18e -19e Eeuws Delfts porseleinen tegeltableau met tweemaster, schoener en witjes. Eén tegel gelijmd + chips. Afmeting: 52 x 39 cm. In redelijk/goede staat.
Grote Chinese glazen snuffbottle van Pekingglas met karper + mandarijneend decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 11 x 9 x 3,5 cm. In goede staat.
Bewerkte glazen Chinese snuffbottle (Pekingglas ?) met karper, Foo hond, kraanvogel, pagode in wolken decor. Gemerkt. 20e Eeuw. Afmeting: 9,5 cm. In goede staat.
Oude Chinese glazen snuffbottle met vogel + bloesem decor. Pekingglas. 20e Eeuw. Afmeting: 7 x 5,5 x 3,5 cm. In goede staat.
Aparte oude 19e eeuwse polychrome Delftse keramieken dekselvaas met leeuw en florale decors. Bovenrand beschadigd + gelijmd. Afmeting: 43 cm. In redelijke staat.