Hollandse 18e eeuwse Louis Quinze mahoniehouten 4-deurs hoekkast (3-delig) in goede originele staat (lichte lijstschade) 235x130x60cm.
Oud Perzisch handgeknoopt kleed Kirmann Afshar in goede staat 225x168 Cond:G
Fijngeknoopt antiek Perzisch kleed in aardetinten, kanten licht beschadigd 120x70cm Cond:R
Groot oud Perzisch kleed, handgeknoopt kleed met florale decors met rood als hoofdkleur 344x268cm Cond:R/G
Oud antiek Perzisch handgeknoopt kleed, lichte slijtage 169x121cm Cond:R
Groot oud Perzisch tapijt diverse kleuren florale en figuratieve decors 396x210 cm Cond:G
Oud Perzisch kleed, fijngeknoopt met diverse diepe kleuren 147x104cm Cond:R/G
Oud Perzisch kleed Kazak met oker-rood en geel, floraal decor (vrij kaal) 105x190 Cond:R
Twee kleine oude Perzische kleden, rood creme, 90x62 en 89x31cm Cond:G
Oude Perzische loper, hoogpolig met hoekig floraal decor 90x210cm Cond:G
Oud Perzisch kleed rood-blauw-oker 158x97, kleed is beschadigd Cond:M
Oud fijngeknoopt Perzisch kleed florale decors slijtage 200x130cm Cond:R
Zeer groot oud Perzisch kleed, beschadigd, restauratie, slijtage, diepe kleuren floraal decor 255x368cm Cond:R
Twee oude antieke Perzische kleden, 1 maal fijngeweven Perzie, antiek omstreeks 18e-19e eeuw, en eenmaal 20e eeuw met landschapsdecor 75x77 en 204x63cm Cond:G
Oud Perzisch kleed met floraal decor(restauratie rand) 202x162cm Cond:R