This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

Find

6x Chinese schotel Ø 12,3 cm.
Starting price 120 EUR

Zes 18e eeuws Chinees porseleinen schotels met vier tekens Kang Xi bodemmerk. Peterselie decor. Vier schotels goed. Twee schotels chip. Afmeting: Ø 12,3 cm. In redelijk/goede staat.

Chinese sculptuur, H 30 cm.
Starting price 60 EUR

Antiek hardhouten Chinese sculptuur. Chinese godheid. Circa 1920. Afmeting: H ca. 30 cm. In goede staat.

2x Chinese sculptuur, H 20 - 21 cm.
Starting price 100 EUR

Twee antiek Chinese terracotta figuren met glazuur. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: H 20 - 21 cm. In goede staat.

Familie Verte gemberpot Ø 22 cm.
Starting price 120 EUR

19e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte gemberpot met paradijsvogel/vlinder/floraal decor. Afmeting: H 24 x Ø 22 cm. In goede staat.

Japanse vaas, H 45 cm.
Starting price 120 EUR

19e Eeuws Japans porseleinen vaas met feniks/kylin/floraal decor. Afmeting: H 45 cm. In goede staat.

Chinese drakenvaas, H 27 cm.
Starting price 350 EUR

Chinees porseleinen drakenvaas. Balustervormig. Iets randfrit. Afmeting: H 27 cm. In goede staat.

Lot Chinees (divers)
Starting price 200 EUR

Lot divers, China. Onder meer; jade, muntgeld et cetera. Afmeting: 2 - 8 cm. In goede staat.

Chinees Pekingglas + console
Starting price 60 EUR

Chinese Peking-glazen gemberpot op console. Pot is voorzien van floraal/vlinder decor + bodemmerk. Afmeting: H 13 x Ø 9 cm. In goede staat.

Chinese vaas H 34 cm.
Starting price 1.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/floraal decor. Iets randfrit. Afmeting: H 34 x Ø 30 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 37,5 cm.
Starting price 5.000 EUR

Chinees porseleinen vaas met rondom figuren/floraal/perzik decor. Afmeting: H 37,5 x Ø 36 cm. In goede staat.

Familie Verte schotel Ø 22,4 cm.
Starting price 140 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen bord met Familie Verte kraanvogel/goud decor. Iets randfrit. Afmeting: Ø 22,4 cm. In goede staat.

Celadon houder
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen celadon houder met blauw-groen schubachtig glazuur. Afmeting: 5,5 x 13,7 cm. In goede staat.

Klein Chinees bolbuik vaasje Ø 8 cm.
Starting price 100 EUR

Klein Chinees porseleinen bolvaasje met floraal decor. Afmeting: H 6 x Ø 8 cm. In goede staat.

Wucai pot H 25 x 21 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen Wucai voorraadpot. Bamboe/floraal decor. Afmeting: H 25 x Ø 21 cm. In goede staat.

Brushpot van zitan hout/jade
Starting price 700 EUR

Oude Chinese Zitan houten penselenpot met jade. Afmeting: 19,2 cm. In goede staat.

Chinese knobbelvaas, H 34,5 cm.
Starting price 700 EUR

Chinees porseleinen kalebas-vormige knobbelvaas met perenboom decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 34,5 cm. In goede staat.

Familie Verte vaas, H 27,5 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen Familie Verte vaas met paradijsvogel/hert decor. Afmeting: H 27,5 cm. In goede staat.

Familie Verte bord Ø 23,7 cm
Starting price 200 EUR

18e Eeuws Chinees porseleinen Familie Verte bord met geisha's in tuin + goud decor. Afmeting: Ø 23,7 cm. In goede staat.

Chinese vaas, H 57 cm.
Starting price 500 EUR

Zeer grote Chinees porseleinen Familie Rose vaas met zeldzame figuren in landschap/floraal/goud decor. Vaas is ingekort. Afmeting: H 57 cm. In redelijke staat.

Celadon vaas, H 19 cm.
Starting price 200 EUR

Chinees porseleinen celadon vaas met bodemmerk. Afmeting: H 19 cm. In goede staat.

Familie Rose schaal
Starting price 600 EUR

Chinees porseleinen familie rose schaal in bloemvorm, met floraal decor. Met bodemmerk. Afmeting: H 5 x Ø 19,4 cm. In goede staat.

Chines bord, Ø 18 cm.
Starting price 300 EUR

Chinees porseleinen bord met decor van Chinese balletdanseres, tekst en signatuur. 20e Eeuw. Afmeting: Ø 18 cm. In goede staat.

2x Chinees vaasje
Starting price 60 EUR

Twee Chinees porseleinen draken-vaasjes met reliëf decor. Vier tekens bodemmerk. H m 11,5 - 12 cm. In goede staat.

Lot snuffbottles (10x)
Starting price 120 EUR

Tien oude Chinees porseleinen snuffbottles. Divers. Familie Rose et cetera. En enkele met bodemmerk. Afmeting: H 6,5 - 11,5 cm. In goede staat.