2 Staande moderne lampen met messing voet en linnen kap, 105xø42cm. Cond.: G
Japans driedimensionaal kunstwerk met parelmoer, voorstellende Japanse geisha, voorzien van familiestempel, 20e eeuw, 44x25x3cm. Cond.: U
Japans driedimensionaal kunstwerk met parelmoer, voorstellende landschap, voorzien van familiestempel, 20e eeuw, 80x33x4cm. Cond.: U
5 Delen tin gesigneerd G.N. Gero (en 1 ander merk Hollands), 1e helft 20e eeuw, Cond.: R
3 Glas in lood raampjes, gebrandschilderd met schepen en spelende kinderen, 20e eeuw, 33x26cm. 30x23cm. 26x19cm. Cond.: U
Deurbel gemaakt van kogelhulzen (eigen bouw), 20e eeuw, 59x23x26cm. Cond.: G
Ronde poederdoos van slangenleer, ca. 1950 met spiegeltje, 3xø8cm. Cond.: G
Rechthoekige sigarettenhouder van slangenleer ca. 1950, 11x9,5cm. Cond.: G
2 Geelkoperen kandelaars, voorstellend Hollandse leeuw met het stadswapen van Amsetrdam in de bek. ca. 1870, 28,5x18x10cm. Cond.: G
Pop, S.B. Sonneberg, genummerd 2966,13 Duitland, 45x25x10cm. Cond.: G
Goudkleurige van kunststof gemaakte standaard met 2 zwaarden, Cond.: G
2 Messing vazen met omlopend bloemmotief, Holland ca. 1910. H:27cm.
Messing gegoten laatste avondmaal in mahoniehouten lijst, 46x68cm.
14 Reproducties van de Statien religieus eind 19e eeuw, papier op linnen, beschadigingen 60x90cm. Cond.: M
19e Eeuwse vuuvergulde pendule met bijbehorende stolp 38x23x9cm. Cond.: U
Weense portaalklok 19e eeuws.gezwart hout en deels met brons, alabaster en messing halfuurslag op een gong,met sterslinger (niet origineel)moet gerestaureerd worden. H.52.5cm.