Twee Duitse Meissen porseleinen sierschalen. Floraal/goud decor. Circa 1920 + circa 1960. Afmeting: Ø 23,5 - Ø 28 cm. In goede staat.
Grote majolica zuil met caché pot, met bruin verlopen glazuur + leeuwenkoppen. 20e Eeuw. Afmeting: H 130 cm. In goede staat.
18e Eeuwse fayence albarello apothekersvaas met vogel/faunkop decor. T. Alkekenci. Afmeting: H 20,5 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuws Italiaanse renaissance fayence apothekerspot met floraal decor. Afmeting: 19 cm. In goede staat.
Duits Rosenthal porseleinen theeservies, selb bavaria, decor Maria. 2e Helft 20e eeuw. 27 delig. Minimale chip mogelijk. Zeer goede staat. 11-23 cm.
Moderne Royal Mosa porseleinen schaal. Ontwerp J. Schrijns 1989. Afmeting: Ø 33 cm. In goede staat.
Twee delen oud/antiek porselein. 1x Dresden fruitschaal, floraal/goud decor, tweede helft 20e eeuw. 1x Porseleinen tazza met verguld brons, Frankrijk, circa 1890, haarlijn. Afmeting: 17 - 28 cm. In re...
Drie Duitse porseleinen figuren. 1x Bloemenmeisje Dresden, geen beschadiging gevonden. 1x Bloemenmeisje filigrain jurk, minimale beschadiging jurk. 1x Danseres, gemerkt F met kroon. Mogelijke beschadi...
Drie antieke apothekerspotten van porselein met goudrand. Circa 1900. Afmeting: 18 cm. In goede staat.
Lot met oude/antieke porseleinen figuren. Divers. Onder meer; Duitsland, Frankrijk. Onder andere; Kaiser, Hutschenreuther, Gerold & Co. Tettau. Dresden, Napels. Drie gaaf. Vier met minimale beschadigi...
Vier delen antiek Duits Zwiebelmuster porselein. Onder andere; grote schaal stadt Meissen. 1x Schotel Stadt Meissen. 1x Schotel Meissen. 1x Gemerkt H. Afmeting: 11 - 44 cm. In goede staat.
Drie delen Duits porselein. 20e Eeuw. 1x Dresden schaal met vier dragende putti's , floraal/goud decor. Minimale chip bloemen mogelijk. 1x Dresden Engelse soldaat, beschadiging stok. 1x Dame met kruik...
Twee grote antieke Hollandse fayence wandschotels. Delfts + Makkum. 1x Delfts, circa 1880, laatste avondmaal, neo renaissance. 1x Makkum Tichelaar, circa 1880, figuren in interieur, randglazuurschade....
Fayence apothekerspot met floraal decor. 20,5 cm. In zeer goede staat.
Drie Italiaanse porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. Minimale chip mogelijk. Afmeting: H 18 - 20 cm. In goede staat.
Vijf antieke Duitse porseleinen borden. Onder andere; Twee borden Meissen + onbekend, floraal/goud decor, 18e - 19e eeuw. Twee KPM, floraal/goud decor, circa 1990 - 1920, goed. Eén KPM tablet, art dec...
Vier antieke Duitse majolica tegels met zwanen decor. Circa 1900. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.
3-Delig antiek fayence Boch kaststel met floraal decor. België. Circa 1900. Afmeting: H 26 - 40 cm. In goede staat.
Twee Italiaanse bisquit Napels porseleinen figuren. Tweede helft 20e eeuw. 1x Vrouw met kind, Flavina Vero Porcellane. 1x Geitenhoeder. Afmeting: H 28 - 34 cm. In goede staat.
Antiek handbeschilderd medaillon met damesportret. 19e Eeuw. Haarlijn. Afmeting: 7 x 5,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen antiek porselein. Duitsland. 1x Lampenvoet met figuur, goed. 1x Jager met jachthoorn en honden van Volkstedt-Ruddstadt, beschadigd. Afmeting: 27 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met drie antiek bisquit porseleinen vazen met figuren. Circa 1900. Eén vaas mist stukje bloemrank, rest goed. Afmeting: 20 - 29 cm.
Groot Herend porseleinen figuur. Madonna met kind. Art Nouveau-stijl. 20e Eeuw. Afmeting: H 36,5 cm. In goede staat.
Twee grote Herend porseleinen figuren. 1x Bloemenmeisje met engel (goed). 1x Stierenvechter (hoorn beschadigd). Afmeting: 26 - 28 cm. In redelijk/goede staat.