Zilveren tabaksdoos, 833/000, rechthoekig model versierd met lijnendecor en een bloemelement met stralende lijnen op het deksel. Voorzien van een gravure aan de binnenzijde van het deksel: Aandenken N...
Twee zilveren kandelaren, 925/000, op een ronde voet, versierd met filetranden. ø7x15cm. MT.: Ari D Norman, Birmingham, jl.: W:1996. ca 272 gram met een gevulde voet. In goede staat.
Seiko chronograaf horloge, nieuw, voorzien van een zwarte wijzerplaat met witte details. Het horloge heeft een stalen kast en band. ø kast ø 39 mm. caliber 7T92-0DW0. Met originele doos en papieren.
Lot met lange zilveren colliers,835/000, 925/000, diverse modellen met o.a. koordschakels, jasseron, anker. ca 339 gram. In goede staat.
Vintage Seiko Kinetic horloge, bicolour, met een stalen kast en stalen band. Voorzien van een witte wijzerplaat met datumaanduiding. ø kast 39 mm. met reserve-indicator. Voorzien van een sapphlex crys...
Geelgouden rozetring, 750/000, met saffier en diamant. Slagring met in het midden een ovaal gefacetteerde blauw saffier, een bewerkte rand met daarin 2 kleine singlecut geslepen diamanten. Breedte kop...
Geelgouden ring, 750/000, met emaille. Een wat bolle ring met vlekkendecor in blauw emaille. Eén stukje ontbreekt. breedte ring 2,9 mm. ø 54. ca 2,6 gram. In goede staat.
Groot lot met zilveren hangers, diverse modellen met o.a. malachiet, agaat en rhodochrosiet, medaillon in hartvorm en een hanger met mesje en vijl. In redelijk goede staat. totaal ca 310 gram.
Anton Heyboer. 1924 - 2005. Spetterkip. Acryl op papier. Afmeting: H 39 x B 33 cm. In goede staat.
Franse School. Parijs. Circa 1900. Dame met parasol. Aquarel op papier in de stijl van Dmerque. Afmeting: H 50 x B 37 cm. In goede staat.
Antieke en zéér grote marmeren cassolette met bronzen versiering. Art Nouveau. Circa 1900. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
Antieke plated pronkwandschotel met allegorische Griekse voorstelling van feestende figuren, Satir en halfnaakte dames. Circa 1880. Neo renaissance historisme. Afmeting: Ø 46 cm. In goede staat.
Antiek ijzeren muziekstandaard. Circa 1900. Afmeting: H 120 cm. In goede staat.
Antieke zandstenen balkdrager met gezicht. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 27 x 23 x 24 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse Horrix eettafel van mahoniehout, met houtgestoken 4-spant poot en gecontourneerd blad. Willem III. Circa 1860. Afmeting: 79 x 135 x 96 cm. In goede staat.
Grote vroeg 19e eeuwse Engelse mahoniehouten speeltafel met kolompoot. ca 1820. 76x96x96cm. In goede staat.
Houtgestoken bacchus bij boomstronk. 19e Eeuw. Afmeting: 71 cm. In goede staat.
Antiek gesigneerde jugendstil terracotta vaas met drinkende dame. R. Autili. Circa 1900. Scheur in basement onder bodem. Afmeting: 55 cm. In redelijke staat.
Stef Uiterwaal Glasfabriek Leerdam. Madonna van gesatineerd glas. 1929. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Antiek porseleinen dekseldoos. Frankrijk. Met landschap/floraal/figuren decor. Ongemerkt. 19e Eeuw. Afmeting: 6,5 x 10 x 7 cm. In goede staat.
Lot met 77 stuks jugendstil ster tegels. Circa 1900. Enkele beschadiging. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.
Zes Hollandse Amstel borden. 18e - 19e Eeuw. Met decor van roze rozen + goudrand. Randschades en/of haarlijnen. Afmeting: Ø 25,7 cm. In matig/redelijke staat.
Chinees porseleinen trekpot met zwart glazuur + floraal decor. Chip tuit. Afmeting: 8,7 x 5 x 7.3 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen trekpot met floraal/vogel decor. In huis-vorm. Afmeting: 10,5 x 14 x 9,5 cm. In goede staat.