Diese Webseite verwendet Cookies

Wir und bestimmte Dritte verwenden Cookies. Einzelheiten zu den Arten von Cookies,ihrem Zweck und den beteiligten Stellen finden Sie unten und in unserem Cookie Hinweis. Bitte willigen Sie in die Verwendung von Cookies ein, wie in unserem Cookie Hinweis beschrieben, indem Sie auf "Alle erlauben" klicken, um die bestmögliche Nutzererfahrung auf unseren Webseiten zu haben. Sie können auch Ihre bevorzugten Einstellungen vornehmen oder Cookies ablehnen (mit Ausnahme unbedingt erforderlicher Cookies). Cookie Hinweis und weitere Informationen

Suche

Monogram A.M. Geijp, Landschap met boerderij en man in roeiboot
Startpreis 70 EUR

Monogram A.M. Geijp. 1855 - 1926. Landschap met boerderij en man in roeiboot. Olieverf op paneel. Afmeting: H 16 x B 25 cm. In goede staat.

Wim Sinemus, Abstracte compositie
Startpreis 70 EUR

Wim Sinemus, 1964. 1903 - 1987. Abstracte compositie met figuur. Aquarel op papier. Afmeting: H 33 x B 24 cm. In goede staat.

M. Ottee, Boerderij met boer en geit
Startpreis 200 EUR

M. Ottee. Pseudoniem van de schilder Arnout van Gilst, 1898 - 1982. Boerderij met boer en geit. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

H. van Leeuwen, Boeren interieur met moeder en kinderen
Startpreis 80 EUR

H. van Leeuwen. Circa 1950. Boeren interieur met moeder en kinderen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

M. Wildevuur, Vaas met bloemen
Startpreis 60 EUR

Maya Wildevuur. 1944 - 2023. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 55 x B 40 cm. In goede staat.

Onduid. gesign., Bomschuiten op strand
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk gesigneerd. 20e Eeuw. Bomschuiten op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18 x B 24 cm. In goede staat.

Monogram, Eenden aan waterkant
Startpreis 80 EUR

Monogram. 20e Eeuw. Eendenfamilie bij de waterkant. Olieverf op paneel. Afmeting: H 20 x B 25 cm. In goede staat.

Pol Dom, Gezicht op Scheveningen
Startpreis 400 EUR

Pol Dom. 1885 - 1978. Gezicht op Scheveningen met vissersvrouwen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 59 x B 65 cm. In goede staat.

Hendrick Vader, Visservolk bij bomschuit op strand
Startpreis 100 EUR

Hendrick Vader. 1928 - 1997. Vissersvolk met bomschuit op strand. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Optocht met figuren
Startpreis 40 EUR

Ongesigneerd. Indonesië/Bali. 20e Eeuw. Optocht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 25 x B 20 cm. In goede staat.

Leo Scheen, Haven van Rotterdam
Startpreis 120 EUR

Leo Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Leo Scheen, Haven van Rotterdam
Startpreis 120 EUR

Leo Scheen. 21e Eeuw. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Otto B. de Kat, Berglandschap
Startpreis 80 EUR

Otto B. de Kat, 1970. 1907 - 1995. Berglandschap. Aquarel op papier. Afmeting: H 15 x B 22 cm. In goede staat.

Onduidelijk, Boerderij met boerin
Startpreis 80 EUR

Onduidelijk. Circa 1900. Hollandse School. Boerderij met boerin. Olieverf op linnen. Afmeting: H 31 x B 40,5 cm. In redelijke staat.

M. de Jongere, Hollands poldergezicht
Startpreis 60 EUR

Marinus Johannes de Jongere. 1912 - 1978. Hollands poldergezicht met dorp en zeilboot. Aquarel op papier. Afmeting: H 18 x B 38 cm. In goede staat.

Exel, Riviergezicht met windmolen
Startpreis 80 EUR

Exel. Hollandse School. Riviergezicht met windmolen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 19 x B 28 cm. In goede staat.

Th. Penning, Drents landschap
Startpreis 100 EUR

Th. Penning. Hollandse School. Drents landschap met knotwilgen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.

Gerard van Lerven, Vaas met bloemen
Startpreis 150 EUR

Gerard van Lerven. 1885 - 1966. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 43 cm. In goede staat.

N. Beek, Boeren interieur met figuren aan eettafel
Startpreis 100 EUR

N. Beek. 20e Eeuw. Boeren interieur met figuren aan eettafel. Olieverf op hardboard. Afmeting: H 54 x B 78 cm. In goede staat.

Antieke gouache, Engels gardist in parade-uniform
Startpreis 60 EUR

Antieke gouache. Circa 1920. Engelse gardist in parade-uniform te paard. Gouache op schilderskarton. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.

Henk Bernink, Spoorwegovergang
Startpreis 400 EUR

Henk Bernink. Enschede. Zoon van Klaas Bernink. Spoorwegovergang. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Ongesigneerd, Abstract,
Startpreis 150 EUR

Ongesigneerd. 60-er Jaren. Kleurrijke abstracte voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 69 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.

Ongesigneerd, Figuren voorstelling
Startpreis 80 EUR

Ongesigneerd. 70-er Jaren. Figuren voorstelling. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 56 x B 42 cm. In goede staat.

Toegeschreven aan Krishna Reddy, Waterlelies
Startpreis 60 EUR

Toegeschreven aan Krishna Reddy. 1925 - 2018. Waterlelies. Gouache op papier. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.