Design metalen bureaulamp met groen glazen kap. 21e Eeuw. Afmeting: 37 x 25 x 16 cm. In goede staat.
Bestek plated met 6 lepels en 6 vorken aan de achterzijde voorzien van een monogramgravure. V.A. Silverine.18-19cm.
Lot met antiek tin en koperwerk. Onder andere twee bloempotten, blakertje, kandelaars, lakstempel, doofpotje en ketel. 20e Eeuw. Afmeting: 5 - 8 cm. In goede staat.
Twee terracotta lampen met witte lampenkappen. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 65 x Ø 45 cm. In goede staat.
Indonesische koper gegraveerde lampenvoet. 20e Eeuw. Afmeting: H 31 cm. In goede staat.
Zes-lichts messing Barok-stijl hanglamp. 20e Eeuw. Afmeting: 45 x ø 65 cm. In goede staat.
Teakhouten kastje/TV meubel. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: 75 x 86 x 34 cm. In goede staat.
Twee Perzische kleden. Eén kameelzak. Eén Kelim kleed in zandkleuren. Afmeting: 90 x 71 cm. / 200 x 103 cm. In redelijk/goede staat.
Antiek kristallen kandij/suiker stel, voetstam gerestaureerd, 19e eeuw. Afmeting 24x18x5cm. In redelijke staat.
Grote glazen vaas. Rood/wit. Tweede helft 20e eeuw. Afmeting: H 35 x Ø 26 cm. In goede staat.
Lot divers oud glaswerk/kristal. 20e Eeuw. Onder andere: vazen, glazen messenleggers en onderzetters. Afmeting: 8 - 21 cm. In goede staat.
19e Eeuwse Frans porseleinen terrine met sleef en onderschotel. Sleef gelijmd, verder goed. Afmeting: 24 x Ø 37 cm. In goede staat.
Grote antieke Societé Maastricht keramieken Jugendstil vaas met valk. Circa 1910. Afmeting: H 37 cm. In goede staat.
Twee grote antieke Fayence wandborden. Genummerd. Circa 1900. Boch of Delft. Friese voorstelling naar Otto Eerelman. Afmeting: ø 39,5 cm. In goede staat.
Twee antieke terracotta wand sierschotels. Jugendstil. Circa 1900. Met kastelen voorstelling. Importo d'Autriche 5683. Afmeting: Ø 26,5 cm. In goede staat.
3x Antiek Hollands aardewerk. Circa 1900. 1x Makkumer test, handbeschilderd landschappen decor, zeldzaam, goed. 1x Gouda plateel sierschotel, randschade. 1x Regout vleesschaal met landschap decor, goe...
Japanse houtsnede met tekst + signatuur. 20e Eeuw. Dwarsfluit spelende geisha. Houtsnede op papier. Afmeting: H 31 x B 21 cm. In goede staat.
Chinees porseleinen vaas met paradijsvogel decor en bodemmerk. Afmeting: 16 cm. In goede staat.
Oude Chinese celadon wierookbrander op houtgestoken basement met draak decor. Haarlijn. Afmeting: H 16 x Ø 11 cm. In goede staat.
Kristallen schaal met zilveren beugel, 833/000. Ronde kristallen schaal met geschulpte rand en voorzien van slijpwerk. Met een zilveren beugel met parelrand. Amsterdam jl.:G:1916. ø27x21cm. In goede s...
Drie zilveren hangers, 925/000, een rechthoekig model bezet met groene zirconia's, een kruis bezet met champagne en bruine zirconia's en een ovale hanger met zirconia's. 3-4cm. totaal ca 20 gram. In g...
Brede zilveren ring, 925/000, met groene zirconia. Ring metv een brede band met opengewerkte kruisjes, in het midden voorzien van een ovaal bol gefacetteerde grote groene zirconia. 22x11mm. Breedte ri...
Lot met zeven armbandjes met parels en zilveren staafjes, geregen op elastiek. 925/000. Nieuw
Collier uit grote witte cloisonne kralen, ø 14 mm. versierd met goudkleurig inleg en diverse bloemen. Voorzien van een double carabijnhaak Lengte 62 cm. In goede staat