This website uses cookies

33. Juliveiling 2017

Auction on Friday, July 14, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Sold
2 Chinese bloempotten 6222
2 Chinese bloempotten

Result:

80 EUR

Sold
3 Delen porselein 6351
3 Delen porselein

Result:

40 EUR

Porseleinen plaquette gesigneerd 6215
Porseleinen plaquette gesigneerd
Starting price 100 EUR
Sold
Haardscherm. 4162
Haardscherm.

Result:

80 EUR

Chrysopraas 906
Chrysopraas
Starting price 50 EUR
Naaitafeltje 4155
Naaitafeltje
Starting price 350 EUR
4x Porseleinen doosje 6208
4x Porseleinen doosje
Starting price 60 EUR
Sold
Eikenhouten kabinet 4148
Eikenhouten kabinet

Result:

350 EUR

Twee broches met goud en groene steen 899
Twee broches met goud en groene steen
Starting price 70 EUR
Banjo-Ukelele, 50-er jaren. 2217
Banjo-Ukelele, 50-er jaren.
Starting price 40 EUR
Monnink op houten voet. 2210
Monnink op houten voet.
Starting price 90 EUR
Lot zilveren sieraden 892
Lot zilveren sieraden
Starting price 30 EUR
Sold
Chinese dekselpot, draken/hond. 2203
Chinese dekselpot, draken/hond.

Result:

220 EUR

Sold
4x Koperwerk, 19e eeuw. 2167
4x Koperwerk, 19e eeuw.

Result:

40 EUR

Sold
Lampje 'Boot'. 2160
Lampje 'Boot'.

Result:

60 EUR

Sold
Hanglamp 2153
Hanglamp

Result:

60 EUR

3x Antieke Brusselse vazen 6172
3x Antieke Brusselse vazen
Starting price 60 EUR
Sold
Makkumse lekschaal+platelen vaas 6165
Makkumse lekschaal+platelen vaas

Result:

50 EUR

4x Porselein, 'Bing &Grondahl' 6158
4x Porselein, 'Bing &Grondahl'
Starting price 130 EUR
Sold
Granaatcollier met gouden slot 856
Granaatcollier met gouden slot

Result:

80 EUR

Sold
Zilveren tassa 849
Zilveren tassa

Result:

50 EUR

2 Zilveren specerijenbakjes 842
2 Zilveren specerijenbakjes
Starting price 70 EUR
Low board (iepen) 4112
Low board (iepen)
Starting price 200 EUR
Sold
Zilveren broche, stuurwiel 463
Zilveren broche, stuurwiel

Result:

30 EUR