Lot oud/antiek Aziatica. Onder andere: China, terracotta, boeddha figuren, hoorn, been, houten beeld, ijzer. Minimale beschadigingen mogelijk. Afmeting: 10 - 32 cm. In goede staat.
Hendrik Broer, 1929. 1886 - 1968. Art Deco landschap Giethoorn. Houtskool op papier. Afmeting: H 34 x B 44 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. Circa 1900. Hond met twee puppy's. Olieverf op paneel. Afmeting: H 17 x B 13 cm. In goede staat.
Drie oude/antieke trekpotjes. China/Europa. 19e - 20e Eeuw. Eén chip binnenkant deksel. Afmeting: 14 - 16 cm. In goede staat.
Geelgouden rijring, 750/000, met diamant. Riviére ring voorzien van opstaande 4-poot chatons bezet met 9 briljant geslepen diamanten, totaal ca 0,62 ct, VS-G. ø 56, ca 5,1 gram. breedte ring 4 mm. Nie...
Zilveren ring, 925/000, met zirconia's. Ring met 2 banden aan elkaar beiden bezet met een chaton voorzien van een grote zirconia, ø10mm, één wit en één geel, en in de band versierd met pave gezette zi...
Zeldzaam mahoniehouten Louis Philippe schrijfsecretaire met uittrekbare schrijflade, nest en compartimenten. Circa 1880. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting: 168 x 103 x 52 cm. In zeer g...
Ring, 333/000, met markesiet en onyx. Ring Art decor stijl met in het midden een rechthoekige onyx met daaromheen 4 balken bezet met markesiet stenen. grootte kop 23x14mm. ø56. ca 5,1 gram. In goede s...
Hollandse mahoniehouten Biedermeier vitrine opzetkast met schappen en origineel ringbeslag. Afmeting: 215 x 160 x 50 cm. In redelijk/goede staat.
Hollands mahoniehouten Empire kabinet. Circa 1820. Strak model, met origineel beslag. Lichte beschadiging. Afmeting: 225 x 160 x 60 cm. In redelijk/goede staat.
M. Nefkens. 1866- 1941. Vaas met bloemen. Aquarel op papier. Afmeting: H 48 x B 38 cm. In goede staat.
I.I. Hughes. 19e Eeuw. Engelse School. Heer met lektuur bij schrijfbureau. Olieverf op linnen. Afmeting: H 43 x B 33 cm. In redelijk/goede staat.
Onduidelijk gesigneerd. Impressionistisch havengezicht met vele zeilboten. Afmeting: H 20,5 x B 33 cm. In goede staat.
Geelgouden horlogeketting, 585/000, met een opengewerkte schakel en een groot veeroog met musketonhaak. Lengte 39 cm. ca 8,2 gram. In goede staat
Massief eiken twee-deurs kast met klein gestoken kuifje. Onder met twee lades. Circa 1860. Afmeting: 200 x 158 x 55 cm. In goede staat.
Grote zilveren ring, 835/000, met kleurstenen. Ring met een grote bloemvormige kop bezet met diverse kleurstenen in verschillende vormen en diverse markesieten. ø kop 36 mm. ø 58. ca 22,3 gram In goed...
Grote 18e eeuwse Duitse eikenhouten Barok kist met antiek slot. Afmeting: 96 x 180 x 70 cm. In goede staat.
Geelgouden band ring, 585/000, met bloedkoraal. ring met in het midden een ovale bloedkoraal in gladde rand met sierlijke elementen aan de zijkanten. Breedte 9 mm. ø 56. ca 2,6 gram. In goede staat
Notenhouten bijzettafel met ivoor-inleg. Jugendstil. Circa 1915. Afmeting: 75 x 50 x 74 cm. In goede staat.
Geelgouden solitairring, 585/000, met diamant. Ring met een geelgouden band en een witgouden spiegelchaton bezet met een roosgeslepen diamant, ø 5 mm. ø 51 ca 2,8 gram. In zeer goede staat
Geelgouden oorstekers, 585/000, met een bol gemaakt uit een wit opaal mozaïek. ø 8mm. In goede staat
Geelgouden oorclips, 585/000, met amethist. Ronde oorclips met een rond gefacetteerde amethist. ø oorclip 16mm. ca 6,2 gram. In goede staat
Antieke Engelse eikenhouten vitrinekast met vier glas-in-lood deuren en twee lades. Circa 1920. Afmeting: 150 x 160 x 48 cm. In goede staat.
Antieke Thonet-stijl kapstok. Circa 1920 - 1930. Afmeting: H 194 cm. In goede staat