This website uses cookies

Find

17e Eeuwse schijfkandelaar 2096
17e Eeuwse schijfkandelaar
Starting price 170 EUR
2x Bronzen schijfkandelaar, H 28 cm. 2097
2x Bronzen schijfkandelaar, H 28 cm.
Starting price 80 EUR
Groninger tinnen kraankan 2098
Groninger tinnen kraankan
Starting price 60 EUR
Tinnen kan (Rembrandt) 2099
Tinnen kan (Rembrandt)
Starting price 600 EUR
5 Delen divers antiek 2100
5 Delen divers antiek
Starting price 50 EUR
2x Figuurlijke kandelaar 2101
2x Figuurlijke kandelaar
Starting price 300 EUR
2x Kandelaar/lamp 2102
2x Kandelaar/lamp
Starting price 70 EUR
Neo-gotische kandelaar, H 66 cm. 2103
Neo-gotische kandelaar, H 66 cm.
Starting price 70 EUR
Joodse kandelaar 2104
Joodse kandelaar
Starting price 200 EUR
2x Kaarskandelaar, H 48 cm. 2105
2x Kaarskandelaar, H 48 cm.
Starting price 60 EUR
Grote kaarskandelaar (vuurverguld) 2106
Grote kaarskandelaar (vuurverguld)
Starting price 300 EUR
2x Wandkandelaar 2107
2x Wandkandelaar
Starting price 50 EUR
1x Wandkandelaar 2108
1x Wandkandelaar
Starting price 50 EUR
3-Armige wandkandelaar 2109
3-Armige wandkandelaar
Starting price 100 EUR
Gallé stijl lamp 'Dragonfly' 2110
Gallé stijl lamp 'Dragonfly'
Starting price 250 EUR
Jugendstil-stijl hanglamp (Tiffany-stijl) 2111
Jugendstil-stijl hanglamp (Tiffany-stijl)
Starting price 70 EUR
Tiffany-stijl lamp, H 51 cm. 2112
Tiffany-stijl lamp, H 51 cm.
Starting price 60 EUR
2x Grote buiten-wandlamp 2113
2x Grote buiten-wandlamp
Starting price 80 EUR
A'damse School lamp 2114
A'damse School lamp
Starting price 120 EUR
2x Putti lamp, H 34 cm. 2115
2x Putti lamp, H 34 cm.
Starting price 100 EUR
2x Schemerlamp, H 75 cm. 2116
2x Schemerlamp, H 75 cm.
Starting price 60 EUR
Japanse tafellamp, H 53 cm. 2117
Japanse tafellamp, H 53 cm.
Starting price 60 EUR
Tafellamp, 1920 2118
Tafellamp, 1920
Starting price 80 EUR
3-Armige messing wandlamp 2119
3-Armige messing wandlamp
Starting price 80 EUR