This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

4-Pas tegeltableau, Paard
Starting price 100 EUR

4-Pas tegeltableau met afbeelding van een paard. Circa 1800. Tableau is gerestaureerd. In redelijk/goede staat.

Lot mangaan tegels (85 x)
Starting price 300 EUR

85 Stuks mangaan kleurige tegels met afbeelding van bootjes op water. Circa 1920. Afmeting: 15 x 15 cm. In goede staat.

Lot uien bloempotjes tegels (60x)
Starting price 300 EUR

Lot met 60 stuks uien-bloempotjes tegels. Circa 1850. Mangaan. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot blauwe bloempot tegels
Starting price 180 EUR

Lot met 36 blauwe bloempot tegels. Omstreeks 1870. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot bloempot tegels (51x )
Starting price 250 EUR

Lot met 51 stuks blauwe bloempot tegels. Circa 1870. Mooie partij. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

Lot bloem tegels (32x)
Starting price 250 EUR

Lot met 32 tegels, bloemen in bloempot decor. 19e Eeuw. Afmeting: 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

3x 4-Pas tegeltableau
Starting price 120 EUR

3x 4-Pas tegeltableau. 1x Bloempot, blauw. 1x Bloempot, mangaan. 1x Landschap in cirkel, mangaan. In goede staat.

3x Tegeltableau Friese bloem
Starting price 250 EUR

32 Tegels met Friese bloemen decor. Blauw. 1x 20-Pas met grote bloemen. 1x 6-Pas met grote bloemen. 1x 6-Pas met kleine bloemen. Sommige gerestaureerd. In redelijk/goede staat.

Lot landschap/cirkel tegels (30x)
Starting price 300 EUR

Lot met 30 landschaps tegels in cirkel. Kleur: Blauw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

8x Tegel in lijst
Starting price 120 EUR

8x 18e - 19e Eeuwse tegels in eikenhouten lijsten in cirkel. Afmeting: 17 x 17 cm. In goede staat.

Lot Jugendstil tegels (11x)
Starting price 80 EUR

Lot van elf Jugendstil tegels met diverse voorstellingen. Afmeting: 15 x 15 cm. In redelijk/goede staat.

Lot diverse tegels
Starting price 100 EUR

Lot diverse tegels. 1x 4 Landschaps tegels in lijst, naar van Rossum du Chalotte, circa 1920. Afmeting: 82 x 25 cm. Tevens 6x Zeeuwse tegels met figuren voorstelling, 19e eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. I...

3x Lot met tegels
Starting price 200 EUR

3x Lot met tegels. 1x Lot met acht tulpen tegels, circa 1900. 1x Lot met 10 landschap tegels, divers, circa 1920. 1x Lot van acht ruiter tegels in cirkel, circa 1950. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede st...

Lot tegels (4x)
Starting price 50 EUR

Vier antieke tegels. Divers. 17e - 18e - 19e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In goede staat.

18x Bloemvaas tegel, 17e eeuw
Starting price 250 EUR

Lot met diverse bloemvaas tegels. 17e Eeuw. Aantal: 18 stuks. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

500 tegels/licht blauw art deco
Starting price 1.900 EUR

Mooi lot art deco tegels 500 stuks omstreeks 1920 met blauw bloemdecor 15x15 cm Cond: G.

Lot tegels (div.)
Starting price 40 EUR

Lot diverse tegels. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 x 13 cm. In redelijk/goede staat.

Lot tegels in kist (46 st.)
Starting price 80 EUR

Groot lot diverse oude/antieke polychrome wandtegels. Eerste helft 20e eeuw. Enkele beschadigingen. Afmeting: 13 - 15 cm. In redelijk/goede staat.

Bord + tegel
Starting price 50 EUR

18e Eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie decor, gecontourneerd, restauratie. Plus een 17e eeuwse tegel met afbeelding van pijprokende man, goed. Afmeting: 13,3 - 18,5 cm. In redelijk/goede s...

Lot porslein (4x)
Starting price 60 EUR

Vier delen Delfts fayence. Porceleyne Fles. Plooischotel + twee schalen + bord. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 13 - 28 cm. In goede staat.

Westwald kan
Starting price 250 EUR

Servies (Frankrijk)
Starting price 70 EUR

19e Eeuws Frans theeservies. Floraal/goud decor. Diverse beschadigingen. Afmeting: 8 - 23 cm. In matig/redelijk/goede staat.

Antiek bisquit figuur, 1900
Starting price 180 EUR

Antiek bisuit porseleinen figuur. Circa 1900. Gemerkt B.P. 7770. Afmeting: 35 cm. Gesigneerd Th. Schaap. Afmeting: H 35 cm. In goede staat.

Porseleinen tazza
Starting price 450 EUR

19e Eeuwse porseleinen tazza met vergulde bronzen voet en bovenrand. Frankrijk. Met familiewapen, amor en goud decor. Afmeting: 23 x 37 x 29 cm. In goede staat.