Twee Chinees porseleinen borden. 1x 18e - 19e Eeuw met mandarijn decor. 1x Bord met geisha's bij watervogels/goud decor + verso insecten. Afmeting: Ø 16 - 22 cm. In goede staat.
Vier 18e eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung borden met floraal/tuin decor. Haarlijn en/of chip. Afmeting: Ø 23 - 28 cm. In redelijke staat.
Bloemvormig Chinees porseleinen bord met geel glazuur en zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Cheng Lung bord met tuin/koekoek decor. Randfrit. Afmeting: Ø 23 cm In goede staat.
Chinees porseleinen cup met geel reliëf glazuur + vissen decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: H 4,8 x Ø 8,8 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse Chinees porseleinen kommen met landschap/goden en goud decor. Afmeting: H 6,8 x Ø 15,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen capucijne schaal met floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 9,5 x Ø 28 cm. In goede staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen Wanli stijl bord met coulissen decor. Afmeting: Ø 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen dekselpot met oren en meander motief. Afmeting: H 19,2 cm. In goede staat.
Zeldzame vaas met porselein en cloisonné. Met verguld brons. Putti + floraal decor. 19e Eeuw. Afmeting: H 29,3 cm. In goede staat.