Grote handbeschilderde houten wandversiering met romantisch decor. Afmeting: H 145 x B 150 cm. In goede staat.
Damasten servet. Circa 1955. Ontwerp M.C. Escher. 1898 - 1972. Met zeepaarden/vissen decor. Afmeting: 60 x 58 cm. In goede staat.
Geelgouden ring, 585/000, met diamant. Ring met slag met daartussen een spiegelchaton bezet met een roos geslepen diamant, ø 3,8mm. ø 68 ca 2,5 gram. In goede staat
Grote zilveren soepsleef, 833/000, met ronde bak en een gehamerde steel met organisch decor. 30 cm. ca 191 gram. MT.: H.Hooijkaas, Schoonhoven jl.:T:1929. In goede staat
Twee antieke Franse Art Deco pierrots op albasten basement. Compositie metaal. Circa 1920. Afmeting: 12 x 12 x 8 cm. In goede staat.
Grote zilveren broodmand, 833/000, ovaal gezaagd model met spijlendecor en een gecontourneerde rand voorzien van parelbewerking. Geplaatst op een ovale ring met parelrand. 34x24x13cm. ca 527 gram. Div...
Vroeg 19e eeuwse tinnen kraantjeskan met messing leeuwenkoppen. Afmeting: H 46 cm. In goede staat.
Drie antieke compositie metalen figuren. Circa 1900. Bestaande uit: Set van twee figuren, goed. Kind bij bron, breuk arm. Afmeting: 18 - 23 cm. In redelijk/goede staat.
Twee delen Chinees porselein. Eén maal dekseldoos met paradijsvogel/floraal decor. Eén maal Kang Xi-stijl diep bord met geisha's decor + zes tekens bodemmerk. Afmeting: 4 x Ø 21 cm. In goede staat.
Prachtig collier van bloedkoralen met geelgouden streekslot, 750/000. Collier met 6 rijen bloedkoraal, in kaasvorm, ø 6,5mm, bevestigd aan een grote zeer fraaie geelgouden streeksluiting, ø 44mm, opge...
Chinees porseleinen groen-grijze vierkante celadon vaas met ribbels en craquele glazuur. Bodem met etiket. Afmeting: 23 x 10,3 x 10,3 cm. In goede staat.
Twee Chinees porseleinen vazen met bruin glazuur, figuren in landschap/Foo-honden koppen decor. Bodemmerk. Afmeting: 15 x 8,5 x 5,5 cm. In goede staat.
Een briljant geslepen diamant, 0,35 ct F/VS2. Voorzien van IGI certificaat. 389903785
Antieke Franse bronzen buste, van de Heilige Vinzenz von Paul, 19e Eeuw. F. Barbedienne Fondeur. Reduction mecanique. Oude heer. Kardinaal? Afmeting: H 24 cm. In goede staat.
Zilveren hanger en oorhangers, 925/000, met zwarte stenen. Ronde hanger met zwarte stenen en een gezaagde ster, ø 25x33mm en een paar oorhangers met brisures en een ovale hanger pave gezet met zwarte ...
Zilveren dekseldoos, 835/000, rechthoekig model versierd met Perzisch decor op het scharnierende deksel en aan de zijkanten. 18x10x3cm. Perzië totaal ca 450 gram. In goede staat
Vijf bronzen figuren. Door Jan Kip uit Oldenzaal. 20e Eeuw. Met folders. Twentse figuren. Afmeting: 12 - 14 cm. In goede staat.
Twee maal David Cornel bronzen éénhoorns. The golden unicorn + plated en bronzen éénhoorn, gesigneerd. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 10 - 20 cm. In goede staat.
Zilver vergulde troon, 88 zolotniks, versierd met emaille. Troon, met scharnierend deksel, met cloissonne bewerking met floraal decor en een voorstelling van een mensfiguur met vogellichaam. 6x6x8cm. ...
Collectie van tien 19e eeuwse strijkijzers. Vier van messing + zes van ijzer. Afmeting: 11 - 20 cm. In goede staat.
Zilveren mandje, 835/000, schuitvormig model met gezaagd spijlen- en cirkeldecor. Voorzien van een parelrand. 22x14x7cm. ca 182 gram. MT.: A.Presburg & zoon, Haarlem, na 1951. In goede staat
Antieke Franse globe met notenhouten houder. Glazen globe met wereldkaart belijmd. Papier beschadigd. Circa 1900. G. Thomas editeur Paris, 44 Rue N.D. des Champs. Afmeting: 103 x ø 41 cm. In redelijke...
Antiek miniatuurschilderij met bewerkte messing lijst. Dame met hoed. Mooie kwaliteit. Gesigneerd. M. Rogé. Afmeting: Ø 4 cm. In goede staat.
Handingekleurde Japanse gesigneerde prent. Figuren te paard. In wortelnoten lijst. Afmeting: H 53 x B 71 cm. In goede staat.