Vier 18e eeuws Chinees porseleinen Imari kop + schotels. Landschap/floraal/ goud decor. Afmeting: 5 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen pot met floraal decor + karakter tekens decor. Gat in bodem. Gerestaureerd. Afmeting: H 13 x Ø 22 cm. In redelijke staat.
Lot China. Antiek. Bestaande uit: 2x Celadon gemberpot met floraal decor. Messing overlay foo hond op houten console. 19e Eeuw. Afmeting: 9 x 10 x 5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose schotel met berglandschap/figuren decor. Zes tekens bodemmerk. Haarlijn + chip. Afmeting: Ø 15,2 cm. In redelijke staat.
Grote 19e eeuws Japans porseleinen Imari schotel met houten houder. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees Imari porseleinen scheerbekken met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 26,8 cm. In goede staat.
Groot lot Kutani porselein. 19e Eeuw. Onder andere; wierookbrander, pijpvazen, kommen, kopjes/schotels et cetera. Afmeting: 5 - 20 cm. In goede staat.
Vier delen antiek Japans Imari porselein. Floraal/goud decor. 19e Eeuw. Bestaande uit twee kopjes + twee borden. Afmeting: 8,5 - 25 cm. In goede staat.
Set van acht 19e eeuws Japans porseleinen Imari borden met floraal decor en gecontourneerde omranding. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.