18e Eeuwse Hollandse spiegeltelescoop door Lubbertus van der Bildt uit Franeker, met originele mahoniehouten kist. Afmeting (kist): 10,5 x 47,5 x 18,5 cm.
Antiek Franse elektrische pendule. Societe de Electrique System Milde Paris. Verguld brons + houten basement. Behoeft reiniging. Niet getest. Afmeting: H 47 cm.
Zeer groot en interessant lot treinen + toebehoren. Totaal in 4 grote boxen, meeste is HO. Onder meer; Fleischmann locs met de volgende nummers: 1379, 1321, 1347, 1390, 4375. Tevens een box vol met sm...
Vintage geelgouden Parker vulpen, 585/000, versierd met een guilloche bewerking. Jaren 80. 12 cm. In redelijk goede staat.
18e Eeuwse Delftse fayence schotel met chinoiserie decor, gecontourneerd, restauratie. Plus een 17e eeuwse tegel met afbeelding van pijprokende man, goed. Afmeting: 13,3 - 18,5 cm. In redelijk/goede s...
Twee antiek porseleinen poppen. Duitsland. Circa 1920 - 1930. 1x Armand Marseille, 351-5 K met echt haar en babylichaam. 1x ABG, Altback + Gottschalck?, 1361/42 met echt haar en babylichaam (bakfout a...
Koppel met antieke Hollandse cavalerie pistolen. Model 1820. Percussie. Gegraveerd M 1820. Keurmerken op de kolfkap 1846/3D/76. Afmeting: L 38 cm. In goede staat.
H.C. van Mourik. 1877 - 1944. Vaas met bloemen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 33 x B 38 cm. In goede staat.
Tinus de Jongh. Circa 1920. Grachtengezicht Amsterdam. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 50 cm. In goede staat.
Armband met 4 rijen kleine bloedkoralen, ø 3,4 mm., bevestigd aan een geelgouden slot met kleine zaadpareltjes, met geelgouden eindstukken. lengte 14,5 cm. Stukje slot los. In redelijk goede staat.
Geelgouden armband, 750/000, breed model met opengewerkte schakels. De armband is voorzien van een bakslot en veiligheid. breedte 18 mm. ca 16,3 gram. lengte 19,5 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Young Chen theebus met Familie Rose figuren in tuin decor. Chip + haarlijn onderrand. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Drie delen Chinees porselein. 1x Pijpvaas met diverse figuren en tekst, met bodemmerk. 2x Bord met diverse figuren/teksten, met bodemmerk. Afmeting: 22,3 - 30 cm. In goede staat.
Zes diverse antiek Chinees porseleinen schotels/borden. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Familie Rose, Imari, Familie Verte. Haarlijn en/of chips. Eén keer gelijmd. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijke sta...
Antiek polychrome Rozenburg Den Haag herdenkingsbord. Neerland's Onafhankelijkheid, 1813 - 1913. Nr. 321. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
Antieke Delftse fayence wandplaquette met Friese arreslede. Circa 1880. Afmeting: 49 x 45 cm. In goede staat.
Antiek Hollands polychrome platelen Rozenburg Den Haag herdenkingsbord. 1813 - 1913. Neerlands onafhankelijkheid 1913. Nr. 321. Afmeting: Ø 22 cm. In goede staat.
Twee delen antiek glaswerk. 1x Beker met edelman + annotatie 1656. 1x Dekselbokaal Augustus Rex emaillebeschildering, 19e eeuw of ouder. Afmeting: 14 - 22,7 cm. In goede staat.
Vijf oude glazen paperweights, onder meer Millie Fiori. Divers. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 5 - 8 cm. In goede staat.
Antiek glazen Loetz vaas. Jugendstil. Circa 1910. Met iriserend paars/oranje/gele gloed. Afmeting: H 29,5 cm. In goede staat.
Twee 18e eeuwse mondgeblazen slingerglazen. Afmeting: H 13,5 - 14,8 cm. In goede staat.
Antieke Gallé vaas met varen decor. Circa 1910. Afmeting: H 13,1 cm. In goede staat.
Antiek groen kristalglazen vrijmetselaars glas. Octogonaal, met monogram en symbolen. Circa 1900 of ouder. Afmeting: 16,2 cm. In goede staat.
Groot handgeknoopt Perzisch tapijt, licht van kleur met geheel floraal decor. Afmeting: 390 x 240 cm. In goede staat.
Kleine antiek eikenhouten kist met toog-panelen, slot + sleutel. Houtgepind. Afmeting: 70 x 86 x 54 cm. In goede staat.
18e Eeuws Hollands mahoniehouten commode met vier lades. Louis Quinze. Circa 1760. Afmeting: 82 x 90 x 54 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuws eikenhouten gotische betaaltafel met briefpanelen rondom, schuifbaar origineel blad. Afmeting: 87 x 78 x 107 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Franse stationscomtoise met ankergang en halfuur-slag op grote bel. Craquelé wijzerplaat. Afmeting: 45 x 30 x 19 cm. In goede staat.
Antieke pendule met bronzen figuur. Jongen met vis aan hengel. C. Anfine. Geplaatst op marmeren basement. Circa 1900. Achtdaags-uurwerk, halfuur-slag. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.
18e Eeuwse eikenhouten Friese staartklok met scheepjes mechaniek. Met datum aanduiding en wekker. Afmeting: 145 cm. In goede staat.
Koppel 19e eeuwse pistolen. Penvuur. Groot kaliber. Signaal pistolen. Gemerkt in de loop. Afmeting: L 28 - 30 cm. In goede staat.
19e Eeuws randvuur pistool met lange loop. Afmeting: L 18 cm. In goede staat.
Pols Potten tafelkandelaar. Ontwerp Erik Pol. Model Twiggy with squirrels. Afmeting: 37 x 24 x 37 cm. In goede staat.
Antieke viool in originele cassette. Duitsland. Circa 1900. Afmeting: L 61 cm. In goede staat.
Stomme knecht van chroom, uit de 60-er jaren. Afmeting: 113 x 48 x 32 cm. In goede staat.
Twee delen antiek sanitair. Circa 1900. 1x Toiletpot, gemerkt Amstel Vitrina Ware. 1x Urinoir/pissoir, per Asteraad Astera. Floraal decor. Afmeting: 45 x 50 x 36 cm. / 43 x 35 x 32 cm. In goede staat.
Italiaanse piedestal met putti. Bronskleurig. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 97 cm. In goede staat.
Antieke landkaart Bentheim/Steinfurt. 17e - 18e Eeuw. Joanne Westenberg. Auctore. Handingekleurd. Gravure op papier. Afmeting: H 40 x B 53 cm. In goede staat.
Tilly Moes. 1899 - 1979. Vaas met rozen. Olieverf op linnen. Afmeting: H 60 x B 80 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 19e Eeuw. Landschap met vee en herders. Aquarel op papier. Afmeting: H 70 x B 60 cm. In goede staat.
17e - 18e Eeuwse Hollandse gravure Engelsche kraam Jongen rijcken Hollander op geldkist. Gravure op papier. Afmeting: H 42 x B 44 cm. In goede staat.
H.C. van Mourik. 1877 - 1944. Stilleven met uien en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: H 56 x B 50 cm. In goede staat.
Twee etsen Paul Bodifee. 1866 - 1938. Deventer School. Binnenhof + wintergezicht. Etsen op papier. Afmeting: 27 - 31 cm. In goede staat.
Cor Sobel. 1899 - 1984. Hollands landschap met bloembollenvelden. Olieverf op linnen. Afmeting: H 40 x B 60 cm. In goede staat.
Antieke gouache. Circa 1920. Engelse gardist in parade-uniform te paard. Gouache op schilderskarton. Afmeting: H 19 x B 14 cm. In goede staat.
16e - 17e Eeuwse ets door Jan Luyken, 1649 - 1712. Ets met voorstelling 'Vertooninge v.d. ontsachelijke Spaanse krijgs vloot in den Jaare 1588'. Afmeting: H 31 x B 39 cm. Verkleuring. Ets op papier. I...
Gesigneerd P.A. Schipperus. Klein schilderij. Circa 1900. Poldergezicht met molen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 21,5 cm. In goede staat.
Antiek religieus schilderij. Circa 1800. Jonge Jezus Christus preekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 89 cm. In goede staat.