This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

Franse boulle klok (paarden), H 85 cm.
Starting price 11.000 EUR

Grote 18e - 19e eeuws Franse paarden boulle pendule met kariatiden, strijdwagen. Brons verguld, boulle inleg in goede staat. Gesigneerd uurwerk. Nicolas de la Vnay Paris. Uurwerk aangepast naar veersl...

Jan Evert Morel, Stilleven
Starting price 8.500 EUR

Jan Evert Morel. 1769 - 1808. Stilleven met bloesem, fruit en granaatappelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.

Dirk Smorenberg, Waterlelies bij Loosdrechtse Plassen
Starting price 7.000 EUR

Dirk Smorenberg. 1883 - 1960. Waterlelies bij Loosdrechtse Plassen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.

Willem Roelofs, Landschap
Starting price 6.000 EUR

Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.

Jan Voerman jr., Stilleven
Starting price 6.000 EUR

Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Groot werk, stilleven met diverse bloemsoorten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 47 cm. In goede staat.

H.E. Reijntjens, Dorpsstraat met markt en figuren
Starting price 6.000 EUR

Henricus Engelbertus Reijntjens. 1817 - 1900. Hoofdwerk. Dorpsstraat met markt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 60 cm. In goede staat.

Rolex oyster, perpetual
Starting price 5.500 EUR

Rolex Oyster perpetual date just, bicolour model met een goudkleurige wijzerplaat voorzien van diamanten in de indexen. ø kast 36 mm. Aankoop 1996, Rüschersbeck, Dortmund. Met originele doos en papier...

Chinese vaas, H 37,5 cm.
Starting price 5.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/floraal/perzik decor. Afmeting: H 37,5 x Ø 36 cm. In goede staat.

D. Smorenberg, Winter
Starting price 5.000 EUR

Dirk Smorenberg. 1883 - 1960. Boerderij in de winter met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.

D.A.C. Artz, Katwijks' interieur met moeder en kind
Starting price 5.000 EUR

David Aldolphe Constant Artz. 1837 - 1890. Katwijks' interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 77 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Corpulente dame
Starting price 4.750 EUR

Zeer groot bronzen beeld van een corpulente dame. Ze staat met één been vooruit en met twee handen in de lucht. Eind 20e Eeuw. Afmeting: 130 x 100 x 64 cm. In goede staat.

17e Eeuwse Chinese trekpot Ø 22 cm.
Starting price 4.500 EUR

Zeer grote 17e eeuws Chinees porseleinen trekpot met zilveren montuur en floraal decor. Afmeting: 28 x Ø 22 cm. In goede staat.

Bronzen beeld van Theodore Gechter
Starting price 4.500 EUR

Antiek bronzen figurengroep door Theodore Gechter. 1796 - 1844. Gevecht tussen Osmaan en kruisridder. Afmeting: 40 x 34,5 x 19 cm. In goede staat.

Bronzen wandplaquette Jan and Joel Martel
Starting price 4.500 EUR

Zéér grote bronzen wandplaquette Jan and Joel Martel met afbeelding van muzikanten in art deco-stijl. Gewicht is circa 50 kg.!! Afmeting: 120 x 60 x 6 cm. In goede staat.

Antiek bronzen stier door I.J. Bonheur
Starting price 4.500 EUR

Antiek bronzen stier door Isodore Jules Bonheur. 1827 - 1901. Met prachtige patina. In zeer goede staat. Afmeting: 60 x 20 x 40 cm.

Arabier te paard
Starting price 4.500 EUR

Zeldzaam groot antiek bronzen figuur. Barye Fils. 1839 - 1882. Arabier te paard, op marmeren basement. Mooie patina. Afmeting: 63 x 45 x 20 cm. In zeer goede staat.

Bronzen beeld, Zeeman met drenkeling
Starting price 4.500 EUR

Zeer groot antiek bronzen beeld, Morbur. Medaille aux beau arts 1885, op zwart marmeren basement. Zeeman met drenkeling. Jean Ossaye Mombur. 1850 - 1890. Afmeting: H 96 cm. In zeer goede staat.

Chopard horloge witgoud
Starting price 4.500 EUR

Elegant witgouden horloge, Chopard, 750/000, met een rechthoekige kast, de rand is bezet met singlecut geslepen diamanten. Aan het horloge zit een glad gevlochten Milanese band. mechanisch. Totaal gew...

Amulet van jade
Starting price 4.000 EUR

Oud Chinees amulet van jade, met reliëf decor. Afmeting: 17 x 7,5 x 1,1 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 45 cm.
Starting price 4.000 EUR

Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met draken decor. Voorzien van zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Zeldzame Engelse lantaarnklok
Starting price 4.000 EUR

Grote 19e eeuwse Engelse bracket lantaarnklok met carillon, kwartierslag (acht bellen) + slagwerk op grote bel. Edward Morris at the Cateaton Street fecit. Functioneel. Uurwerk behoeft reiniging. Afme...

Wortelnoten topbureau, 1880
Starting price 3.750 EUR

Prachtig, 2-delig Italiaans gebombardeerd wortelnoten schrijfbureau met opstand en bandintarsia. Circa 1880. In zeer goede gerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 60 x 120 cm.

Marqueterie bureau
Starting price 3.500 EUR

Maqueterie cilinder schrijfbureau met intarsia. 18e Eeuw. Louis Seize. Met diverse houtsoorten belijmd, ook zijkanten. Onder meer met rozenhout. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd....

Govert van Emmerik, Schepen op ruwe zee
Starting price 3.500 EUR

Govert van Emmerik. 1808 - 1882. Schepen op ruwe zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In goede staat.

2x Empire kandelaar, H 53 cm.
Starting price 3.000 EUR

Twee vroeg 19e eeuws vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engelen. Circa 1810. Ongereinigd. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.

Scherrewitz, Landschap met boer en paardenkar
Starting price 3.000 EUR

Johan Frederick Cornelis Scherrewitz. 1868 - 1951. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 125 cm. In goede staat.

Jan Voerman jr., Stilleven met rozen
Starting price 3.000 EUR

Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Stilleven met rozen. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.

Empire pendule, 1820
Starting price 2.600 EUR

Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met engel, lyra, olielamp et cetera. Frankrijk. Circa 1820. Bijzonder mooie uitvoering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 53 cm. I...

Zilveren schaal op voet (China)
Starting price 2.500 EUR

Chinese zilveren schaal op ronde voet en geplaatst op een console. . Een bolle schaal met gedreven bloemdecor en grepen in de vorm van takken. Gemerkt Zeesungsilver. Shanghai, 1e helft 20e eeuw. 35x2...

Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas, H 32,3 cm.
Starting price 2.500 EUR

Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas met vleermuizen, dierenkoppen, messing + zilver + vergulde inleg. Floraal met libelle + verso wijsheer in landschap. Bijzondere kwaliteit. Afmeting: H 32,3 cm. In z...

Bronzen beeld, Emmanuel Villanis 'Saïda'
Starting price 2.500 EUR

Emmanuel Villanis. 1858 - 1914. Bronzen buste Saïda. Met gietstempel Societe des bronzes Paris. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.

Bronzen fontein
Starting price 2.200 EUR

Grote bronzen fontein met drie kinderen, welke alle drie een hoorn in de hand hebben waaruit water komt. Geheel met prachtige groene patina. Eind 20e eeuw. Afmeting: 95 x 64 x 64 cm. In goede staat.

Gouden armband gevlochten
Starting price 2.150 EUR

Fraaie geelgouden armband, 585/000, met rechthoekige plaatjes, gematteerd met lijnbewerking. Aan beide zijkanten is de armband voorzien van fijne v-vormige schakels. De armband heeft een bakslot en ve...

Gouden schakelarmband
Starting price 2.150 EUR

Brede geelgouden schakelarmband, 585/000, met ronde opengewerkte schakels met een bewerking. Breedte 18 mm. lengte 21 cm. ca 33,4 gram. In goede staat.

Chinese waterpot Ø 8,5 cm.
Starting price 2.000 EUR

Chinees porseleinen waterpot met geel glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 75 cm.
Starting price 2.000 EUR

Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met figuren in bergen decor. Vanaf hals naar bovenrand professioneel gereconstrueerd. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 75 cm. In goede s...

2x Familie Verte bord Ø 27,5 cm.
Starting price 2.000 EUR

Twee zeldzame 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi Familie Verte borden met bloemvaas/floraal/goud decor. Kang Xi bodemmerk. Dunwandig. Eén bord iets randfrit. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede sta...

Beeld van Paul Armand Bayard de la Vingtrie
Starting price 2.000 EUR

Groot antiek Frans bronzen figuur. Amazone. Paul Armand Bayard de la Vingtrie. 1846 - 1900. Afmeting: H 76 cm. In zeer goede staat.

17e Eeuwse Duitse geldkist
Starting price 2.000 EUR

17e Eeuwse Duitse geldkist van smeedijzer. Met origineel slot + sleutel. Smeedkist/regimentkist. Afmeting: 45 x 80 x 40 cm. In goede staat.

Monogram J.H.K., Zeegezicht met zeilboten
Starting price 2.000 EUR

Monogram J.H.K. Hollandse School. 19e Eeuw. Mogelijk J.H. Koekkoek. 1778 - 1851. Zeegezicht met zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.

Arie Joh. Lamme, Interieur met familie bij kinderbed
Starting price 2.000 EUR

Arie Joh. Lamme. 1812 - 1900. Interieur met familie bij kinderbed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 52c m. In goede staat.

E. Koster, Zeilboten op kalme zee
Starting price 2.000 EUR

Everhardus Koster. 1817 - 1892. Zeilboten op kalme zee met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 37 cm. In goede staat.

500 tegels/licht blauw art deco
Starting price 1.900 EUR

Mooi lot art deco tegels 500 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.

Eef de Weerd, Abstract
Starting price 1.900 EUR

Groot werk van Eef de Weerd. 1926 -1989 Hengelo. Kleurrijke abstracte figurale compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 195 x B 140 cm. In goede staat.

Porseleinen Meissen pendule, 1890
Starting price 1.850 EUR

Duitse Meissen pendule van porselein uit de Knauff zeit. Circa 1890. Putti met haan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 29 x 25 x 14 cm. In goede staat.

Antieke Koreaanse vaas met bamboe decor
Starting price 1.800 EUR

Antieke Koreaans porseleinen vaas met bamboe decor. 18/19 eeuws haarlijntje Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.

Wortelnoten porselein vitrine, 1760
Starting price 1.800 EUR

18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Quinze porseleinen vitrinekast. Orgelgebogen met band-intarsia. Met deuren op schuine hoeken. Circa 1760. Afmeting: 240 x 195 x 50 cm. In goede staat.

Antieke directoire pendule
Starting price 1.800 EUR

Antieke, vuurvergulde en gebruneerde bronzen directoire pendule met twee fonteinen en putti in boot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 26 x 12 cm. In zeer goede staat.

Gouden ring met robijn en diamanten bolsewiek
Starting price 1.750 EUR

Antieke geelgouden ring, 750/000, met robijn en diamanten bolsewiek. Ring met een slag aan de kop met daartussen een rond gefacetteerde robijn, ca 0,50 ct., en daarnaast 2 bolsewiek geslepen diamanten...

2x Grote Wanli schotel ca. Ø 50 cm.
Starting price 1.600 EUR

Twee zeer grote 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen Wanli schotels. Divers. Beide schotels gelijmd. Afmeting: Ø 49 - 50 cm. In redelijk/goede staat.

Venetiaans figuur met dienblad
Starting price 1.600 EUR

19e Eeuws houtgestoken Venetiaans figuur met originele polychromie + glazen ogen. Dienblad later. Afmeting: 112 cm. In goede staat.

Antiek Chinese lakstempel
Starting price 1.500 EUR

Fijn gestoken antieke Chinese lakstempel van natuursteen. Met kylin en jongen. Afmeting: 9 x 8,5 x 9 cm. In goede staat.

Beeld, Zwanenpaar
Starting price 1.500 EUR

Bronzen zwanen paar in ware grootte. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 75 en H 90 cm. In goede staat.

Kiny Copinga bronzen beeld
Starting price 1.500 EUR

Bronzen beeld van Kiny Copinga. Titel: Torso in gewaad. 1994. Afmeting: 76 x 20 x 15 cm. In goede staat.

18e Eeuwse Carrara pendule
Starting price 1.500 EUR

18e Eeuws Carrara marmeren + brons vuurvergulde Louis Seize pendule met musicerende faunen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 45 x 40 x 15 cm. In goede staat.

Japans Katana zwaard
Starting price 1.500 EUR

Antiek Japans Katana zwaard. 1900 of ouder. Afmeting: L 104 cm. In goede originele staat.

2x Empire kandelaar, 1820
Starting price 1.500 EUR

Twee zeer grote 5-lichts bronzen empire kaarskandelaren met marmer en engelen. Frankrijk. Circa 1820. Afmeting: H 73 cm. In goede originele staat.

J.J. Fels, Panoramisch landschap met vee
Starting price 1.500 EUR

Jan Jacob Fels. 1816 - 1883. Panoramisch Nederlands landschap met vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 44 x B 64 cm. In goede staat.

H.P. Koekoek, Zonnig bospad met paardenkar en figuren
Starting price 1.500 EUR

Hendrik Pieter Koekkoek. Zonnig bospad met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.

J.B. Tom, Landschap met schapen en herder
Starting price 1.500 EUR

J.B. Tom. 1813 - 1894. Landschap met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 56 cm. In goede staat.

A. Verhoesen, Landschap met pluimvee
Starting price 1.500 EUR

Albertus Verhoesen, 1863. 1806 - 1881. Landschap met pluimvee, kalkoen, pauw en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In redelijke staat.

Cornelis Raaphorst, Drie spelende poezen
Starting price 1.500 EUR

Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.

Gouden armband, Chinees
Starting price 1.500 EUR

Geelgouden bangle, hoog gehalte, met scharnier en bakslot. De armband is versierd met een matte en gestoken bewerking. De armband heeft een glimmende bewerkte rand. Breedte 12 mm. ø 52,5 mm. ca 23,3 g...

Gouden ring Pomellato
Starting price 1.500 EUR

Roségouden ring, 750/000, Pomellato Nudo, met een witte topaas en een witgouden zetkast. Grootte steen 10,5x10,5 mm. ø 54. ca 8,3 gram. Lichte gebruiksporen, verder in goede staat.

Grote staande boeddha, H 204 cm.
Starting price 1.450 EUR

Zéér groot houtgesneden Oosters (staand) boeddha figuur. Met polychromie, goud en glazen stenen.1e helf 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.

Chinese Cheng Lung schotel Ø 42 cm.
Starting price 1.450 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotel. Met decor van figuur bij rivierlandschap. Afmeting: Ø 42 cm. Schotel is in perfecte staat.

Onduidelijk, Boerderij met figuren, kippen etc...
Starting price 1.450 EUR

Onduidelijk. 17e - 18e Eeuw. Boerderij met figuren, kippen, hond aan de ketting. Olieverf op linnen. Marouflé. Oudere restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese bronzen wierookbrander
Starting price 1.400 EUR

Prachtige, antieke, Chinese wierookbrander van brons. Met draken, kylin, karaktertekens en bodemmerk. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.

Zilveren servies, 4 delig
Starting price 1.400 EUR

Zilveren servies, 830/000, 4 delig, met een koffiekan, theekan en 2 bakken, rond model, allen geplaatst op gekrulde poten met plooien in de bak en een greep met acanthusbladeren. MT.: J.Tostrup, Oslo,...

Zeldzaam Delfts kaststel, H 21 - 33 cm.
Starting price 1.350 EUR

Zeldzaam 18e eeuws 5- delig Delfts polychrome fayence kaststel van 'De Lampetkan' 1609 - 1811. Enkel chips. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.

Vuurvergulde empire pendule
Starting price 1.350 EUR

Antieke vuurvergulde bronzen directoire/empire pendule. Frankrijk. Met bosnymf, engel, waterspinners. Breuklijn bij één poot (basement rechts) + breuk in lunette. Verder in goede staat. Acht daags uu...

Gouden ring met peervormige diamant
Starting price 1.300 EUR

Rose gouden ring, 585/000, entourage model met een peervormige diamant 1,04 crt. light brownish Yellow, en 13 briljant geslepen diamanten totaal ca 0,40 crt, Very light Yellow- natural fancy intense Y...

Bronzen beeld, H 44 cm.
Starting price 1.250 EUR

Bronzen beeld. C. Marioton. 1844 - 1919. Frankrijk. Dame met tamboerijn. Gietstempel Slot decouville Fondeur Paris. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.

Eiken renaissance kast
Starting price 1.250 EUR

18e Eeuws eikenhouten Hollandse renaissance kast, ook wel Utrechtse poort kast genoemd. Met prachtig snijwerk op de deuren en zijkanten met leeuwenkopjes. Kast geheel staand op zwarte bolpoten. Orgine...

Mysterieuze slingerklok, 1900
Starting price 1.250 EUR

Franse, mysterieuze slingerklok met prachtig antiek dubbel beeld 'Industrie'. Circa 1900. Le Industrie par la science par Rancoulet. Weekloper. Afmeting: 82 cm.In goede staat.

Monogram V.D.S.B., Hollandse School
Starting price 1.250 EUR

Monogram V.D.S.B. Hollandse School. 19e Eeuw. Mogelijk jeugdwerk van de Sande Bakhuyzen. Landschap met figuren en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.

Gouden pennen collier
Starting price 1.250 EUR

Geelgouden collier, 585/000, met witgouden tussenschakel. Collier met 3 rijen kleine ovale schakels met daartussen witgouden schakels met een X-vorm. Breedte 5 mm. 42 cm. ca 19,8 gram. In goede staat.

Chinese kom Ø 30 cm.
Starting price 1.200 EUR

Dikwandige Chinees porseleinen drakenkom met floraal decor. Afmeting: H 14 x Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese rolwagen vaas, H 47 cm.
Starting price 1.200 EUR

Chinees porseleinen rolwagen vaas met spelende zotjes in landschap/geisha decor + tekst. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.

Paar Chinese vazen, H 41,9 cm.
Starting price 1.200 EUR

Twee Chinees porseleinen vazen met geisha's/krijgers te paard/landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 41,9 cm. In goede staat.

Chinese Yixing theepot
Starting price 1.200 EUR

Antiek Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Bodemmerk. Afmeting: 11 x 16 x 8,5 cm. In goede staat.

2x Delftse knobbelvaas, H 43,5 cm.
Starting price 1.200 EUR

Twee zeer grote 18e eeuws Delftse knobbelvazen met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In zeer goede staat.

Delftse tulpenvaas, H 21cm.
Starting price 1.200 EUR

18e Eeuws Delftse fayence tulpenvaas met floraal decor. Restauratie. Afmeting: 21 cm. In goede staat.

Bronzen beeld, Tijger
Starting price 1.200 EUR

Bronzen tijger, voorzien van monogram. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 49 x 21 cm. In goede staat.

Carel van Rooijen, Stadsgezicht met figuren
Starting price 1.200 EUR

Carel van Rooijen. 1945 - . Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Molen van Veere
Starting price 1.200 EUR

Klaas Bernink. 1978. 1913 - 1996. De molen van Veere. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.

Klaas Bernink, Haven Enschede
Starting price 1.200 EUR

Klaas Bernink. 1992. 1913 - 1996 Glanerburg. Haven Enschede V. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.

Collier bloedkoralen met gouden streekslot
Starting price 1.200 EUR

Kapitale bloedkoralen collier met een groot geelgouden streekslot. Collier met 5 rijen met kaasvormige bloedkoralen, ø 8 mm., bevestigd aan een groot geelgouden streekslot met filigrain en bloedkorale...

Zilveren koffieservies, 3 delig
Starting price 1.200 EUR

Zilveren koffieservies, 3 delig, 833/000, met een koffiekan, melkkan en een suikerpot, ovaal gevormd met cannelures. Voorzien van houten grepen. jl.: M:1922. Totaal ca 1888 gram. 32x11x33cm. 21x9x21cm...

Zilveren soezenmand
Starting price 1.150 EUR

Grote zilveren soezenmand, 833/000, rechthoekig model met gedreven decor en medaillons met voorstellingen en een medaillon met het wapen van Utrecht. Op een rechthoekige voet met geribde rand en flora...

Mahonie kabinet
Starting price 1.100 EUR

Kleine Hollandse mahoniehouten Louis Quinze barok kabinet met prachtig fineer beeld en origineel bronzen beslag. 230x160x65cm. In zeer goede staat.

Jacobus Nic. Tjarda vanStarkenborgh, Koeien in landschap
Starting price 1.100 EUR

Jacobus Nic. Tjarda van Starkenborgh. 1822 - 1895. Koeien in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.

Chinese godheid, 98 cm.
Starting price 1.000 EUR

Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met perzik, staande op schildpad. Handbeschilderd en gedetailleerde beschildering + gezichten. Enkele minimale beschadigingen + minimaal verfverlies. Afmeting...

Chinese godheid, 98 cm.
Starting price 1.000 EUR

Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op vis. Minimale beschadiging mogelijk, en iets verfverlies. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.

Chinese godheid, 105 cm.
Starting price 1.000 EUR

Kapitale oude Chinees porseleinen godheid. Handbeschilderd. Gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op een draak. Enkele minimale beschadigingen, beetje verfverlies. Afmeting: H 105 cm. In g...

Chinese schenkkan
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen schenkkan met pioenroos decor + signatuur. Voet ingekort. Afmeting: H 21,8 cm. In goede staat.