Lamp met zilverkleurige voet en stoffen kap, 58x22x22cm. Cond.: U
Opgezette steenmarter staand op boomstronk, 24x65x15cm. Cond.: G
Opgezette bunzing staand op boomstronk, 48x20x10cm. Cond.: G
Zwaar uitgevoerde tinnen snavelkan, 20e eeuw Duitsland , 92% tin, 28x18xø12cm. Cond.: U
2 Leeuwen China eind 20e eeuw. Uit een blok bergsteen gebeiteld.
Smeedijzeren barok kastslot 18e eeuw,H. 28cm., sleutel ontbreekt
5 Diverse aardewerken kruiken Zuid-Europa begin 20e eeuw. 2 Grote en 3 kleinere kruiken. Cond.: G
Aardewerken kruik begin 20e eeuw. herkomst Zuid-Europa 41xø26cm. Cond.: G
5 Speeldozen in diverse vormen, 20e eeuw, functioneren prima, Cond.: U
Vrouw Fortuna, bronskleurig op houten voet ca. 1880, 5x24cm. gelijmd.