This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

45 Results
Lot: 2700

Antiek Hollands karabijn

Starting price 100 EUR

Antiek Hollands karabijn. Grendelgeweer. Beaumont Maastricht. Nr. 1890 561. WO I. Afmeting: L 129 cm. In goede staat.


Lot: 2701

Antieke Jambiya dolk, L 38 cm.

Starting price 5.000 EUR

Antieke Jambiya (Jemen) dolk met zilver-houdende legering, filigrain uitgewerkt. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.


Lot: 2702

Twee antieke Indo China medailles

Starting price 700 EUR

Twee antieke medailles. Indo China. Verso no. 6 Bretley. Bij 1 Palais Royal Paris. Messing plated. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: 11 - 12 cm. In goede staat.


Lot: 2703

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 115 cm.

Starting price 150 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met gravering + goud-inleg 'Bernard'. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.


Lot: 2704

Lot pijlen/speren (6 x)

Starting price 70 EUR

Zes oude/antieke pijl/speerpunten van smeedijzer. Afmeting: 26 - 50 cm. In goede staat.


Lot: 2705

Antiek vuursteen pistool, L 42 cm.

Starting price 1.700 EUR

Bijzonder antiek vuursteen pistool met zilverdraad inleg + zilver + gravures. St. Etienne Frankrijk. Gerthonbourlieu fils Aines. Circa 1800. Afmeting: L 42 cm. In goede staat.


Lot: 2706

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 115 cm.

Starting price 600 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer. Circa 1800. F. Par Broutet a Paris. Gravering. Eén haan los erbij. Afmeting: L 115 cm. In goede staat.


Lot: 2707

2x Indonisische kris + 2x Sierdolk

Starting price 90 EUR

Twee Indonesische krissen + twee replica sierdolken. 20e Eeuw. Afmeting: L 36 - 53 cm. In goede staat.


Lot: 2708

Dames-kousenbandpistool, L 13 cm.

Starting price 80 EUR

19e Eeuws dames-kousenbandpistool. Afmeting: L 13 cm. In goede staat.


Lot: 2709

Dubbelloops jachtgeweer, L 120 cm.

Starting price 200 EUR

19e Eeuws Frans dubbelloops jachtgeweer met gravering. Afmeting: L 120 cm. In goede originele staat.


Lot: 2710

Antiek Magnus Hansen jachtmes

Starting price 150 EUR

Antiek jachtmes door Magnus Hansen, met 1838 - 1907 Kopenhagen wit metalen gegraveerd montuur. Afmeting: L 23 cm. In goede staat.


Lot: 2711

Antieke sabel

Starting price 70 EUR

Antiek Amerikaans sabel. St. Paul commandery Ralph sterling (ridderorde). Tevens op lederen schede 'Inhogsigno Vinces + No. 9. Vrijmetselaar? Maisonery. Afmeting: L 94 cm. In goede staat.


Lot: 2712

Dubbelloops jachtgeweer, L 118 cm.

Starting price 200 EUR

19e Eeuws dubbelloops jachtgeweer, Gabion Fournel. Frankrijk. Afmeting: L 118 cm. In goede staat.


Lot: 2713

Dubbelloops jachtgeweer, L 125 cm.

Starting price 200 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met gerestaureerde kolf. Afmeting: L 125 cm. In redelijke staat.


Lot: 2714

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 112 cm.

Starting price 200 EUR

Antiek 19e eeuws dubbelloops jachtgeweer met gravering. A.Becht a La Haye. Afmeting: L 112 cm. In goede staat.


Lot: 2715

Dubbelloops jachtgeweer, L 131 cm.

Starting price 200 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer. Slagmechanisme vastgezet. Deukjes in loop. Afmeting: L 131 cm. In redelijke staat.


Lot: 2716

Antieke sabel + Indonesische dolk

Starting price 50 EUR

Antieke sabel + Indonesische dolk. Eerste helft 19e eeuw. Afmeting: L 36 - 90 cm. In goede staat.


Lot: 2717

Messing bureau kanon

Starting price 100 EUR

Messing bureau kanon met notenhout. Circa 1930 - 1950. Afmeting: 15 x 36 x 15 cm. In goede staat.


Lot: 2718

Porseleinen vleesschaal, 42,5 x 27 cm.

Starting price 60 EUR

Duitse WO II porseleinen vleesschaal. Felda Rhön Stadlengsfeld 1939, met swastika + vliegtuig decor FL. U.V. Herkomst vliegveld Leeuwarden. Afmeting: 42,5 x 27 cm. In goede staat.


Lot: 2719

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 117 cm.

Starting price 200 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met graveringen en goud-inleg. Charton Coulomviers. Damastloop. Afmeting: L 117 cm. In goede staat.


Lot: 2720

7x Millitaire onderscheiding (België)

Starting price 120 EUR

Lot van zeven antieke Belgische onderscheidingen. WO I tot WO II. Deels geëmailleerd. Afmeting: 9 - 11 cm. In goede staat.


Lot: 2721

Antiek dubbelloops jachtgeweer, L 120 cm.

Starting price 60 EUR

Antiek dubbelloops jachtgeweer met gravering. Kolf gebroken. Afmeting: L 120 cm. In redelijke staat.


Lot: 2722

Twee antieke Duitse wapens

Starting price 50 EUR

Twee antieke Duitse wapens. 1x Sabel lemet Weyersberg Kirschbaum & Cie. Solingen. 1x 17e Eeuwse degen/tapier met bronzen heft. Afmeting: 81 - 89 cm. In goede staat.


Lot: 2723

Koloniale speer (lans), L 230 cm .

Starting price 60 EUR

18e - 19e Eeuwse koloniale speer (lans) met florale bewerking, damast speerpunt en lanssteel van tropisch hardhout. Afmeting: L 230 cm. In goede staat.