Twee 18e eeuws Chinees porseleinen kop + schotels met landschap decor. Bodemmerk. Afmeting: 5 x Ø 12,5 cm. Iets randfrit. In redelijk/goede staat.
Vijf-delig Japans porseleinen imari kaststel met floraal decor + tempelhonden. 19e Eeuw. Eén deksel gelijmd, verder haarlijnen/bakfouten. Afmeting: H 19,5 - 36 cm. In redelijke staat.
18e Eeuws Chinees porseleinen familie rose capucijne schenkkan met pioenroos decor. Kleine chip aan tuit. Afmeting: H 15 cm. In goede staat.
Japanse meiji dekselvaas met draken decor. Afmeting: 20,5 cm. In goede staat.
19e Eeuws Japans porseleinen Satsuma dekselvaas met figuren/goud decor + geisha op deksel. Kleine beschadigingen bij geisha. Afmeting: H 60 cm. In goede staat.