Set van vijf 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen Kang Xi borden met floraal decor + bodemmerk. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Grote Chinees porseleinen familie verte plaquette met landschap decor + tekst + signatuur. Afmeting: H 32,5 x B 56,7 cm. In goede staat.
Grote boeddha van groene jade.met een maansteen op het voorhoofd. 20e Eeuw. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.
Groot, gekapt hardstenen staande Oosters boeddha figuur met polychromie en goud. Afmeting: H 102 cm. In goede staat.
Drie 18e eeuwse Chinese borden met tuin decor. Eén bord goed. Eén bord haarlijn. Eén bord chips. Afmeting: Ø 22 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 18e eeuws Chinees porseleinen familie verte borden met pauw/pioenroos decor. Eén haarlijn in bodem. Eén goed. Afmeting: Ø 23 cm. In redelijk/goede staat.
Grote 18e eeuws Chinees porseleinen slakom met floraal/granaatappel decor. Afmeting: 12 x 24 x25 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen bord met zotje in tuin decor. 18e - 19e Eeuw. Met bodemmerk. Afmeting: Ø 20 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen bord met tuin decor. Haarlijn bodem. Afmeting: Ø 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Familie Rose gemberpot. Floraal/vleermuizen/karaktertekens decor. Met bodemmerk. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Lot divers China/Japan. Oud + antiek. 19e - 20e Eeuw. Onder andere; kommen, benen snuffbottle, parelmoer tablet, lakwerk vaas, Kanton porselein, lakwerk doos. Afmeting: 7 - 28 cm. In redelijk/goede st...
Lot China, divers. 20e Eeuw. Onder andere; spekstenen tempelleeuwen, steengoed, porseleinen figuren, blanc de chine figuur. Afmeting: 10 - 28 cm. In goede staat.
Vijf delen antiek Japans Imari porselein. Bestaande uit; Vaas, gerestaureerd. Vier borden, waarvan één beschadigd. Afmeting: 15 - 31 cm. In redelijk/goede staat.
Lot met zeven delen Chinees porselein. 19e - 20e Eeuw. Onder meer; gemberpot, pattipan, vaas, twee kommen (één haarlijn), schotel (beschadigd), dekseldoos met figuren decor. Afmeting: 10 - 16,5 cm. In...
Chinese natuurstenen/jade olifant met vaas. 20e Eeuw. Afmeting: 21x 20,5 x 8,5 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke Chinees porseleinen familie rose gemberpotten met figuren in tuin decor. Met bodemmerk. Afmeting: 11 - 13 cm. In goede staat.
Japanse meiji dekselvaas met draken decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
Lot Japans Imari porselein. Divers. Floraal/goud decor. Vijf delen gaaf. Eén bord gelijmd. Drie borden haarlijn en/of randschade. Afmeting: Ø 21 - 40 cm. In redelijk/goede staat.
Oud/antiek Chinees wit porseleinen liggend figuur. Verso haarlijnen + vingers beschadigd. Afmeting: 26,5 cm. In redelijke staat.
Grote antieke Chinees porseleinen brushpot met figuren in tuin decor. Haarlijn + randschade. Afmeting: 21,5 x 20,2 cm. In redelijke staat.
Vier Chinees porseleinen schotels met karper decor. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 11,5 cm. In goede staat.
Zes delen 18e eeuws Chinees porselein. Deelservies. Rivier gezicht/pagode decor. Bestaande uit: 3x Vleesschaal + 3x bord. Eén bord haarlijn, verder alles in goede staat. Afmeting: 22 - 32 cm.
Lot Chinees porselein. Bestaande uit: 1x Beeld van wijsheer, met bodemmerk. 3x Familie Rose kop + schotel, met floraal/vlinder/emaille decor. Afmeting: 8 - 22 cm. In goede staat.
Antiek, rond Japans lakwerk paneel in lijst. Originele lijst met been en goudlak. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: Ø 35 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen celadon gemberpot met tuin/feniks decor. Vier tekens bodemmerk. Afmeting: H 19,5 x Ø 17 cm. In goede staat.
Lot 19e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit: 3x Familie rose dekseldoos met bodemmerk. 1x Snuffbottle met kippen/kraanvogel decor. Afmeting: 7 - 13,5 cm. In goede staat.
Twee 17e - 18e eeuws Chinees porseleinen kang xi borden met tuin decor. Met bodemmerk. Eén bord goed. Eén bord haarlijn + chips. Afmeting: Ø 27,2 cm. In redelijk/goede staat.
Vijf Chinees porseleinen celadon vissen met lichtgroen glazuur. Sung stijl. Afmeting: 9 - 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie verte brushpot met kippen in landschap decor. Afmeting: 12,2 x Ø 10 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose theepot met floraal/vogel decor. Bodemmerk. Afmeting: 12 x 15 x 12,5 cm. In goede staat.
Twee antiek Chinees bisquit porseleinen figuren. Eén figuur mist handen. Afmeting: 17 - 18 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen familie rose bord met figuren in water decor. Afmeting: Ø 22,7 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen schenkkan met rondom krijgers in landschap decor. Afmeting: 20,4 cm. In goede staat.
Drie-delig Chinees porseleinen cup met bloesem/perzik decor. Met bodemmerk. Eén chip. Afmeting: 8,5 - 9,5 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. 1x Celadon vaas met groen glazuur + zes tekens bodemmerk. 1x Wierookbakje met sepia landschap decor + vier tekens bodemmerk. Afmeting: 9 - 18,5 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose dekselkom met rondom figuren in landschap decor, idem deksel. Met bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 12 cm. In goede staat.
Acht delen Chinees miniatuur celadon porselein. Onder meer; vaasjes, kopjes + gewicht met lichtgroen glazuur. Afmeting: 2 - 5 cm. In goede staat.
Vier Chinees celadon porseleinen zoutnappen op drie pootjes. Afmeting: 5,4 cm. In goede staat.
Zeer groot oud Chinees voorouder portret schilderij. Eerste helft 20e eeuw. Afmeting: H 189 x B 131 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen theebus met kylin decor. Afmeting: 20 cm. In goede staat.
Collier van grote barnstenen, ø 29-35 mm. ca 490 gram. In goede staat.
Set zilveren sieraden, 925/000, met zirconia. Armband met rechthoekig geslepen zirconia's, breedte 5,5 mm. lengte 18,5 cm. Een ring met een rechthoekige kop met zirconia en een rand met rond geslepen ...
Groot lot met ca 50 carneolen en onyx. Platte ovale, rechthoekig en vierkant geslepen stenen. ca 34 gram. Nieuw.
Maurice Basko. 1921 - . Franse School. Figuratief met abstracte voorstelling. Olieverf op linnen. Afmeting: H 81 x B 54 cm. In goede staat.
Lony Wing. Twents coulissen landschap met boerderij. Acryl op linnen. Afmeting: H 70 x B 141 cm. In goede staat.
Lony Wing. Twents coulissen landschap met boerderij (Boerskotten in Oldenzaal). Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Vrouw pakt liefdesbrief bij boom. Olieverf op paneel. Afmeting: H 29 x B 25 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 17e Eeuw. Veldslag. Olieverf op linnen. Oudere restauratie. Afmeting: H 55 x B 69 cm. In redelijke staat.
M. de Jongere. 1912 - 1977. Havengezicht Rotterdam. Gemengde techniek op papier. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Duitse School. Circa 1900. Zusters lezen liefdesbrief. Olieverf op linnen. Afmeting: H 27 x B 35 cm. In goede staat.
C. Verschuur. 1888 - 1966. Landarbeiders aan het hooien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 45 cm. In goede staat.
L.G. Melis. Hollandse School. 1935 - 1958. 50-er Jaren tennisspeler. Pastel op papier. Afmeting: H 93 x B 63 cm. In goede staat.
Ton Schulten. Nr. 127/180. Zonovergoten coulissenlandschap 1999. Lithografie op papier. Afmeting: H 62 x B 41 cm. In goede staat.
Cornelis Jan Mension. 1882 - 1950. Portret van een collie hond. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Theophile de Bock. 1851 - 1904. Bosgezicht met beek. Pastel op papier. Afmeting: H 28 x B 22 cm. In goede staat.
Charles Dankmeijer. 1861 - 1923. Kasteel Cannenburg in Vaassen. Olieverf op paneel. Afmeting: H 18,5 x B 23 cm. In goede staat.
Ron Meilof. 1953 - 2016. Eenden familie aan de waterkant. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 1954 - 2002 Haaksbergen. Figuratieve fantasie voorstelling. Acyrl op papier. Afmeting: H 13 x B 16 cm. In goede staat.
Henry Schouten. 1857 - 1927. Belgische School. Twee jachthonden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
W.J. Pasman. 1905 - 1984. Boerderij met boer, boerin en kippen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 100 cm. In goede staat.
Jacob ven Rossum. 1881 - 1963. Boerderij met waterput en bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
Fedor van Kregten. 1871 - 1937. Portret van een heer met hoed. Olieverf op linnen. Afmeting: H 101 x B 71 cm. In goede staat.
Maya Wildevuur. 1944 - 2023. Wilde bloemen, klaprozenveld. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Monogram V.D.S.B. Hollandse School. 19e Eeuw. Mogelijk jeugdwerk van de Sande Bakhuyzen. Landschap met figuren en vee. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 39 cm. In redelijk/goede staat.
Everhardus Koster. 1817 - 1892. Zeilboten op kalme zee met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 25 x B 37 cm. In goede staat.
Paul Schouten. 1860 - 1922. Belgische School. Landschap met koeien. Olieverf op linnen. Afmeting: H 47 x B 61 cm. In goede staat.
18e Eeuws Spaans schilderij Santi Cristina. Portret. Oudere restauratie. Afmeting: H 85 x B 63 cm. In redelijk/goede staat.
Ongesigneerd. 20e Eeuw. Twee rustende paarden op strand. Olieverf op schilderskarton. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
W.H. Sjerp. Circa 1880. Hollandse School. Riviergezicht met zeilboten en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 41 x B 57 cm. In goede staat.
Jan te Wierik. 14/200. 1954 - 2002. Abstracte voorstelling. Litho op papier. Afmeting: H 67 x B 57 cm. In goede staat.
Antoon Kruysen. 1898 - 1977. Vaas met zonnebloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Koe in landschap. Mogelijk Kees van Bohemen. Gouache op papier. Afmeting: H 24 x B 30 cm. In goede staat.
Jan van Vucht Tijssen. Circa 1930 . 't Kolkje te Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
A.C. van Noort. 1914 - 2003. Bloembolvelden Heemstede. Olieverf op paneel. Afmeting; H 30 x B 45 cm. In goede staat.
A.F. van Noort. 1953 - . Strandgezicht Zandvoort met figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 30 x B 40 cm. In goede staat.
Edmondo Bacci. 1913 - 1989. Kleurrijke abstracte voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 70 x B 70 cm. In redelijke staat.
Toegeschreven aan Edmondo Bacci. 1913 - 1989. Kleurrijke abstracte figuratieve voorstelling. Gouache op papier. Afmeting: H 72 x B 73,5 cm. In redelijke staat.
Cor Veenstra. 1889 - 1964 Almelo. Strandgezicht Oost-Kapelle. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 63 cm. In goede staat.
Onduidelijk. Tweede helft 20e eeuw. Boerderij bij nacht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 30 cm. In goede staat.
B. Alepkow. Russische Schoo. Twee 60-er jaren avantgarde schilderijen met kubistische voorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 28,4 cm. In goede staat.
B. Alepkow. Russische School. Twee 60-er jaren avantgarde schilderijen met kubistische voorstelling. Olieverf op papier. Afmeting: H 38 x B 28,4 cm. In goede staat.
Bas Veth. 1886. 1861 - 1944. Hollandse bomschuit op strand met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 71 x B 61 cm. In goede staat.
J. van Delden. Circa 1930. Rotterdamse haven met schepen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 80 cm. In goede staat.
2x Patrick Nagel. 1945 - 1984. 2x Damesportret. Litho op papier. Afmeting: H 65 x B 64 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.
Arie Joh. Lamme. 1812 - 1900. Interieur met familie bij kinderbed. Olieverf op paneel. Afmeting: H 65 x B 52c m. In goede staat.
Jan Hovener. 1936. Stilleven met moederpoes en spelende kittens. Olieverf op paneel. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
G.J. Delfgaauw. 1882 - 1947. Havengezicht Dordrecht. Craquelé vorming. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In redelijk/goede staat.
Klaas Bernink. 1977. 1913 - 1996. Boerderij bij Steenwijkerwold. Acryl op linnen. Afmeting: H 40 x B 51 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996. Titel: Oude schuur 1945. Houtskool op papier. Afmeting: H 31 x B 25 cm. In goede staat.
Tilla Terwindt. 1890 - 1981. Stadsgezicht met daken. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 94 cm. In goede staat.
Klaas Bernink. 1913 - 1996 Glanerbrug. Compositie 5 1960. Collage op papier. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Henk Bernink. Enschede. Spoorrail wissel. Acryl op linnen. Afmeting: H 50 x B 40 cm. In goede staat.
Prof. Johannes Hendrikus Jurres. 1875 - 1946. Ruiters bij rustende paarden. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 61 cm. In goede staat.
Monogram A.L.K. 1826. Figuren in herberg. Olieverf op linnen. Gedoubleerd. Afmeting: H 33 x B 27 cm. In goede staat.
Hendrik Schaap. 1878 - 1955. Stadsgezicht Delft. Gouache op papier. Afmeting: H 66 x B 54 cm. In goede staat.