Chinees porseleinen Familie Verte pijpvaas met floraal/vlinder decor. Afmeting: H 25 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met tuin/goud decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon vaas met groen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen kommen met rood glazuur en floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 15 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen theepot met steur en baars decor. Afmeting: 13 x 15 x Ø 9,5 cm. In goede staat.
Chinese hardhouten scepter met jade. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose kommen met kersenbloem/vogel decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 7 x Ø 14,6 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen knobbelvaas met floraal decor + dubbele blauwe bodemring. Gat in bodem. Afmeting: H 21 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose vaas met landschap decor. Afmeting: H 22 cm. In goede staat.
Vroeg 18e eeuwse Chinees porseleinen Imari wijnkoeler met floraal/goud decor. Randschades, bodem + bovenrand. Afmeting: H 15 x Ø 17,2 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen inktpot met floraal decor. Cheng Lung. Randfrit glazuur. Afmeting: 5 x 10 x 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose kopje met floraal/goud decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 4 x Ø 7 cm. In goede staat.
Chinese, houtgestoken vergulde boeddha met polychromie en spiegelglas. 20e Eeuw. Afmeting: H 53 cm. In goede staat.