This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Plated wandschotel Ø 46 cm.
Starting price 140 EUR

Antieke plated pronkwandschotel met allegorische Griekse voorstelling van feestende figuren, Satir en halfnaakte dames. Circa 1880. Neo renaissance historisme. Afmeting: Ø 46 cm. In goede staat.

Engelse scheepsbarometer (inbouw)
Starting price 70 EUR

Antiek, Engelse, zware scheepsbarometer van messing. Voor inbouw. Afmeting: 10 x 21 x 17,5 cm. In goede staat.

Gestoken barometer, 1910
Starting price 150 EUR

Antieke mahoniehouten gestoken barometer met naakte figuren. Circa 1910. Afmeting: 36 x 50 x 17 cm. In goede staat.

3-Delige tuinset
Starting price 160 EUR

3 delige gietijzeren tuinsetje bestaand uit 2 stoelen en een tafeltjes in oude engelse stijl geheel zwart cond;G.

2 tuinbank poten van een tuinbank.
Starting price 130 EUR

Twee gietijzeren tuinbank poten. Klassiek. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 64 x 5 cm. In goede staat.

Lampenvoet, H 180 cm.
Starting price 50 EUR

Antieke Hollandse mahoniehouten lampenvoet met klauwpoten. Met gesigneerde Franse, handbeschilderde lampenkap. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.

Humidor met hygrometer
Starting price 60 EUR

Zwart gelakte houten humidor met hygrometer. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 11,5 x 26 x 22 cm. In goede staat.

2x Indonesische boekensteun
Starting price 50 EUR

Twee Indonesische hardhouten gestoken boekensteunen in tempelvorm. 20 Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.

Lot Indonesisch snijwerk (7x)
Starting price 50 EUR

Lot met zeven delen divers oud Indonesisch houtgestoken figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 17 - 27 cm. In goede staat.

2x Divers koperwerk
Starting price 50 EUR

Twee delen koperwerk. 1x Olielamp, circa 1900. 1x Koffiemolen. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 40 cm. In goede staat.

Lot Indonesisch snijwerk (7x)
Starting price 50 EUR

Zeven delen divers oud Indonesische houtgesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 20 - 30 cm. In goede staat.

Lot postzegels
Starting price 50 EUR

Postzegelverzameling. Holland, Israël, Togolaise, Frankrijk, Spanje, eerste dag enveloppen, postfris + gestempeld et cetera. Afmeting: 30 x35 cm. In redelijk/goede staat.

Postzegel collectie (Duitsland)
Starting price 80 EUR

Duitse postzegelverzameling, 750 Jahre Berlin. Compleet album postfris. Afmeting: 31 x 31 x 4 cm. In goede staat.

Postzegelverzameling (paddestoelen)
Starting price 150 EUR

Drie albums met postzegels. Thema paddestoelen. Onder andere; Europa/Wereld. Postfris + gestempeld. 37 x 28 x 6 cm. In goede staat.

Collectie postzegels (wereld)
Starting price 150 EUR

Collectie postzegels wereld, in thema categorieën. Met postwaardestukken + blokken, gestempeld + ongestempeld. Afmeting: 15 - 40 cm. In goede staat.

Collectie postzegels (muziek)
Starting price 150 EUR

Negen albums met postzegels + volle envelop wereld met thema muziek. Postfris en gestempeld. Afmeting: 32 - 35 cm. In goede staat.

Postzegelverzameling
Starting price 50 EUR

Postzegelverzameling. Divers. Onder andere Holland. Gestempeld + ongestempeld. Vijf albums + diverse losse zegels. Afmeting: 14 - 30 cm. In redelijk/goede staat.

Zakje met Romeinse munten
Starting price 100 EUR

Groot lot met origineel Romeins muntgeld. Bodemvondst. 3e - 4e Eeuw na Christus. Gewicht circa 350 gram. Afmeting: Ø 1 - 2 cm. In goede staat.

Lot geld, 3 kilo
Starting price 100 EUR

Drie kilo divers muntgeld en papiergeld, wereld. 20e eeuw. 1x3cm. In goede staat.

Lot munten 4 kilo
Starting price 90 EUR

4 Kilo divrs muntgeld, wereld. 20e Eeuw. 1-3 cm. In goede staat.

Groot lot munten (wereld)
Starting price 120 EUR

Groot lot divers muntgeld. Wereld. Deels verguld. 20e Eeuw. Gewicht: circa 20 kg. Afmeting: 1 - 5 cm. In goede staat.

Zeldzame bronzen inktpot, 1800
Starting price 1.000 EUR

Zeldzame grote bronzen empire inktpot met strijdwagen decor. Circa 1800. Afmeting: 12 x 8 x 8 cm. In goede staat.

3x Oude/antieke speeldoos
Starting price 120 EUR

Drie oude/antieke speeldozen. 1x Art Nouveau met liggend naakt, Reuge. 1x Console met tegel + speelwerk, Frankrijk. 1x Dressoir met boeken + speelwerk, Engeland, circa 1950. Afmeting: 17 - 27 cm. In g...

Lot antieke lijsten (6x)
Starting price 60 EUR

Lot met zes oude/antieke schilderij lijsten. 20e Eeuw. Afmeting: 47 - 59 cm. In goede staat.