Antieke Hollandse mahoniehouten lampenvoet met klauwpoten. Met gesigneerde Franse, handbeschilderde lampenkap. Afmeting: H 180 cm. In goede staat.
Twee gietijzeren tuinbank poten. Klassiek. 20e Eeuw. Afmeting: 78 x 64 x 5 cm. In goede staat.
3-Delig gietijzeren tuinset bestaande uit twee stoelen +tafel, in oude Engelse stijl. Geheel zwart . In goede staat. Afmeting tafel: 61 x Ø 65 cm. Afmeting stoel: 88 x 40 x 38 cm.
Antieke Notenhouten gestoken barometer met naakte figuren. Circa 1910. Afmeting: 36 x 50 x 17 cm. In goede staat.
Antiek, Engelse, zware scheepsbarometer van messing. Voor inbouw. Afmeting: 10 x 21 x 17,5 cm. In goede staat.
Antieke plated pronkwandschotel met allegorische Griekse voorstelling van feestende figuren, Satir en halfnaakte dames. Circa 1880. Neo renaissance historisme. Afmeting: Ø 46 cm. In goede staat.
Antiek plated Heilig avondmaal met Latijnse tekst. Klassisistische omranding. 19e Eeuw. Afmeting: 38 x 55,5 cm. In goede staat.
Oude/antieke servettenhouder van opengewerkt messing met klauwpoten. 20e Eeuw. Afmeting: 8 x 26 x 14 cm. In goede staat.
Antiek bronzen kerkbel. 18e - 19e Eeuw. Afmeting: H 50 x Ø 40 cm. In goede staat.
Antieke duiventil, geheel staand op voet. Geheel nog met originele beschildering. Circa 1900. Voet voorstellend de stam van een boom, Boven op het dak met een duif. Afmeting: 240 x Ø 85 cm. In goede s...
Twee zeer grote zandstenen beelden. Voorstellende, twee figuren die plateau dragen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 180 x 60 x 60 cm. In goede staat.
Tuinbeeld van beton. Twee figuren op wip-wap. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 55 x 85 x 40 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws gietijzeren kruizen met corpus Christi. Frankrijk. Afmeting: 1x 100 x 56 x 2 cm. / 1x 80 x 40 x 3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren kruis. Kruis is opengewerkt, tevens een afbeelding van Maria, met aan de voet twee biddende engelen. Afmeting: 130 x 74 x 4 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren opengewerkt kruis, met afbeelding corpus Christi. Kruis is versierd met lelies. Afmeting: 140 x 70 x 7 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren kruis met neo gotische voorstelling. Met afbeelding van Christus. Afmeting: 160 x 75 x 2 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren kruis met corpus Christi, met aan de voet twee biddende engelen. Afmeting: 160 x 90 x 5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren opengewerkt kruis met afbeelding van corpus Christi. Kruis is versierd met blad decor. Afmeting: 160 x 78 x 3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Frans gietijzeren kruis met afbeelding van Maria. Het kruis is geheel versierd met guirlandes en bloemen. Afmeting: 130 x 70 x 9 cm. In goede staat.
Vier antieke gietijzeren grafzuilen. Frankrijk. Deze zuilen stonden vroeger op een graf. 19e Eeuw. Afmeting: 75 cm. In goede staat.
Antiek gipsen plaquette. Ontwerp Pier Pander. 1864 - 1919. Twee zusjes. Circa 1902. Tevens een boek Pier Pander. Afmeting: 25 x 23 x 1 cm. In goede staat.
Antiek bronzen kaarskandelaar met zeemonster. Nederland. Circa 1900. Afmeting: H 38 cm. In goede staat.
Grote bronzen fontein met drie kinderen, welke alle drie een hoorn in de hand hebben waaruit water komt. Geheel met prachtige groene patina. Eind 20e eeuw. Afmeting: 95 x 64 x 64 cm. In goede staat.
Levensgrote pop art mannelijke pop met koptelefoon. Belijmd met mozaïek keramiek, in de stijl van Damien Hirst. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 190 cm. In zeer goede staat.