Antieke viool in originele cassette. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: L 61 cm. In goede staat.
Stomme knecht van chroom, uit de 60-er jaren. Afmeting: 113 x 48 x 32 cm. In goede staat.
18e Eeuwse Hollandse spiegeltelescoop door Lubbertus van der Bildt uit Franeker, met originele mahoniehouten kist. Afmeting (kist): 10,5 x 47,5 x 18,5 cm.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met vee en herders. Aquarel op papier. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse gravure Engelsche kraam Jongen rijcken Hollander op geldkist. Gravure op papier. Afmeting: H 42 x B 44 cm. In goede staat.
H.C. van Mourik. 1877 - 1944. Stilleven met uien en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 50 cm. In goede staat.
Twee etsen Paul Bodifee. 1866 - 1938. Deventer School. Binnenhof + wintergezicht. Etsen op papier. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Antieke gouache. Circa 1920. Engelse gardist in parade-uniform te paard. Gouache op schilderskarton. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuwse ets door Jan Luyken, 1649 - 1712. Ets met voorstelling 'Vertooninge v.d. ontsachelijke Spaanse krijgs vloot in den Jaare 1588'. Afmeting: H 31 x B 39 cm. Verkleuring. Ets op papier. I...
Gesigneerd P.A. Schipperus. Klein schilderij. Circa 1900. Poldergezicht met molen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 21,5 cm. In goede staat.
Antiek religieus schilderij. Circa 1800. Jonge Jezus Christus preekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 89 cm. In goede staat.
Noordkaap Terschelling. Kleuren houtsnede op papier. Afmeting: H 13 x B 42 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse pastel tekeningen, dames portretten. 1x Onduidelijk, 1685. 1x Monogram onduidelijk. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie op papier. Portret Guusje van Lede. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.
Jacob ven Rossum. 1881 - 1963. Boerderij met waterput en bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
L.G. Melis. Hollandse School. 1935 - 1958. 50-er Jaren tennisspeler. Pastel op papier. Afmeting: H 93 x B 63 cm. In goede staat.
Cesare Marchesini. Italiaanse - Naïeve School. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Armband met 4 rijen kleine bloedkoralen, ø 3,4 mm., bevestigd aan een geelgouden slot met kleine zaadpareltjes, met geelgouden eindstukken. lengte 14,5 cm. Stukje slot los. In redelijk goede staat.
Kapitale zilver geoxideerde ring, 925/000, met in het midden een peervormig gefacetteerde topaas. Rondom de topaas zit een rand met slangenkop. De rand is volledig bezet met diamantjes. één ontbreekt....
Lot zilveren zakhorloges, diverse modellen. En 3 verzilverde modellen. In redelijk goede staat.
Set tinnen sieraden gemerkt: Jorgen Jensen, Pewter, met een ring, oorclips, hanger en armband uit een ronde gebogen vorm. hanger ø 4 cm. breedte armband 20 mm. lengte 20 cm. En een spang met ovale han...
Lot sieraden met colliers met parels, hangers, ringen, zilveren broche en hanger. In goede staat.