Gouden Omega seamaster herenhorloge, 585/000, mechanisch. met bruin leren band. ø 34 mm. In goede staat
R. Beefster 1914. 'Boeren interieur met moeder en kind'. Olieverf op linnen. Afmeting 100x80 cm. In goede staat.
Oude Bechner vleugel piano, zwart gepolitoerd, Nr. 285977. Minimale beschadiging. Afmeting: 145 x 155 x 110 cm. In goede staat.
Hollandse wortelnoten vier-laden orgelgebogen barok commode met messing beslag. Circa 1800. Afmeting: 76 x 81 x 56 cm. In goede staat.
Antieke Engelse eikenhouten schommelstoel met zeer grote oren en lade. 18e-19e eeuw. Afmeting: 113 x 55 x 70 cm. In zeer goede staat.
Mooie houtgestoken Chinese hocker met marmeren blad. 20e Eeuw. Afmeting: 42 x 50 cm ø. In goede staat.
Hollands, 19e eeuw, eikenhouten luierkabinet, ca. 1850. Recentelijk professioneel gerestaureerd. Afmeting. 162x43x102 cm. In zeer goede staat.
Leuk klein Fries eikenhouten Louis Seize linnen kabinet, ca. 1800. Kabinet heeft volle zuilen, origineel beslag, snijwerk. Afmeting. 225x158x56 cm. In goede staat.
Antiek bronzen figuur met ivoor op marmeren basement. 'Jongen met tas en boek'. Gesigneerd: Bailly. Afmeting: 18,5 cm. In goede staat.
Twee grote Chinees porseleinen siervazen met groen celadon glazuur. 19e Eeuw. Eén maal met paradijsvogels decor. Eén maal met paradijsvogel/draken decor. Afmeting: 57 - 58 cm. In goede staat.
Sierlijke geelgouden ring, 585/000, royaal bezet met diamanten. Een ring met in het midden een briljant geslepen diamant in een opstaande zetting, ø 3,5 mm. Daaromheen een rand met een slag met in een...
Geelgouden oorknoppen, 585/000, met diamanten. Halve creolen met solitairzetting met briljant geslepen diamant en daaronder een slangvormige zetting met 8 briljant diamanten, totaal ca 0,60 crt. 3x20...
19e Eeuwse , Hollandse wortelnoten barok gebogen secretaire met klauwpoten en met prachtige wortelnoten binnenleven en kelder, ca. 1850. Afmeting: 100 x 110 x 57 cm. In goede staat.
Zes stuks Duitse Meissen porseleinen borden met diverse handgeschilderde florale decors en goudrand. 20e Eeuw. 1e Keus. Afmeting: ø 21,3 cm.
Twee grote Chinees porseleinen siervazen met figuren decors en teksten. 19e Eeuw. Afmeting: 44 cm. In goede staat.
Fraai Engels zilveren koffieservies, 925/000, 4-delig, geplaatst op plated tablet. Een servies met een bolle rechthoekig gecontourneerde vorm, bestaande uit een koffiekan, theekan, melkkan en een suik...
Fraai zilveren servies, 925/000, Engels, bestaande uit een theekan, melkkan en suikerbak in een ovale empirevorm met vertikale gelobte banen geplaatst op een ovale voet met filetranden. De theekan hee...
Bijzonder zilveren moccaservies, 830/000, bestaande uit een moccakan, melkkannetje, lepelvaasje, suikerbakje met deksel en klein dienblaadje. Ovaal gevormd servies, versierd met rozendecor, geplaatst ...
Limet . Franse school. Titel: Les Filandieres (de spinsters). Olieverf op linnen. Afmeting: 65 x 80 cm. In goede staat.
Alexander Follak, 1915-2006. Dames bij koets. Olieverf op linnen. Afmeting: 70 x 80 cm. In goede staat.
Jan Mankes, 1889 - 1920. 'Paard, staand naar links'. Kopergravure op papier. Afmeting: 14 x18 cm. In goede staat.
M. de Jongere, 1912 - 1978. 'Bedrijvigheid in de Rotterdamse haven'. Aquarel op papier. Afmeting: 60 x 90 cm. In goede staat.
Antiek Chinees mammoet ivoren figuur. Wijsheer met mantel. Circa 1900. Onder gemerkt. Afmeting: 21,5 cm. In goede staat.
Twee oude/antieke bewerkte ivoren slagtanden met palmen en dieren decors. Circa 1920-1950. Afmeting: 55-56 cm. In goede staat.
Voorzien van origineel certificaat t.b.v. Cites