Twee porseleinen Royal Goedewaagen knobbelvazen. Bone China. Circa 1930. Afmeting: 25 - 26 cm. In goede staat.
Antieke militaire vliegveld nachtwakers routeklok met lederen foudraal en draagriem + sleutels. Afmeting: ø 10,5 cm. In goede staat.
Draagt signatuur H. Cassiers. 20e Eeuw. Hollands wintergezicht met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 40 cm. In goede staat.
Zeldzame antieke Duitse Jugendstil Suchard Chocolat regulateur. Milka Noisette Velma. Houten gelithografeerde klokkast met achter-glas lithografie. Circa 1915. Afmeting: 52 cm. In goede staat.
Groot antiek Frans bronzen figuur. Dame op rotsblok. Met gietstempel, J.A. Bleuf & Rouard Fondeurs Paris. Met signatuur Felix Desruelles. Afmeting: 57 x 37 x 30 cm. In goede staat.
Ongesigneerd. 21e Eeuw. Landschap met Afrikaanse olifanten. Olieverf op linnen. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
P.A. Nijgh. 1876 - 1959. Stilleven met gemberpot, bloemen en kruik. Olieverf op linnen. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Antiek vergulde Chinese houtgestoken boeddha op console. 19e Eeuw of ouder. Afmeting: 26 x 15 x 13 cm. In goede staat.
Antiek Frans bronzen figuur op marmeren basement. Met ivoren armen en gezicht. Verguld en koud beschilderd. Met marmeren basement Gesigneerd. Malenberch? 1910 - 1920. Duim gelijmd. Afmeting: H 30 cm. ...
Drie delen oud/antiek Chinees porselein. Bestaande uit: Eén kom en twee schotels. Paradijsvogel en florale decor. Afmeting: 15 - 16 cm. In goede staat.
Oude/antieke Chinees porseleinen gemberpot met Geisha's en zotjes in landschap. 20e Eeuw. Afmeting: 16 x 12 cm ø. In goede staat.
Witgouden rijring, 585/000, met diamant. Rijring met 5 briljant geslepen diamanten, ca 0,25, een steen is wat beschadigd. ca 2,8 gram. ø 53. In goede staat
Drie oude/antieke apothekerspotten. Polychrome. 19e - 20e Eeuw. Afmeting: 19 - 28 cm. In goede staat.
S. Altman. 20e Eeuw. 17e Eeuwse taveerne met figuren. Olieverf op linnen. Afmeting: 30 x 40 cm. In goede staat.
Groot lot plated bestek met o.a. broodmes, kaasschaaf, botermes, soeplepel, taartschep model puntfilet, een strooier, presenteerblaadje, wildschaar en theezeef.
Zeer fraai groot Perzisch tapijt. Handgemaakt Kashmar uit Iran. Eerste helft 20e eeuw. Met prachtig decor van figuren, vazen en dieren etc. Afmeting: 400 x 293 cm. In goede staat.
Art Deco, Amsterdamse School butlerkastje. Circa 1930. Palmhouten ballen aan de poten. Eiken, deels gefineerd. Afmeting: 98 x 86 x 45 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gi...
Onduidelijk gesigneerd. 1885. Linksonder Schütz? Bomschuiten op het strand. Olieverf op paneel. Afmeting: 21 x 28 cm. In goede staat.
Zilveren schep, 833/000, half rond model met gezaagd floraal patroon voorzien van ronde steel met kam. MT.:Koninklijke Begeer, Voorschoten jl.: X:1932. ca 132 gram. 23x13cm. In goede staat
Vier Hollandse eiken stoelen. Circa 1880. Afm.: 103x49 cm. Zithoogte 49 cm. In goede staat. Dit object is op afspraak te bezichtigen in Gildehaus.
Vijf maal antiquarische Duitse Münchener Bilderbogen met karikatuur prenten. Verleg Braun + Schneider. Circa 1900. Afmeting: 43,5 x 45 cm. In goede staat.
Twee 19e eeuwse notenhouten lakstempels met messing en zegel. Afmeting: 7,3 - 10 cm. In goede staat.
Guy Olivier. 2007. 1964 - . Twee dames op stap. 'Morgen zien we wel'. Gemengde techniek op papier. Afmeting: 50 x 70 cm. In goede staat.
Lot divers oud/antiek koperwerk. Bestaande uit: Menora, zeven-armige kandelaar, twee wierookbranders, Oosterse olielamp + lampenvoet. Afmeting: 17 - 40 cm. In redelijk/goede staat.