Lot diverse sieraden bestaande uit een parelcollier met tussen de parels zirconia-bolletjes en een magneetsluiting, een zilveren broche en collier, gebroken en een double broche met parel.
Franse gravure van Parijs 18e eeuw, A.Paris chez Basset rue d.Jacques a 5e Genevieve. Vista en prespectiva de la Piaza maior de lodoico XV en Paris, ets op papier 41x28,5 Cond:G
Twee antieke Duitse etsen 18e en 19e eeuw, een A.Burgfhall thaist obern von nieder Bairn, en een Franco Fur Tum AD VIADRUM (belegering Frankfurt) etsen op papier, 42x33-34x22cm Cond:R/G
J.van Oosten 20e eeuw stilleven met peren glas en aarderwerk, olieverf op paneel 57x40cm Cond:G
Drie delen koperwerk, 2e helft 20e eeuw, 2 schenkkannen en 1 oosterse stoofpan met comfort, 20-46cm Cond:G
Aparte antieke keramieken kom met grepen 19e eeuws, Fayence met glazuur en florale decors(gerepareerd en gekramd) 10,5x23x18,5 ø cm Cond:R
Drie delen oud keramiek, een dekseldoos met koper beknotte deksel, een okerkleurige vaas met rood-blauw decor, Deense bolvaas met blauw decor, gemerkt Denemarken 838/431 14-18cm Cond:G
Vier delen oud antiek porselein, twee Duitse KPM porseleinen bordjes omstreeks 1900, een Royal Kopenhagen zeemeermin, langelinie, en een Duitse Theebus 1958 Internationale Keramischer Kongress Wiesbad...
Hanger en oorhangers van glas, Hanger en oorhangers in de vorm van een spiraal met bruin, blauw, brons en zilverkleur. Bevestigd aan een bronskleurig lint en 6 bronskleurige koorden. ø 5 cm en 1.7 cm....
Hanger en oorhanger van glas. Hanger en oorhangers in peervorm met zwart, zilver, wit en goudkleur bewerkt. Hanger bevestigd aan een collier van zwart lint en 6 zwarte koorden. Grootte 5,5x3,0 cm en 3...
Grote zilveren oorknoppen, 925/000, met zirconia. Grote ronde gladomzetting met daarin een grote zirconia, ø oorknop 12 mm. Eén steker afgebroken, los bijgevoegd.
Hanger en oorhangers van glas. Hanger en oorhangers in een achtvorm, met rood, oranje zwart en zilverkleur. Bevestigd aan een rood lint met 3 rode en 3 roze koorden. Grootte 6x3,5cm en 3x1,5 cm. Lengt...
Citizen herenhorloge, staal, heren model met blauw wijzerplaat en stalen band. Voorzien van dag en datum aanduiding. Werkend. ca 19,5 cm.Cond. G
Zilveren koker, 800/000, met medaillon en strakke gegraveerde bewerking. Grootte 10x8.5x1cm ca. 104 gr.
Twaalf zilveren kinderringen, 925/000 met o.a. diertjes en kleursteentjes. ca. 12 gr. diverse kleine maatjes
Zilveren oorstekers,925/000, met grijs parelmoer. Oorhanger met vierkante zetkast bezet met parelmoer. 1.3x2,1 cm ca 7,4 gr.
Armband van twee rijen amethiststenen, getrommeld met in het midden een grotere langwerpige amethist, 18x12 mm. Geregen op elastiek
Twee klederdracht sieraden, bestaande uit een riem en een tas/riemhanger. Beiden vervaardigd uit geelmetaal, voorzien van fraaie bewerkingen.
Verzilverd opengewerkt draadmandje met 2 handgreepjes 20x12,5cm Cond:G
Twee zilveren vorken, 835/000. Een grote cakevork met florale bewerking, MT.: Gebroeders van Roosmalen, Utrecht, jl.; A 1935. Lengte 19 cm. En een kleinere strakke vleesvork voorzien van een strak geg...
K. Reyne ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met hooimijten 30x40cm. Cond.: G
De Jong 1922, houtskool op papier, landschap met visser 27x44cm. Cond.: G