Antieke Jugendstil lampenvoet omstreeks 1900, vrouwenfiguur, 39cm Cond:G
Antieke tabaksdoos, ovaal model met opschrift: T Akkerman 5x9x2cm Cond:G
Grote zilveren clown, 925/000, staand met bloem en gieter. Versierd met emaille. Italiaans, Arezzo, MT: Pietro Sorini & Ilario Casi, S.d.f., oogte 13.5 cm ca. 260 gr.
Collier met grote parels, ø 16 mm, in diverse groentinten, met magneetsluiting. Lengte 47 cm
Leuke fijngeweven Gobelin, voorstellende 2 kindjes bij waterbron 20e eeuw in goede staat 32x32cm
Brede zilveren ring, 925/000 met zirconia's. Brede ring met diverse banden en een soort rozet, bezet met veel zirconia's. Breedte ca. 1.9 cm. ø 56 ca. 8.9 gr.
Kristallen beschuitbus rijkelijk versierd met ruitslijpsel, op schotel met zilveren knop met parelrand(gerestaureerd)835/000 ø17x27 enkele chips
Hanger, GG, 585/000 in de vorm van een hart met briljanten. De harthanger is voorzien van 5 lijnen . de vlakjes zijn met briljantjes bezet. Totaal ca 0.15 crt.. ø 11x11 mm. Nieuw