinse tempel (kleine beschadigingen) 47x44cm. Cond.: R-G

Zilveren tabaksdoos
Startpreis 100 EUR

Antieke tabaksdoos, ovaal model met opschrift: T Akkerman 5x9x2cm Cond:G

Zilveren clown balanserend
Startpreis 110 EUR

Zilveren clown, 925/000, balanserend op een koord met stok met duiven. Voorzien van emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f. oogte 8 cm. ca. 66 gr.

Koperen hanglamp
Ergebnis: 50 EUR

Antieke messing hanglamp 6 kantig met deurtje, 1 licht voor kaars omstreeks 1900 53x25ø Cond:G

Olielamp, groen reservoir
Startpreis 40 EUR

Antieke tafelpetroleumlamp omstreeks 1900 met porselein messing en groen glazen reservoir(messing voet gescheurd) 50cm Cond:R

Groot schilderij, Albert Franke
Startpreis 100 EUR

Albert Franke, Duitse school, abstracte compositie, olieverf op paneel, paneel bewerkt en beschilderd, gemengde techniek op paneel(beschadigd) 90x182cm Cond:R

Collier van ruwe diamant
Startpreis 50 EUR

Collier bestaande uit grijzige ruwe diamantjes met in het midden een zwarte zoetwaterparel, ø 9 mm met zilveren slotje. Lengte 45 cm.

Twee zilver rosé vergulde armbanden
Startpreis 60 EUR

Twee zilver rosé vergulde rinkelbanden, 925/000. Twee rinkelbanden, één vlakmodel 10 mm breed met bewerking en één driehoekig gematteerd model, breedte 6 mm. ø 70 mm. Totaal ca 39,9 gr.

6 Zilveren ringen
Ergebnis: 55 EUR

Zes zware zilveren ringen, 925/000 met gekleurde zirconia's. Diverse maten, ca 94 gr. Nieuw. ( verkoopprijzen €59,-/€99,- per stuk)

Diamanten armband
Startpreis 800 EUR

Mooie gouden armband, 585/000, met zilveren zetting voorzien van roosdiamanten. Gouden slavenarmband, 5 mm, bolmodel met aan de bovenzijde een antieke zilveren stuk bezet met 5 grote en diverse kleine...

8-Kantige emmer
Startpreis 60 EUR

Wortelnoten 8 kantige Barokstijl houder op hoge poten omstreeks 1920 minimale fineerschade 47x30x30cm Cond:G

Zilveren pronk-kelk
Ergebnis: 210 EUR

Unieke zilveren noppenbeker met deksel, rijkelijk versierd. Voorzien van munt," Unsere Bergwercke gott seegne u erhalte". Historisme beker met druivenmotief, gegraveerde rand en versierde voet.. Het d...

Zilveren portemonnee
Ergebnis: 40 EUR

Kralenbeursje met zilveren beugel 835/000 jl: K:1844 MT: Johannes van den Berg ,Schoonhoven, beugelbreedte 8 cm Cond:G

Zilveren dameshorloge
Startpreis 150 EUR

Zilveren zakhorloge, damesmodel, 800/000, gefacetteerde kast met rosé oplage. ø 28 mm. Bevestigd aan een lang zilveren Venetiaans collier met bewerkte ribbollen. Lengte 90 cm.

Rosenthal vaas
Startpreis 60 EUR

Duitse Rosenthal porseleinen vaas, Selb Bavaria midden 20e eeuw in goede staat met blauwe rozen en gouddecor 20x11cm ø Cond:G

Foto lijstje
Ergebnis: 30 EUR

Oude messing lijst in Louis Seize stijl, 1e helft 20e eeuw met reproductie in goede staat 19x12,5cm.

Stilleven, M. Zeiss
Startpreis 100 EUR

M.Zeiss '96 stilleven met appels naar Henk Helmantel, olieverf op paneel 37x40cm Cond:G