This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

2x Chinees bord Ø 16 - 22 cm.
Starting price 300 EUR

Twee Chinees porseleinen borden. 1x 18e - 19e Eeuw met mandarijn decor. 1x Bord met geisha's bij watervogels/goud decor + verso insecten. Afmeting: Ø 16 - 22 cm. In goede staat.

4x Chinese schotel Ø 23 - 28 cm.
Starting price 80 EUR

Vier 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung borden met floraal/tuin decor. Haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 23 - 28 cm. In redelijke staat.

Chinees bloemvormig bord Ø 18 cm.
Starting price 300 EUR

Bloemvormig Chinees porseleinen bord met geel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.

Chinese tulpenvaas, H 19,5 cm.
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen celadon tulpen/knobbelvaas. Met bodemmerk. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.

Lot Chinees porselein (4x)
Starting price 100 EUR

Vier delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Kantonese wierookbrander, florale Verte vaas en twee 19e eeuwse blauwe vazen waarvan één keer bovenrand gelijmd. Afmeting: 11 - 14,5 cm. In rede...

Chinese maanvaas, H 32 cm.
Starting price 400 EUR

Chinees porseleinen maanvaas met draken in wolken decor. Afmeting: H 32 cm. In goede staat.

Chinese Doucai kom Ø 9 cm.
Starting price 250 EUR

Chinees porseleinen Doucai kom met pauw decor. Bodemmerk. Afmeting: H 5,5 x Ø 9 cm. In goede staat.

Cheng Lung bord
Starting price 80 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung bord met tuin/koekoek decor. Randfrit. Afmeting: Ø 23 cm In goede staat.

2x Kom van kraakporselein
Starting price 250 EUR

Twee 16e eeuws Chinees kraakporseleinen klapmutskommen met tuin/kostbaarheden decor. Enkele haarlijnen. Afmeting: 13,2 + 14,3 cm. In goede staat.

2x Chinese knobbelvaas, H 18 cm.
Starting price 250 EUR

Twee Chinees porseleinen knobbelvazen met zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 18 cm. In goede staat.

Lot Chinees (6x)
Starting price 80 EUR

Zes delen Chinees porselein. Onder meer; 3x Miniatuur dekselvazen waarvan één gelijmd. 1x Grote vaas, gelijmd. 1x Dekselpot, één chip. 1x Theepot zonder deksel. Afmeting: 9 - 15 cm. In redelijk/goede ...

6x Chinees bord (divers) Ø 11 - 15 cm.
Starting price 100 EUR

Zes diverse antiek Chinees porseleinen schotels/borden. 18e - 19e Eeuw. Onder andere; Familie Rose, Imari, Familie Verte. Haarlijn en/of chips. Eén keer gelijmd. Afmeting: 11 - 15 cm. In redelijke sta...

3x Chinees porselein
Starting price 250 EUR

Drie delen Chinees porselein. 1x Knobbelvaas. 1x Pijpvaas. 1x Kom. Afmeting: 6,5 - 20 cm. In goede staat.

Chinees familie rose bord Ø 22,2 cm.
Starting price 250 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen young chen familie rose bord met floraal decor. Gecontourneerde omranding. Randfrit. Afmeting: Ø 22,2 cm. In goede staat.

Chinese cup Ø 8,8 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen cup met geel reliëf glazuur + vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,8 x Ø 8,8 cm. In goede staat.

2x Chinese kom Ø 15,2 cm.
Starting price 160 EUR

Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/goden en goud decor. Afmeting: H 6,8 x Ø 15,2 cm. In goede staat.

Chinese capucijne schaal Ø 28 cm.
Starting price 150 EUR

Chinees porseleinen capucijne schaal met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 9,5 x Ø 28 cm. In goede staat.

Chinees bord Ø 21 cm.
Starting price 150 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Wanli stijl bord met coulissen decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.

Chinese tafelschaal/tazza Ø 26 cm.
Starting price 250 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte celadon tazza met verguld bronzen montuur. Floraal/vogel/insecten decor. Bodemmerk. Afmeting: H 18 x Ø 26 cm. In goede staat.

Chinese celadon vaas, H 44,6 cm.
Starting price 120 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas. Mei ping. Octagonaal. Afmeting: H 44,6 cm. In goede staat.

Chinese dekselvaas
Starting price 200 EUR

Chinese messing vergulde dekselvaas met figuren in landschap decor + tekst. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.

Chinese dekselpot
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen dekselpot met oren en meander motief. Afmeting: H 19,2 cm. In goede staat.

Chinese flesvormige vaas, H 28 cm.
Starting price 275 EUR

Chinees porseleinen flesvormige vaas met paars/groen glazuur. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.

Zeldzame vaas, H 29,3 cm.
Starting price 1.000 EUR

Zeldzame vaas met porselein en cloisonné. Met verguld brons. Putti + floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 29,3 cm. In goede staat.