Moderne koud beschilderde glazen vaas in cylinder-vorm. Picassa-achtig uitziende vaas. Monogram M. A. 20e Eeuw. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.
Negen delen divers oud/antiek glaswerk. Onder meer met signatuur. 20e Eeuw. Afmeting: 7 - 30 cm. In goede staat.
Moderne dikwandige glazen vaas met gezicht en twee rode lippen. Glasfusing. 21e Eeuw. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.
Twee grote oude glazen presse papiers. Ongemerkt. 1x Floraal met vlinders. 1x Floraal met vissen. Afmeting: Ø 11 cm. In goede staat.
Drie glazen hoofden. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 25 cm. In goede staat.
Lot met tien groene biedermeier glazen. Eén met chip. Afmeting: H 12,5 cm. In goede staat.
Geslepen kristallen vaas. Pieck du fleur. Floraal beschilderd + plated. 20e Eeuw. Afmeting: H 34,3 cm. In goede staat.
Vijf delen oud design glaswerk. Tweede helft 20e eeuw. Drie vazen, schaal en een lampenvoet. Afmeting: 17 - 33 cm. In goede staat.
Groen-glazen schenkkaraf in jugendstil-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Moderne glazen stier met goud effecten. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 27 x 54 x 17 cm. In goede staat.
Zware, Franse Baccarat kristallen fruitschaal met derde gehalte zilveren band. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - Ø 26 cm. In goede staat.