This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

2567 Results
Lot: 5108

Vroeg 18e eeuwse terracotta Madonna

Starting price 150 EUR

Vroeg 18e eeuwse Zuid Europese terracotta gepolychromeerde Madonna met cherubijn koppen. Afmeting: H 33 cm. In goede staat.


Lot: 5109

Madonna, H 41 cm.

Starting price 40 EUR

Gepolychromeerde Madonna met vergulding. 19e - 20e eeuw. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.


Lot: 5110

Twee dier figuren

Starting price 100 EUR

Twee metalen figuren. 20e Eeuw. 1. Zwaan, compositie metaal, bronskleurin, circa 1900. 2. Kangaroo van messing. Afmeting: H 18 - 21 cm. In goede staat.


Lot: 5111

Antieke Franse plaquette van brons

Starting price 350 EUR

Antiek Frans bronzen wandreliëf door Ferdinand Barbedienne. 1810 - 1892. Moeder met kinderen na verhaal Mozes. Afmeting: 5 x Ø 32 cm. In goede staat.


Lot: 5112

Antieke Jugendstil buste, H 42 cm.

Starting price 450 EUR

Antieke bronzen plated Franse Jugendstil buste. Titel: Nymphe. Door E. Villanis. 1858 - 1914. Behoeft reiniging. Afmeting: H 42 cm. In goede staat.


Lot: 5113

Antiek bronzen Jugendstil figuur, H 25,5 cm.

Starting price 500 EUR

Antiek bronzen Jugendstil figuur. Circa 1900. Dame met olielamp. Ongesigneerd. Afmeting: H 25,5 cm. In goede staat.


Lot: 5114

Beeld van clown, M. le Verrier

Starting price 350 EUR

Frans bronzen Art Deco figuur op marmeren basement. Door Max Le Verrier. 1891 - 1973. Pierrot. Afmeting: H 19,5 cm. In goede staat.


Lot: 5115

Bronzen figurengroep, Jongen en meisje op hek

Starting price 40 EUR

Bronzen figurengroep. 20e Eeuw. Jongen en meisje op hek. Afmeting: 17 x 25 x 11 cm. In goede staat.


Lot: 5116

Antieke buste door J. Dommisse

Starting price 150 EUR

Antieke terracotta buste van een jongeman. Bronskleurig gepatineerd. Door J. Dommisse. 1878 - 1955. Afmeting: 35 x 30 x 15 cm. In goede staat.


Lot: 5117

Bronzen beeld, Maria met kind

Starting price 100 EUR

19e Eeuwse bronzen Madonna met kind. Op marmeren sokkel. Gotische stijl. Afmeting: H 41 cm. In goede staat.


Lot: 5118

Bronzen figuur, Jonge vrouw met duif

Starting price 100 EUR

19e Eeuws bronzen figuur. Jonge vrouw met duif, op houten sokkel. Afmeting: H 30 cm. In goede staat.


Lot: 5119

G. van der Straeten, Buste van jonge vrouw

Starting price 140 EUR

Antieke Jugendstil buste van een jonge dame op rood marmeren sokkel. Door G. van der Straeten. 1856 - 1928. Afmeting: H 21 cm. In goede staat.


Lot: 5120

Twee antieke bronzen figuren

Starting price 50 EUR

Twee antieke bronzen figuren. 1x Hond op sokkel, circa 1840. 1x Ruiter te paard, circa 1900. Afmeting: H 11 - 22 cm. In goede staat.


Lot: 5121

Twee bronzen figuren, Modern + visser

Starting price 40 EUR

Twee figuren. 20e Eeuw. (1) Modern, brons (monogram). (2) Visser, compositie metaal. Afmeting: H 25 - 36 cm. In goede staat.


Lot: 5122

Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce)

Starting price 2.200 EUR

Zeer groot plated bronzen figuur. Spirit of Ecstacy figuur (Rolls Royce) figuur op marmeren basement. 20e Eeuw. Afmeting: 116 x 60 x 58 cm. In goede staat.


Lot: 5123

Bronzen panter (naar R. Bugatti)

Starting price 1.200 EUR

Bronzen panter. Gesigneerd. Naar R. Bugatti. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 19 x 46 x 7 cm. In goede staat.


Lot: 5124

Japans bronzen beeld, H 31 cm.

Starting price 450 EUR

Gesigneerd groot antiek Japans bronzen figuur. Circa 1900. Japanse vrouw met korf. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.


Lot: 5125

Antiek bronzen figuur, 1900

Starting price 200 EUR

Antiek bronzen figuur. Circa 1900. Brief lezende oudere heer met baard. Afmeting: H 22,5 cm. In goede staat.


Lot: 5126

Drie oude dieren figuren

Starting price 80 EUR

Drie oude bronzen/messing dieren figuren. Twee honden + paard. 20e Eeuw. Afmeting: 12 - 19 cm. In goede staat.


Lot: 5127

4x Afrikaans figuur

Starting price 30 EUR

Vier Afrikaanse hardhout gesneden figuren. 20e Eeuw. Afmeting: H 40 - 65 cm. In goede staat.


Lot: 5128

Indisch bronzen orkest

Starting price 250 EUR

Indisch bronzen orkest met tien musicerende figuren. 20e Eeuw. Afmeting: 26 - 27 cm. In goede staat.


Lot: 5129

Antieke figurengroep

Starting price 300 EUR

Gesigneerde antieke gietijzeren figurengroep. Kozakken ruiters. Russisch, Kyrillisch. Met bodemmerk. Afmeting: 28 x 22 x 19 cm. In goede staat.


Lot: 5130

Drie antieke Heilig beelden

Starting price 40 EUR

Drie antieke Heilig beelden. Circa 1900. Gips, polychromie. Enkele kleine beschadigingen. Afmeting: H 45 - 63 cm. In redelijk/goede staat.


Lot: 5131

Antieke bloempot in fontein-vorm

Starting price 350 EUR

Antieke zware compositie metalen Jugendstil bloempot met dame en faun, in fontein-vorm. Circa 1900. Afmeting: 41 cm. In goede staat.