Gesigneerd P.A. Schipperus. Klein schilderij. Circa 1900. Poldergezicht met molen en figuren. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17,5 x B 21,5 cm. In goede staat.
Antiek religieus schilderij. Circa 1800. Jonge Jezus Christus preekt. Olieverf op linnen. Afmeting: H 83 x B 89 cm. In goede staat.
Noordkaap Terschelling. Kleuren houtsnede op papier. Afmeting: H 13 x B 42 cm. In goede staat.
Twee 17e eeuwse pastel tekeningen, dames portretten. 1x Onduidelijk, 1685. 1x Monogram onduidelijk. Afmeting: 29 - 30 cm. In redelijk/goede staat.
Jan Toorop. 1858 - 1928. Lithografie op papier. Portret Guusje van Lede. Afmeting: H 24 x B 18 cm. In goede staat.
Patrick Nagel. 1945 - 1984. Damesportret. Lithografie op papier. Afmeting: H 90 x B 63 cm. In goede staat.
Jacob ven Rossum. 1881 - 1963. Boerderij met waterput en bloemenpracht. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 70 cm. In goede staat.
L.G. Melis. Hollandse School. 1935 - 1958. 50-er Jaren tennisspeler. Pastel op papier. Afmeting: H 93 x B 63 cm. In goede staat.
Cesare Marchesini. Italiaanse - Naïeve School. Italiaans landschap met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: H 50 x B 60 cm. In goede staat.
Witgouden solitairring, 585/000, met diamant. Fijne ring met een zespoot chaton bezet met een briljant geslepen diamant, ca 0,50 ct. VSI/F ø 55.
Lot met munten en sieraden met 12 munthangers, een armband met 5 cent muntjes3 broches, één van een bijbelslot, en 2 uit munten, een choker met knopjes. ca 74 gram. In goede staat.
Kapitale zilver geoxideerde ring, 925/000, met in het midden een peervormig gefacetteerde topaas. Rondom de topaas zit een rand met slangenkop. De rand is volledig bezet met diamantjes. één ontbreekt....
Klein geelgouden broche/hanger, 585/000, in de vorm van een mandje met bloemen. Voorzien van robijntjes, een saffiertje, smaragdje en kleine singlecut geslepen diamantjes. Grootte 21x20mm. ca 2,7 gram...
Lot zilveren zakhorloges, diverse modellen. En 3 verzilverde modellen. In redelijk goede staat.
Set tinnen sieraden gemerkt: Jorgen Jensen, Pewter, met een ring, oorclips, hanger en armband uit een ronde gebogen vorm. hanger ø 4 cm. breedte armband 20 mm. lengte 20 cm. En een spang met ovale han...
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met een zetkast bezet met een roosgeslepen diamant, ø 3,7 mm. Voorzien van een nieuwe band en zetkast. ø 58. ca 2,8 gram. In goede staat.
Lot sieraden met colliers met parels, hangers, ringen, zilveren broche en hanger. In goede staat.
Geelgouden oorhangers, 750/000, met panters. Brisure met daaraan een hangende panter voorzien van bewerking. lengte 32 mm. ca 4,4 gram. In goede staat.
Gouden singapore collier, 585/000, lengte 90 cm. breedte 3,7 mm. ca 7,5 gram. Als nieuw.
Ring, 333/000, met diamant. Ring met een brede band en een grote ovale zetkast pavé bezet met briljant geslepen diamantjes, totaal ca 0,50ct. Grootte kop 16x12mm. ø 60. ca 5,4 gram. In goede staat
Geelgouden fantasiering, 585/000, met een diamant. Strakke ring met een briljant geslepen diamant, ca 0,65 ct VSI/F. ø 51. ca 4,2 gram. In goede staat.
Witgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met 2 rijen voorzien van 34 pavé gezette diamanten. Totaal ca 0,50 ct. breedte 6,5 mm. ø 58. ca 4,8 gram. In goede staat.
Geelgouden jasseroncollier, 585/000, met musketonhaak en veeroog. ø 3 mm. lengte 104 cm. ca 21,3 gram. In goede staat.
Lot met vier antiek bijbelsloten, 4 hoekstukken en een element, 833/000. In redelijk goede staat. ca 202 gram.