Twee 18e eeuws Delftse fayence vazen met chinoiserie decor. Grote vaas haarlijnen. Kleine vaas randschade. Afmeting: H19 - 26 cm. In goede staat.
Mahoniehouten Louis Philippe tafel. Circa 1860. Afmeting: 61 x 125 x 93 cm. In goede staat.
19e Eeuwse etagére tafel met intarsia (floraal) + messing versieringen. Afmeting: 74 x 42 x 31 cm. In goede staat.
Antieke Franse pendule met porselein. Circa 1880. Compositie metaal verguld. Porselein is gaaf. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag, veerslinger. Afmeting: 42 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse goudkleurige, bronzen kaarskandelaren met kariatiden en klauwpoten. Afmeting: H 26 cm. In goede staat.
Oude Afrikaanse hardhouten tabakspijp. 20e Eeuw. Afmeting: L 50 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren tuinbank poten. Klassiek. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 64 x 5 cm. In goede staat.
Antiek bronzen vergulde tafelset door G. Mercier. Met druivendecor. Circa 1900. Afmeting: 7,5 - Ø 25 cm. In goede staat.
Gouden ring, 585/000, met robijn en smaragd. Ring met een ovaal gefacetteerde robijn en aan weerskanten een rond gefacetteerde smaragd. Breedte 5 mm. ø 57. ca 2,6 gram. Wat beschadigd. In redelijk goe...
Geelgouden ring, 585/000, met zirconia's. Ring met een opengewerkte rechthoekige kop bezet met 3 zirconia's. Breedte kop 8 mm. ø 55. ca 2,9 gram. In goede staat.
Ovale zilveren schaal, 800/000, ovaal model met een opstaande rand versierd met een bloemdecoratie. 28x18x5cm. ca 195 gram. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen celadon gemberpot met tuin/feniks decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuws Chinees porseleinen imari borden met floraal/goud decor. Eén bord chip. Twee borden randschade. Afmeting: Ø 21,3 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen familie verte vaas met figuren/floraal/vogels/goud decor. 18e - 19e Eeuw. Bovenrand gerestaureerd. Afmeting: H 45,4 cm. In redelijke staat.
Kleine 19e eeuwse Chinees porseleinen Kantonese trekpot met floraal/dieren/goud decor. Chip deksel. Afmeting: 7 x 12,5 x Ø 8 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen stemcup met draken/floraal decor. Afmeting: H 12 x Ø 12,8 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met tuin/goud decor. Glazuurschade. Afmeting: 12,5 x 18 x Ø 11,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met Tobacco Leaf en goud decor. Afmeting: 11,5 x 14 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Imari trekpot met floraal/tuin decor. Haarscheur in handgrip. Afmeting: 10,5 x 14,5 x Ø 8,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen Imari schotel met floraal/goud decor. Gecontourneerd. Afmeting: Ø 40 cm. In goede staat.
Twee aparte 18e eeuws Japans/Chinees porseleinen borden met floraal/goud decor. Emaille verf. Eén bodemmerk. Afmeting: Ø 20 - 24 cm. In goede staat.
Antiek Chinees bord met chinoiserie en koekoek uit het huisje. Afmeting: Ø 22,8 cm. In goede staat.
Tien oude Chinees porseleinen snuffbottles. Divers. Familie Rose et cetera. En enkele met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 - 11,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen vaas met feniks/kylin/floraal decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.