Antieke Majolica console omstreeks 1900, onduidelijk gemerkt, Engeland (chip van voet) 15,5x13x13 Cond:R
Twee grote antieke societe borden ceramique maastricht omstreeks 1900 met koude beschildering, Maria vlucht Glane, Nederlandse grens Glanerbrug (beschildering versleten 38ø Cond:R
Oude Duitse Hoechst porseleinen vaas met landschap beschildering( gesigneerd) 20e eeu 14,5x11,5ø Cond:G
Zilveren sultan, als hanger, 925/000. Met flexibele ledematen. Grootte 5x3 cm ca 6 gr. Nieuw
Twee fantasie armbanden, één met schakels van gekleurd glas met zilveren randen en een onedele armband met schakels voorzien van schilden en jonkvrouwen en jonkheren, met goudkleurige details. 19-20 c...
Engelse zilveren 3 tanden vork, 925/000, met weerhaak en lange steel met fraai bewerkt heft. MT.: S.Greenberg & Co, - Israel Sigmond Greenberg-, Birmingham, jl.:K: 1909. 16 cm, ca. 17 gr. Cond.: G
Twee paar zilveren oorstekers, 925/000, met zirconia's. Een paar ronde oorknoppen met een kleine zirconia en een paar langwerpige oorstekers met 2 witte en zwarte langwerpig geslepen zirconia's. ø 9 e...
Zilveren briefopener, 835/000, bekroond met een fraaie wijze uil. MT.: P. van Oostrom & zn, Schoonhoven, jl.: k: 1946 13 cm, ca. 14 gr. Cond.: G
Collier gemaakt van Chinese porseleinen kralen met bijpassende armband. Geknoopt collier met witte kralen met blauwe beschilderingen, ø 15 mm. met onedele sluiting. Met bijpassende armband, kralen ø 1...
Zilver vergulde ring, 925/000, met zirconia. Ring met aan de bovenzijde versierd met een soort wolknopje bezet met een rond gefacetteerde zirconia, ø 3,5 mm. ø 63 ca. 3,4 gr.
3 Sets sieraden met glas: 1x Hanger en oorhanger van glas. Hanger en oorhangers in peervorm met zwart, zilver, wit en goudkleur bewerkt. Hanger bevestigd aan een collier van zwart lint en 6 zwarte koo...
Zilveren hanger, 835/000 met ivoren heft. Hanger in de vorm van een sikkel met ivoren greep. Grootte 6,5 cm. Nieuw
Zilveren spinnenwiel, miniatuur, 835/000. 2,5x6cm. ca. 23,7 gr. Cond.:G
Zilveren hond, 835/000, als ring. Hondje met de poten gemaakt als een ring met open onderzijde. 4x3,5x2cm. ca. 38,2 gr. Cond.:G
Ets Brouwer omstreeks 1930, Prins Hendrik kade Amsterdam, ets op papier 30x22cm Cond:G
Pieter van der Regt ( 1877 - 1960), olieverf op linnen, impressionistisch bosgezicht 40x60cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd omstreeks 1930 landschap olieverf op linnen 52x35cm Cond:G
Drie Duitse landkaarten, Luneburg omstreeks 1900, Mons regius 19e eeuws of ouder, en Luneburg 17e/18e eeuws grafiek op papier 42-45cm Cond:R/G
Olivia Sutton 1848 Engelse school landschap met schapen, tekening op papier 20x24cm Cond:G
Negen oude/antieke werken Duitse School (gesigneerd). Olieverf en aquarallen; landschappen, portret, stilleven etc. 15-60cm. Cond.: G
Folmer Bonnen 1885-1960 Zweedse school, stadsgezicht met markt, Gouache op paneel 40x60cm Cond:G
Mandalay (India of Indonesië) omstreeks 1930 Boeddhistische kerken langs de rivier 26x21cm aquarel op papier Cond:G
G. Pannekoek van Bemmel vaas met bloemen, aquarel op papier 45x53cm Cond:G
Drie antieke 19e eeuwse gravures, ingekleurde gravure twee met figuren Dastora della Callura en Laitier des environs de pau 20,5x14,5cm en 19x13cm