This website uses cookies

Find

2x Stoof
Starting price 100 EUR

Twee oude/antiek mahoniehouten theestoven met bandintarsia en koperen binnenbak. Afmeting: 41 - 43 cm. In goede staat.

Messing hanglamp
Starting price 100 EUR

Antieke messing hanglamp met gesatineerd kristalglas en guirlandes. Afmeting: 38 cm. In goede staat.

Lot divers
Starting price 70 EUR

Lot divers met een doosje met slot en versierd met putti, 13x10cm. een klembrilletje in een etui, 2 bakjes met hoorn, een paar broches en hangers.

Lot medailles/penningen
Starting price 60 EUR

Lot vergulde munten (12x)
Starting price 180 EUR

Lot met diverse vergulde muntstukken. Aantal: 12 stuks. 999 Gold, Bij Five du Tchad 5000 francs. Tevens African springbok et cetera. In goede staat.

Lot munten, Bullion Coins
Starting price 100 EUR

999 Gold Coins Collection. Bullion Coins of the world. In houder. Inhoud: 12 stuks (compleet). Afmeting: 21 x 17,5 x 2 cm. In goede staat.

Lot munten/ penningen
Starting price 80 EUR

Lot munten en penningen
Starting price 80 EUR

Fragment uit zandsteen (Indisch)
Starting price 80 EUR

Antiek zandstenen fragment/figuur. Ghanesha op houder. Indisch boeddha figuur. 18e Eeuw of ouder. Afmeting: 17,5 cm.

Plaquette + koperen plaat met afbeelding
Starting price 80 EUR

Hanglamp + kapjes
Starting price 200 EUR

Antieke hanglamp + kapjes, 1900
Starting price 200 EUR

Gegoten klokkenkast/paardenmenner
Starting price 200 EUR

Kleine Duitse kist, 1900
Starting price 600 EUR

2x Antieke koffiemolen
Starting price 100 EUR

18e Eeuwse kerfsnede dekseldoos
Starting price 300 EUR

2x Bronzen kraagkandelaar
Starting price 140 EUR

Tinnen miskelk, H 23,5 cm.
Starting price 100 EUR

18e - 19e Eeuwse tinnen miskelk met op onderkant Latijnse spreuk. Afmeting: H 23,5 cm. In goede staat.

Lot brons (4x)
Starting price 120 EUR

Lot antieke gewichten
Starting price 45 EUR

Groot lot met antieke gewichten van ijzer en messing. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 2 - 12 cm. In goede staat.

Lot antiquarische boeken (5x)
Starting price 50 EUR

Lot antiquarische boeken (6x)
Starting price 40 EUR

Antiek glas in lood venster
Starting price 80 EUR

Vintage Scheilan damestas
Starting price 90 EUR

Vintage messing vergulde Scheilan damestas (Firenze). Italië. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 x 18 x 4 cm. In goede staat.