Drie Chinees porseleinen kopjes met lange lijs decor. Afmeting: H 4,5 x Ø 6,7 cm. In goede staat.
Vier delen 18e eeuws Chinees porselein. Bestaande uit; 2x Schotel, met bodemmerk. 2x Kopje, waarvan één met bodemmerk. Afmeting: 6 - 11,5 cm. In goede staat.
Lot Chinees porseleinen koppen + schotels. Divers. Vijf delen goed. Eén kopje gelijmd. Eén kopje haarlijn. Eén schotel chip. Bodemmerken. Afmeting: 8 - 13,5 cm. In redelijk/goede staat.
Drie antieke Chinees porseleinen miniatuur vazen. Twee met draken decor. Eén met floraal/vogel decor. 18e - 19e Eeuw. Eén chip. Afmeting: H 8,5 - 9,5 cm. In goede staat.
Elf delen antiek Japans/Oosters porselein. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 13 - 30 cm. In goede staat.
Twee tafellampen gemaakt van 19e eeuwse Chinese gemberpotten. Geisha/zotjes decor. Restauratie. Afmeting: 51 x 35 cm. In redelijke staat.
Chinees porseleinen Familie Verte kom met floraal/kostbaarheden en goud decor. Vier tekens bodemmerk. Emaille verf. Afmeting: H 7,5 x Ø 14,2 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen celadon kraagvaas met craquelé glazuur. Afmeting: H 14 cm. In goede staat.
Lot met zes antiek Chinees porseleinen borden. Divers. 17e - 18e Eeuw. Onder andere; Kang Xi. Minimale chip en/of haarlijn. Afmeting: Ø 21,5 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Chinees porseleinen theebus met floraal decor + Kang Xi tekens geluk. Afmeting: H 11,5 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuws Chinees porseleinen Familie Rose vazen. Tuin/vlinder decor. Afmeting: H 15,6 cm. In goede staat.
Chinese celadon Sung schaal + kistje. Met groen/blauw craquelé glazuur. Afmeting: Ø 14,2 cm. In goede staat.
Lot 18e eeuws Chinees Imari porseleinen kopjes en schotels. Floraal/goud decor. Drie kopjes goed. Eén kopje gelijmd. Zes schotels goed. Eén schotel chip. Afmeting: 6 - 12 cm.In redelijk/goede staat.
Twee Chinees porseleinen flambé vazen. Afmeting: H 15 - 21 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen Familie Rose vazen. 1x Pauw decor + tekst. 1x Figuren/vleermuizen decor. Circa 1900. 20e Eeuw. Afmeting: H 28 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen familie rose bord met geisha voorstelling + verso paars glazuur. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.
Grote 19e eeuws Japans bronzen wierookbrander met olifanten-hengsels, draken, schildpad en paradijsvogel decor. Afmeting: H 23,7 x Ø 27,8 cm. In goede staat.
Drie grote en antiek Chinees porseleinen gemberpotten met landschap decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Zes delen China. Bestaande uit; Twee gemberpotten, spekstenen vaas, kom met vlinder decor, antieke schotel (randschade), erotische snuffbottle. Afmeting: 8 - 27 cm. In redelijk/goede staat.
Twee 19e eeuws Imari porseleinen borden met floraal/goud decor. Afmeting: Ø 29 -42 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen drakenbord met ook verso draken decor. Zes tekens bodemmerk. Afmeting: Ø 18,6 cm. In goede staat.
18e Eeuws grote Chinees porseleinen vaas met donkerblauw glazuur. Afmeting: H 39,3 cm. In goede staat.
19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Rose lampenvoet met krijger/floraal decor. Minimale chip. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen Sung kom met paarsachtig verlopen glazuur. Met bodemmerk. Afmeting: H 7,5 x Ø 12,5 cm. In goede staat.