This website uses cookies

31. Januariveiling 2017

Auction on Friday, January 13, 2017 from 17:00

Completed | Default auction

Jachtkastje met getorste zuilen 4046
Jachtkastje met getorste zuilen
Starting price 250 EUR
IJsglazen schaal met zilveren hengsel 374
IJsglazen schaal met zilveren hengsel
Starting price 125 EUR
Sold
Kantonees theepotje 6395
Kantonees theepotje

Result:

60 EUR

Kunstwerk van vissen 2235
Kunstwerk van vissen
Starting price 200 EUR
Sold
Antieke theestoof 2242
Antieke theestoof

Result:

40 EUR

Sold
Chinese bronzen boedha, 19e eeuw 5046
Chinese bronzen boedha, 19e eeuw

Result:

290 EUR

Sold
Gouden ring met briljant 381
Gouden ring met briljant

Result:

300 EUR

Sold
Bronzen gier, Art Deco 5053
Bronzen gier, Art Deco

Result:

170 EUR

Evert Moll, bloemstilleven 1028
Evert Moll, bloemstilleven
Starting price 500 EUR
F.H. Sypkens 1035
F.H. Sypkens
Starting price 2.000 EUR
2 porseleinen beeldjes 6431
2 porseleinen beeldjes
Starting price 35 EUR
Porseleinen beeld valsspeler 6438
Porseleinen beeld valsspeler
Starting price 40 EUR
Bronzen wandbordje Napoleon, gesigneerd 5060
Bronzen wandbordje Napoleon, gesigneerd
Starting price 50 EUR
Sold
Langwerpige eettafel 4082
Langwerpige eettafel

Result:

100 EUR

Amsterdamse klokkast 4089
Amsterdamse klokkast
Starting price 1.200 EUR
Trappenkast 4096
Trappenkast
Starting price 450 EUR
Sold
Bronzen figuur, Michael Schwarze 5089
Bronzen figuur, Michael Schwarze

Result:

160 EUR

Sold
Bronzen harlekijn 5096
Bronzen harlekijn

Result:

100 EUR

Schilderij 1071
Schilderij
Starting price 900 EUR
2 Bronzen figuren 5103
2 Bronzen figuren
Starting price 50 EUR
Sold
Marek Ruzyk 1078
Marek Ruzyk

Result:

150 EUR

Sold
Philip Windt, winterlandschap 1085
Philip Windt, winterlandschap

Result:

275 EUR

Sold
Lot 6 vorken, schuif, jamlepel zilver 418
Lot 6 vorken, schuif, jamlepel zilver

Result:

50 EUR

Fruitschaal met  pootjes 2278
Fruitschaal met pootjes
Starting price 40 EUR