Boulle penant kast met marmeren blad en vergulde bronzen (kariatiden) versieringen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 125 x 43 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek eikenhouten neo renaissance buffetkast met glas in lood, cherubijn + leeuwenkoppen. Afmeting: 224 x 101 x 46 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuwse vergulde halspiegel met rankenkroon. Afmeting: 167 x 104 cm. In zeer goede staat.
Antieke Franse gebogen commode met marmeren blad. Rozenhout met bronzen beslag. Louis Quinze stijl. Circa 1900. Afmeting: 85 x 100 x 52 cm. In goede staat.
Bijzondere antieke salontafel van mahoniehout met marmeren blad en vergulde bronzen versieringen. 19e Eeuw. Afmeting: 60 x 108 x 60 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten Louis Quinze porseleinen vitrinekast. Orgelgebogen met band-intarsia. Met deuren op schuine hoeken. Circa 1760. Afmeting: 240 x 195 x 50 cm. In goede staat.
Antiek Hollandse notenhouten bakwaaier porseleinkast. Orgelgebogen, met bronzen beslag en klauwpoten. Circa 1880. Afmeting: 225 x 150 x 50 cm. In zeer goede staat.
Prachtige 19e eeuwse Hollandse porseleinkast van wortelnoten. Barok. Met bronzen beslag, gebogen lades en extra deuren in het onderstuk. Uitneembaar. Afmeting: 228 x 160 x 45 cm. In goede staat
Hollands 18e eeuws eikenhouten Louis Seize cylinder secretaire met volle zuilen + origineel bronzen beslag. Met opstand en jalouzie deuren. Afmeting: 159 x 106 x 59 cm. In goede staat.
19e Eeuws Hollands dubbelgebogen mahoniehouten barok secretaire met origineel bronzen beslag en klauwpoten. Afmeting: 103 x 115 x 57 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands wortelnoten barok secretaire, Louis Quinze. Circa 1760. Met origineel beslag, sleutel + slot. Afmeting: 109 x 112 x 55 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten commode met vier lades. Louis Quinze. Circa 1760. Afmeting: 82 x 90 x 54 cm. In goede staat.
19e Eeuwse mahoniehouten halve maan tafel met messing band intarsia en twee lades. Dubbel blad. Afmeting: 78 x 76 x 38 cm. In goede staat.
19e Eeuw Charles Dix vergulde bloementafel van hout. Met ramskoppen, bokkepoten en draaibaar plateau. Afmeting: H 85 x Ø 33 cm. In goede staat.
Groot antiek Hollands Willem III wortelnoten damesbureau + Willem III stoel. Circa 1860. Afmeting: 130 x 108 x 60 cm. In goede staat.
Zware Italiaanse Sgabello stoel van notenhout, met leeuwen, figuren, ranken en fratz gezicht. Neo Renaissance. Afmeting: 120 x 47 x 50 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse eikenhouten Franse, Bretonse piedestals. Man + vrouw. Met 3-spant houtgestoken poten. Afmeting: 112 x 30 x 30 cm. In goede staat.
17e Eeuwse twee-delige Hollandse eikenhouten renaissance 4-deurs kast met houtgestoken panelen met diverse koppen en originele sloten. Afmeting: 200 x 150 x 65 cm. In goede staat.
Goudkleurige houtgestoken wandtafel met marmeren bladen. Louis Seize-stijl. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 203 x 77 x 40 cm. In goede staat.
Engelse eikenhouten hangoortafel naar 17e - 18e eeuws voorbeeld. Afmeting: 80 x 194 x 149 cm. In goede staat.
Antieke notenhout gestoken Schwarzwalder rooktafel. Circa 1900. Afmeting: 96 x 44 x 30 cm. In goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire armleunstoelen. Circa 1820. Afmeting: 93 x 53 x 62 cm. In goede staat.
Antieke notenhouten vertico met opzet, volle zuilen en florale jungendstil panelen. Duitsland. Afmeting: 167 x 92 x 48 cm. In goede staat.
Grote twee-delige Franse Lotharinger opzetkast met messing scharnieren en origineel slot. Afmeting: 227 x 155 x 51 cm. In goede staat.
18e Eeuws eikenhouten Hollandse renaissance kast, ook wel Utrechtse poort kast genoemd. Met prachtig snijwerk op de deuren en zijkanten met leeuwenkopjes. Kast geheel staand op zwarte bolpoten. Orgine...
19e Eeuwse boulle etagére tafel met afneembaar blad, met intarsia (floraal/vaas) decor, en messing vergulde versieringen. Etages tevens met intarsia. Afmeting: 84 x 56 x 41 cm. In goede staat.
Facet geslepen octagonaal vergulde spiegel. 19e Eeuw. Afmeting: 118 x 95 cm. In goede staat.
Antiek Japanse naaitafel met lakwerk panelen en goud decor. Gemaakt van boomtakken. Circa 1900. Afmeting: 78 x 50 x 30 cm. In goede staat.
18e Eeuws Zuid Duitse eikenhouten baroktafel met lade en origineel blad van vruchtenhout. Onderling verbonden poten met voetstuk. Afmeting: 82 x 100 x 115 cm. In goede staat.
18e Eeuws Engelse mahoniehouten hangoortafel/gateleg Chippendale (houtgepind). Mooie patina. Afmeting: 71 x 110 x 134 cm. In goede staat.
Maqueterie cilinder schrijfbureau met intarsia. 18e Eeuw. Louis Seize. Met diverse houtsoorten belijmd, ook zijkanten. Onder meer met rozenhout. Recentelijk professioneel gerestaureerd en gepolitoerd....
Twee-delige Engelse mahoniehouten boekenkast. Circa 1880. Afmeting: 194 x 212 x 58 cm. In goede staat.
Prachtige vroeg 19e eeuwse palissanderhouten eettafel met centrale kolompoot + klauwpoten. Gepolitoerd. Afmeting: 83 x 126 cm. In zeer goede staat.
Twee vroeg 19e eeuwse mahoniehouten empire armleunstoelen met velours stoffering. Afmeting: 90 x 55 x 65 cm. In goede staat.
Antieke armleunstoel van mahoniehout, met velours stoffering. Barok stijl. Afmeting: 115 x 55 x 60 cm. In goede staat.
Antiek Duitse notenhouten linnenkast met volle zuilen + lade. Uitneembaar. Gründerzeit. Circa 1880. Afmeting: 189 x 120 x 60 cm. In goede staat.
Antiek, Engels mahoniehouten opklapbaar, transporteerbaar reissecretaire met messing zijgrepen. Circa 1900. Afmeting: 110 x 56 x 52 cm. In goede staat.
19e Eeuws Engelse mahoniehouten lade-commode. Circa 1860. Victoriaans. Met drie lades, onderste lade is extra diep (tot aan voetplint). Afmeting: H 98 x B 100 x D 49 cm. In goede staat.
Antiek wortelnoten hoekkast met lade en jalouzie-deuren. 19e Eeuw. Oudere restauratie. Afmeting: 91 x 46 x 65 cm. In goede staat.
Lage bijzettafel met vijftien polychrome 17e eeuwse tegels. Divers decor. Twee tegels haarscheur. Afmeting: 40 x 71 x 45 cm. In redelijk/goede staat.
19e Eeuwse notenhouten piedestal met zee-monster. Circa 1860. Afmeting: H 110 cm. In goede staat.
19e Eeuwse etagére tafel met intarsia (floraal) + messing versieringen. Afmeting: 74 x 42 x 31 cm. In goede staat.
Zes antiek Hollandse iepenhouten stoelen. Houtgepind. Circa 1900. Afmeting: 92 x 44 x 50 cm. In goede staat.
Prachtig Hollands secretaire van iepenhout. Empire. Circa 1820. Met messing kapitellen, volle zuilen en origineel beslag. Afmeting: 156 x 106 x 55 cm. In goede staat.
Eiken Henry Deux opzet jachtbuffetkast. Circa 1870. Met mooi (jacht) snijwerk. Afmeting: 240 x 144 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Franse (Bretonse) eikenhouten piedestal met figuur. Circa 1870. Afmeting: 100 x 27 x 27 cm. In goede staat.
Duits, mahoniehouten biedermeier secretaire met klein opstandje. Circa 1860. Binnenleven heeft diverse lades, deurtje gemaakt van ahorn fineer. Paar lijstjes missen. Verder in redelijk/goede staat. Af...
Antieke Hollandse mahoniehouten Willem III bonheur kast. Twee-delig. Met snijwerk, tollen en kuif. Afmeting: 214 x 107 x 54 cm. In zeer goede gerestaureerde staat.