Grote 18e - 19e eeuws Franse paarden boulle pendule met kariatiden, strijdwagen. Brons verguld, boulle inleg in goede staat. Gesigneerd uurwerk. Nicolas de la Vnay Paris. Uurwerk aangepast naar veersl...
Jan Evert Morel. 1769 - 1808. Stilleven met bloesem, fruit en granaatappelen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 42 cm. In goede staat.
Dirk Smorenberg. 1883 - 1960. Waterlelies bij Loosdrechtse Plassen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 75 cm. In goede staat.
Willem Roelofs. 1822 - 1897. Landschap, romantische periode. Met paard en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 49 x B 69 cm. In goede staat.
Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Groot werk, stilleven met diverse bloemsoorten. Olieverf op linnen. Afmeting: H 62 x B 47 cm. In goede staat.
Henricus Engelbertus Reijntjens. 1817 - 1900. Hoofdwerk. Dorpsstraat met markt en figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 72 x B 60 cm. In goede staat.
Rolex Oyster perpetual date just, bicolour model met een goudkleurige wijzerplaat voorzien van diamanten in de indexen. ø kast 36 mm. Aankoop 1996, Rüschersbeck, Dortmund. Met originele doos en papier...
Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/floraal/perzik decor. Afmeting: H 37,5 x Ø 36 cm. In goede staat.
Dirk Smorenberg. 1883 - 1960. Boerderij in de winter met roeiboot. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 67 cm. In goede staat.
David Aldolphe Constant Artz. 1837 - 1890. Katwijks' interieur met moeder en kind. Olieverf op linnen. Afmeting: H 55 x B 77 cm. In goede staat.
Zeer groot bronzen beeld van een corpulente dame. Ze staat met één been vooruit en met twee handen in de lucht. Eind 20e Eeuw. Afmeting: 130 x 100 x 64 cm. In goede staat.
Zeer grote 17e eeuws Chinees porseleinen trekpot met zilveren montuur en floraal decor. Afmeting: 28 x Ø 22 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figurengroep door Theodore Gechter. 1796 - 1844. Gevecht tussen Osmaan en kruisridder. Afmeting: 40 x 34,5 x 19 cm. In goede staat.
Zéér grote bronzen wandplaquette Jan and Joel Martel met afbeelding van muzikanten in art deco-stijl. Gewicht is circa 50 kg.!! Afmeting: 120 x 60 x 6 cm. In goede staat.
Antiek bronzen stier door Isodore Jules Bonheur. 1827 - 1901. Met prachtige patina. In zeer goede staat. Afmeting: 60 x 20 x 40 cm.
Zeldzaam groot antiek bronzen figuur. Barye Fils. 1839 - 1882. Arabier te paard, op marmeren basement. Mooie patina. Afmeting: 63 x 45 x 20 cm. In zeer goede staat.
Zeer groot antiek bronzen beeld, Morbur. Medaille aux beau arts 1885, op zwart marmeren basement. Zeeman met drenkeling. Jean Ossaye Mombur. 1850 - 1890. Afmeting: H 96 cm. In zeer goede staat.
Elegant witgouden horloge, Chopard, 750/000, met een rechthoekige kast, de rand is bezet met singlecut geslepen diamanten. Aan het horloge zit een glad gevlochten Milanese band. mechanisch. Totaal gew...
Oud Chinees amulet van jade, met reliëf decor. Afmeting: 17 x 7,5 x 1,1 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen knobbelvaas met draken decor. Voorzien van zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse Engelse bracket lantaarnklok met carillon, kwartierslag (acht bellen) + slagwerk op grote bel. Edward Morris at the Cateaton Street fecit. Functioneel. Uurwerk behoeft reiniging. Afme...
Prachtig, 2-delig Italiaans gebombardeerd wortelnoten schrijfbureau met opstand en bandintarsia. Circa 1880. In zeer goede gerestaureerde staat. Afmeting: 230 x 60 x 120 cm.
Maqueterie cilinder schrijfbureau met intarsia. 18e Eeuw. Louis Seize. Met diverse houtsoorten belijmd, ook zijkanten. Onder meer met rozenhout. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd....
Govert van Emmerik. 1808 - 1882. Schepen op ruwe zee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 36 x B 45 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuws vuurvergulde bronzen empire kaarskandelaren met engelen. Circa 1810. Ongereinigd. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.
Johan Frederick Cornelis Scherrewitz. 1868 - 1951. Landschap met boer en paardenkar. Olieverf op linnen. Afmeting: H 82 x B 125 cm. In goede staat.
Jan Voerman jr. 1890 - 1976. Stilleven met rozen. Olieverf op paneel. Marouflé. Afmeting: H 20 x B 15 cm. In goede staat.
Grote vuurvergulde bronzen empire pendule met engel, lyra, olielamp et cetera. Frankrijk. Circa 1820. Bijzonder mooie uitvoering. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: H 53 cm. I...
Chinese zilveren schaal op ronde voet en geplaatst op een console. . Een bolle schaal met gedreven bloemdecor en grepen in de vorm van takken. Gemerkt Zeesungsilver. Shanghai, 1e helft 20e eeuw. 35x2...
Zeldzame Japanse bronzen meiji vaas met vleermuizen, dierenkoppen, messing + zilver + vergulde inleg. Floraal met libelle + verso wijsheer in landschap. Bijzondere kwaliteit. Afmeting: H 32,3 cm. In z...
Emmanuel Villanis. 1858 - 1914. Bronzen buste Saïda. Met gietstempel Societe des bronzes Paris. Afmeting: H 49 cm. In goede staat.
Grote bronzen fontein met drie kinderen, welke alle drie een hoorn in de hand hebben waaruit water komt. Geheel met prachtige groene patina. Eind 20e eeuw. Afmeting: 95 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Fraaie geelgouden armband, 585/000, met rechthoekige plaatjes, gematteerd met lijnbewerking. Aan beide zijkanten is de armband voorzien van fijne v-vormige schakels. De armband heeft een bakslot en ve...
Brede geelgouden schakelarmband, 585/000, met ronde opengewerkte schakels met een bewerking. Breedte 18 mm. lengte 21 cm. ca 33,4 gram. In goede staat.
Chinees porseleinen waterpot met geel glazuur. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: 5,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
Zeer grote 18e eeuwse Chinees porseleinen kang xi vaas met figuren in bergen decor. Vanaf hals naar bovenrand professioneel gereconstrueerd. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 75 cm. In goede s...
Twee zeldzame 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi Familie Verte borden met bloemvaas/floraal/goud decor. Kang Xi bodemmerk. Dunwandig. Eén bord iets randfrit. Afmeting: Ø 27,5 cm. In goede sta...
Groot antiek Frans bronzen figuur. Amazone. Paul Armand Bayard de la Vingtrie. 1846 - 1900. Afmeting: H 76 cm. In zeer goede staat.
17e Eeuwse Duitse geldkist van smeedijzer. Met origineel slot + sleutel. Smeedkist/regimentkist. Afmeting: 45 x 80 x 40 cm. In goede staat.
Monogram J.H.K. Hollandse School. 19e Eeuw. Mogelijk J.H. Koekkoek. 1778 - 1851. Zeegezicht met zeilboten. Olieverf op paneel. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Arie Joh. Lamme. 1812 - 1900. Interieur met familie bij kinderbed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 52c m. In goede staat.
Everhardus Koster. 1817 - 1892. Zeilboten op kalme zee met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 37 cm. In goede staat.
Mooi lot art deco tegels 500 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.
Groot werk van Eef de Weerd. 1926 -1989 Hengelo. Kleurrijke abstracte figurale compositie. Olieverf op linnen. Afmeting: H 195 x B 140 cm. In goede staat.
Duitse Meissen pendule van porselein uit de Knauff zeit. Circa 1890. Putti met haan. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 29 x 25 x 14 cm. In goede staat.
Antieke Koreaans porseleinen vaas met bamboe decor. 18/19 eeuws haarlijntje Afmeting: 26 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Quinze porseleinen vitrinekast. Orgelgebogen met band-intarsia. Met deuren op schuine hoeken. Circa 1760. Afmeting: 240 x 195 x 50 cm. In goede staat.
Antieke, vuurvergulde en gebruneerde bronzen directoire pendule met twee fonteinen en putti in boot. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag en touwtjesslinger. Afmeting: 44 x 26 x 12 cm. In zeer goede staat.
Antieke geelgouden ring, 750/000, met robijn en diamanten bolsewiek. Ring met een slag aan de kop met daartussen een rond gefacetteerde robijn, ca 0,50 ct., en daarnaast 2 bolsewiek geslepen diamanten...
Twee zeer grote 16e - 17e eeuws Chinees porseleinen Wanli schotels. Divers. Beide schotels gelijmd. Afmeting: Ø 49 - 50 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws houtgestoken Venetiaans figuur met originele polychromie + glazen ogen. Dienblad later. Afmeting: 112 cm. In goede staat.
Fijn gestoken antieke Chinese lakstempel van natuursteen. Met kylin en jongen. Afmeting: 9 x 8,5 x 9 cm. In goede staat.
Bronzen zwanen paar in ware grootte. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 75 en H 90 cm. In goede staat.
Bronzen beeld van Kiny Copinga. Titel: Torso in gewaad. 1994. Afmeting: 76 x 20 x 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws Carrara marmeren + brons vuurvergulde Louis Seize pendule met musicerende faunen. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, touwtjesslinger. Afmeting: 45 x 40 x 15 cm. In goede staat.
Antiek Japans Katana zwaard. 1900 of ouder. Afmeting: L 104 cm. In goede originele staat.
Twee zeer grote 5-lichts bronzen empire kaarskandelaren met marmer en engelen. Frankrijk. Circa 1820. Afmeting: H 73 cm. In goede originele staat.
Jan Jacob Fels. 1816 - 1883. Panoramisch Nederlands landschap met vee. Olieverf op linnen. Oudere bedoeking. Afmeting: H 44 x B 64 cm. In goede staat.
Hendrik Pieter Koekkoek. Zonnig bospad met figuren en paardenkar. Olieverf op paneel. Afmeting: H 35 x B 49 cm. In goede staat.
J.B. Tom. 1813 - 1894. Landschap met schapen en herder. Olieverf op paneel. Afmeting: H 40 x B 56 cm. In goede staat.
Albertus Verhoesen, 1863. 1806 - 1881. Landschap met pluimvee, kalkoen, pauw en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 34 x B 45 cm. In redelijke staat.
Cornelis Raaphorst. 1875 - 1954. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Geelgouden bangle, hoog gehalte, met scharnier en bakslot. De armband is versierd met een matte en gestoken bewerking. De armband heeft een glimmende bewerkte rand. Breedte 12 mm. ø 52,5 mm. ca 23,3 g...
Roségouden ring, 750/000, Pomellato Nudo, met een witte topaas en een witgouden zetkast. Grootte steen 10,5x10,5 mm. ø 54. ca 8,3 gram. Lichte gebruiksporen, verder in goede staat.
Zéér groot houtgesneden Oosters (staand) boeddha figuur. Met polychromie, goud en glazen stenen.1e helf 20e Eeuw. Afmeting: H 204 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung schotel. Met decor van figuur bij rivierlandschap. Afmeting: Ø 42 cm. Schotel is in perfecte staat.
Onduidelijk. 17e - 18e Eeuw. Boerderij met figuren, kippen, hond aan de ketting. Olieverf op linnen. Marouflé. Oudere restauratie. Afmeting: H 60 x B 50 cm. In redelijk/goede staat.
Prachtige, antieke, Chinese wierookbrander van brons. Met draken, kylin, karaktertekens en bodemmerk. Afmeting: 40,5 cm. In goede staat.
Zilveren servies, 830/000, 4 delig, met een koffiekan, theekan en 2 bakken, rond model, allen geplaatst op gekrulde poten met plooien in de bak en een greep met acanthusbladeren. MT.: J.Tostrup, Oslo,...
Zeldzaam 18e eeuws 5- delig Delfts polychrome fayence kaststel van 'De Lampetkan' 1609 - 1811. Enkel chips. Afmeting: H 21 - 33 cm. In goede staat.
Antieke vuurvergulde bronzen directoire/empire pendule. Frankrijk. Met bosnymf, engel, waterspinners. Breuklijn bij één poot (basement rechts) + breuk in lunette. Verder in goede staat. Acht daags uu...
Rose gouden ring, 585/000, entourage model met een peervormige diamant 1,04 crt. light brownish Yellow, en 13 briljant geslepen diamanten totaal ca 0,40 crt, Very light Yellow- natural fancy intense Y...
Bronzen beeld. C. Marioton. 1844 - 1919. Frankrijk. Dame met tamboerijn. Gietstempel Slot decouville Fondeur Paris. Afmeting: H 44 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Hollandse renaissance kast, ook wel Utrechtse poort kast genoemd. Met prachtig snijwerk op de deuren en zijkanten met leeuwenkopjes. Kast geheel staand op zwarte bolpoten. Orgine...
Franse, mysterieuze slingerklok met prachtig antiek dubbel beeld 'Industrie'. Circa 1900. Le Industrie par la science par Rancoulet. Weekloper. Afmeting: 82 cm.In goede staat.
Monogram V.D.S.B. Hollandse School. 19e Eeuw. Mogelijk jeugdwerk van de Sande Bakhuyzen. Landschap met figuren en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Geelgouden collier, 585/000, met witgouden tussenschakel. Collier met 3 rijen kleine ovale schakels met daartussen witgouden schakels met een X-vorm. Breedte 5 mm. 42 cm. ca 19,8 gram. In goede staat.
Dikwandige Chinees porseleinen drakenkom met floraal decor. Afmeting: H 14 x Ø 30 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen rolwagen vaas met spelende zotjes in landschap/geisha decor + tekst. Afmeting: H 47 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met geisha's/krijgers te paard/landschap decor. Met dubbele blauwe bodemring. Afmeting: H 41,9 cm. In goede staat.
Antiek Chinese Yixing theepot met bamboe decor. Bodemmerk. Afmeting: 11 x 16 x 8,5 cm. In goede staat.
Twee zeer grote 18e eeuws Delftse knobbelvazen met chinoiserie decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 43,5 cm. In zeer goede staat.
18e Eeuws Delftse fayence tulpenvaas met floraal decor. Restauratie. Afmeting: 21 cm. In goede staat.
Bronzen tijger, voorzien van monogram. 20e - 21e Eeuw. Afmeting: 24 x 49 x 21 cm. In goede staat.
Carel van Rooijen. 1945 - . Stadsgezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 70 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1978. 1913 - 1996. De molen van Veere. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1992. 1913 - 1996 Glanerburg. Haven Enschede V. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Kapitale bloedkoralen collier met een groot geelgouden streekslot. Collier met 5 rijen met kaasvormige bloedkoralen, ø 8 mm., bevestigd aan een groot geelgouden streekslot met filigrain en bloedkorale...
Zilveren koffieservies, 3 delig, 833/000, met een koffiekan, melkkan en een suikerpot, ovaal gevormd met cannelures. Voorzien van houten grepen. jl.: M:1922. Totaal ca 1888 gram. 32x11x33cm. 21x9x21cm...
Grote zilveren soezenmand, 833/000, rechthoekig model met gedreven decor en medaillons met voorstellingen en een medaillon met het wapen van Utrecht. Op een rechthoekige voet met geribde rand en flora...
Kleine Hollandse mahoniehouten Louis Quinze barok kabinet met prachtig fineer beeld en origineel bronzen beslag. 230x160x65cm. In zeer goede staat.
Jacobus Nic. Tjarda van Starkenborgh. 1822 - 1895. Koeien in landschap. Olieverf op paneel. Afmeting: H 26 x B 36 cm. In goede staat.
Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met perzik, staande op schildpad. Handbeschilderd en gedetailleerde beschildering + gezichten. Enkele minimale beschadigingen + minimaal verfverlies. Afmeting...
Kapitale, oud Chinees porseleinen godheid met gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op vis. Minimale beschadiging mogelijk, en iets verfverlies. Afmeting: H 98 cm. In goede staat.
Kapitale oude Chinees porseleinen godheid. Handbeschilderd. Gedetailleerde beschildering + gezichten, staande op een draak. Enkele minimale beschadigingen, beetje verfverlies. Afmeting: H 105 cm. In g...
Chinees porseleinen schenkkan met pioenroos decor + signatuur. Voet ingekort. Afmeting: H 21,8 cm. In goede staat.