Antieke porseleinen beeldengroep omstreeks 1900, haarscheur in basis, gemerkt met anker, 19x17ø Cond:R
Vooroorlogs Japans Satsuma theeservies met draken en gouddecor, omstreeks 1930, gemerkt Herford, 9 delig (chip) in goede staat 16cm.
Groot oud Imari porseleinen schotel, 2e helft 20e eeuw, tuindecor, 46,5cm. Cond:G
Antieke Duits porseleinen K.P.M. verdeelschaalca 1900, handbeschilderd met bloemen en goud decor in goede staat. 13x30x26
Twee oude Duitse porseleinen en keramieken figuren, herder met schapen, en Hutschenreuther figuur 29-31cm. Cond:R
Set zilveren sieraden, 835/000, bestaande uit twee roosringen en een collier met een mutsenbelhanger. ca 13 gr.
Grote zilveren hanger, 925/000. "Handje van Fathima" voorzien van karabijnsluiting. Grootte 25x50mm. ca. 9,3 gr
Bijzonder specerijenbakje met zilveren houder, 925/000. Twee strak geslepen vierkante specerijenbakjes gedragen op een zilveren houder met handvat, versierd met florale bewerking. Grootte 10x8 cm. ee...
Cassette met vijf zilveren lepeltjes, 800/000, met spitse bak met een versierde gecontourneerde rand aan de steel en een lelie bij de aanzet van de bak. 14 cm. ca 79 gr. In goede staat.
Vijf zilveren speelpionnnen, 800/000, Duits. Speelpionnen in de vorm van een paard, een adelaar, een edelweis, een zoenend paar en een uil. MT.: Christoph Widmann, Pforzheim. Totaal ca. 76 gr. 3-5 cm...
Zes delen antiek plated, kristallen bonbonniere, drie-delige Sheffield koffieset, tablet en 7 bekers 10-25cm. Cond:R/G
Drie sigarettendoosjes, waarvan twee witmetalen met korrelguilloche bewerking en een floraal gegraveerde rand en één zilveren, 800/000, met korrelguilloche, een floraal gegraveerde rand met vergulde b...
Drie lange snoeren met barnsteenkralen, ruw of slechts getrommeld. Eén met een donkere kleur. Grootte ca 9-5 mm. Lengte 60, 140 en 170 cm. ca 156 gr.
Zilveren oorhangers met turkoois, 925/000. Oorhaken met een hanger in de vorm van een halve maan versierd met gravure en een ovaal geslepen turkoois. ø 20 mm. ca. 4,7 gr.
Lot mode-sieraden bestaande uit diverse colliers, o.a. met parels, diverse broches en oorclips en een rozenkrans.
Twee zilveren ringen, 925/000. Een brede zilveren ring versierd met in het midden een ovaal gefacetteerde licht blauwe steen en de buitenranden bezet met zoirconia's. 15 mm ø 60 En een ring met 3 blok...
H. Stumm omstreeks 1900 Duitse school, landschap met figuren en zwanen, olieverf op linnen 33x24cm Cond:M
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1950, Italiaans binnenmeer, olieverf op linnen 40x50cm. Cond:R
Bijbelse gravure 17e/18e eeuws, Angelo Bileamo Obviante Alinus Loquitor, duitse ondertekst 7,5x12cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, Oosters gebouw met Arabische figuren olieverf op linnen 35x45cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters zeegezicht met boot en figuren, olieverf op linnen 35x45cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters riviergezicht, olieverf op linnen 36x45cm. Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw Oosters dorpsgezicht met Arabische figuren, olieverf op linnen 51x42cm Cond:G
Twee lampen: 1x Messing tafellamp, 2e helft 20e eeuw in goede staat 56cm. Cond:G en 1x Porseleinen met messing tafellamp, electrisch, 2e helft 20e eeuw 55cm. Cond:G
Antieke smeedijzeren pijlpunt, 17e eeuws of ouder (bodemvondst, oxydatie) 23,8cm. Cond:G
Zes erotica figuren China, 2e helft 20e eeuw, 1 beschadigd, Cond:R/G
Oude gietijzeren spaarpot, 2e helft 20e eeuw en naar Amerikaans voorbeeld in goede staat 29cm. Cond;G
Twee antieke seinlampen, J.A van Dijk Utrecht, gemerkt, omstreeks 1900 geelectrificeerd(zonder brander) verder in goede staat 50cm.
Drie antieke ijzeren wafelijzers, omstreeks 1900 in goede staat. 55-65cm. Cond:G
Antieke geldcassette met sleutel en 3 antieke zakmessen omstreeks 1900 Cond:G
Antieke houtgestoken dekseldoos omstreeks 1880 met slot en sleutel, lijst zit los 15x25x27cm. Cond;G
Antieke opaline glazen petroleumlamp omstreeks 1900, geëlectrificeerd, 60cm. Cond:R
Koffer met diverse camera's o.a Eumig, Brownie D by Kodak, Braunsweig Fafix Zett projection, in goede staat met accessoires Cond:G
Decoratieve houten telefoon 2e helft 20e eeuw, naar oud voorbeeld, made in Italy 26x24x17cm. Cond:G
Antieke Franse damesbuste op onyx voetje, mondaine dame met hoed, omstreeks 1890(compositiemetaal) 16,5cm. Cond:G
Vier oude groene glazen omstreeks 1930, mogelijk Leerdam 8,5-10cm Cond:G
Lot van 23 diverse kristallen glazen met diverse slijpsels en afbeeldingen. 5-14 cm Cond.:G
Antieke opaline glazen vaas met opgewerkte glazen bloemen omstreeks 1900, in goede staat 28,5cm Cond:G
Twee antieke opaline vazen met landschapsdecor, omstreeks 1900, 1 gelijmd 26xø13cm Cond:R/G
Antieke porseleinen koe, omstreeks 1800, ongemerkt, stukje hoorn af. 5,5x9x3.5cm. Cond;R/G
Twee 19e eeuwse porseleinen figuren putti met bloemenwanden, 2 minimale chips 9,5x11cm. Cond:R/G
Oude/ antiek Fayence plaquette, gemerkt A.T. Waarschijnlijk Frankrijk. Met een afbeelding van een vrouw in klederdracht met heilig kruis. ( breuk) door midden, 54 cm. Cond.: R
Drie delen oud porselein 20e eeuw, herend dekseldoosje, herend schaaltje, wedgwood, blue elephant dekseldoos 10-15cm. Cond:G
Twee maal oud serviesgoed. 1x kinderservies omstreeks 1900, 1x moccaservies Nikko Grün 2e helft 20e eeuw, minimale chip mogelijk 5-17cm. Cond:G
Lot antiek Chinees porselein, landschapsdecor, 3 capucijner schotels, 3 capucijner kopjes, en een 18e eeuwse schotel, Cond:R/G
Twee delen satsuma keramiek 20e eeuw goud en figurendecor, olifant en vaas(bovenrand gelijmd) 21-30cm.
Antieke bisquit porseleinen figuur met vergulde messing basis, vrouw met bloemenmand en putti, vleugel weg, voet beschadigd, vinger af, 17cm. Cond:R
Drie antieke porseleinen en aardewerken figuren, damesfiguur, jardiniere met putti, deksel met putti en vlinder, 14-24cm. Cond:R
Twee antieke Duitse Meissen borden met blauwe bloemen en insekten, omstreeks 1900, 25ø en 21,5ø Cond:G
H ten Cate Weber, naïeve schilderkunst, herkomst de Pook 56x51cm dorp met vissers op hoge wal, olieverf op paneel
Zilveren petitfour schep, 800/000. Fraai versierd met druivenranken en krullen. 15 cm. ca. 37 gr. M.T.:Christoph Widmann, Pforzheim. In goede staat
Zes zilveren borrellepeltjes, 835/000. Lepeltjes met gecontourneerde steel voorzien van een trembleerde bewerking. MT.: Anthonie & Jacobus Johannes Driesen, Schoonhoven 1870-1910. Totaal ca 22,8 gr. 1...
Antieke Duitse Antheils-Schein, Berliner handelsgesellschaft C.No 02293 8 april 1886 in lijst, 23,5x33cm Cond:G
Houten bloemtafel met binnenbak, stijlmeubel, 2e helft 20e eeuw, in goede staat 49x53ø Cond;G
Twee oude glazen, paper weights, 20e eeuw 5,5x7cm. in goede staat
Twee delen zeldzaam Hollands plateel, 1 maal Art Deco, Hollands handelsmerk 2036, 1 maal asbak BVK Soest 240 c.a Rose 18-14cm. Cond:G
Twee delen Chinees porselein: 1x Chinees porseleinen kom 17e-18e eeuw 5,5xø13,8cm. en 1x oude Chinese eierschaal porseleinen kom 1e helft 20e eeuw met draken- en floraal decor. Geel/roze/groen/blauw 4...
Lot diverse sieraden bestaande o.a. uit 2 colliers, broches en hanger.