Franse gravure van Parijs 18e eeuw, A.Paris chez Basset rue d.Jacques a 5e Genevieve. Vista en prespectiva de la Piaza maior de lodoico XV en Paris, ets op papier 41x28,5 Cond:G
Twee antieke Duitse etsen 18e en 19e eeuw, een A.Burgfhall thaist obern von nieder Bairn, en een Franco Fur Tum AD VIADRUM (belegering Frankfurt) etsen op papier, 42x33-34x22cm Cond:R/G
J.van Oosten 20e eeuw stilleven met peren glas en aarderwerk, olieverf op paneel 57x40cm Cond:G
K. Reyne ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met hooimijten 30x40cm. Cond.: G
De Jong 1922, houtskool op papier, landschap met visser 27x44cm. Cond.: G
Kurt meijer Eberhardt 1895-1977, Duitse school teckel puppy, ets op papier 28x26cm Cond:G
L.Lallemand 1891-1959 (Louis) stilleven, verso Honamage a Louis Lallemand, olieverf op linnen 60x30 Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900(verso onduidelijke plakker) zeegezicht met zeilschepen (2 gaatjes) Cond:R
Georg Kiste (Duitse School 1908 - 1997), olieverf op linnen, getiteld "Sonntag Wanderung" 60x80cm. Cond.: G
B. Richter ca. 1930 (Duitse School), aquarel op papier, Oosters gebouw in bos met gesluierde vrouw 45,5x31cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, olieverf op paneel, gezicht op kerk 32x23cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, gemengde techniek op papier, moderne compositie 67x55cm. Cond.: G
Twee werken Duitse School ca. 1940: 1x Perry winters dorp (olieverf op linnen 50x100cm. en 1x ongesigneerd Berlijn, olieverf op paneel 70x50cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd ca. 1930 (Duitse School), aquarel op papier, bergachtig landschap met dorp 45x35cm.
Reproductie van Horck, repro op papier, abstracte compositie 70x70cm. Cond.: G
Dora Schwelgin 1991 Duitse school, portret, houtsnede op papier, 63x85cm Cond:G
Ongesigneerd ca. 1900 (Duitse School), olieverf op paneel, bergachtig landschap met Almhut en figuren 23x31cm. Cond.: G
Onduidelijk gesigneerd, nr5/10 Handdrück, Duitse school, twee tortelduiven, lithografie op papier 42x30cm Cond:G
Hendrik van Langen 1874-1964, boerenvrouw bij haard, olieverf op linnen 24x30cm Cond:G
J.H.Willem Wittenberg 1886-1963 ongesigneerd, geitje, litho op papier 50x34cm Cond:G