Originele Johannes Wouterus van Trirum, Rotterdam 1924-2011 stilleven met spelende poezen, olieverf op linnen 30x40cm Cond:G
Onduidelijk gesigneerd 20e eeuw, landschap met liggende schapen en eend, olieverf op paneel 27x18cm Cond:G
Ongesigneerd omstreeks 1900(gerestaureerd) riviergezicht met figuren in een boot, olieverf op paneel 45x24cm Cond:G
Naar du Chatell omstreeks 1900, besneeuwd riviergezicht met wandelaar, olieverf op linnen 41x61cm Cond:G
J.Ligtenberg, Hollandse ijspret, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
M.van Waning stevels 1874-1943, stilleven met abrikozen, mes en vaas 30x40cm olieverf op paneel
Ongesigneerd 17e-18e eeuws portret, jongeman met drankfles(inschilderingen) olieverf op paneel 28x24cm Cond:R
C. Cornelisz (21e eeuw), olieverf op paneel, stilleven met kersen 13x18cm. Cond.: G
Peter Brouwer, landschap bij avond, olieverf op linnen 50x40cm Cond:G
Evert Jan Ligtelijn 1893-1975 Haven van Curacao, olieverf op paneel 40x60cm Cond:G
Wim van Norden, Bussum 1917-2015 Amsterdam, havengezicht Rotterdam, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
K. Wagler 1937 Duitse school, landschap Willingshausen. olieverf op linnen. 78x65cm Cond:G
Ikoon ca. 1900, olieverf op paneel, afbeelding Jezus 30,5x22,5x3cm. Cond.: G
Louis Stutterheim, Rotterdam 1873-1943, boeren huis, olieverf op paneel 38x29cm Cond:G
To Vreede ( 1916 West Terschelling), olieverf op linnen, vaas met bloemen (vroeg werk, restauraties noodzakelijk) 45x38,5cm. Cond.: R
Visser omstreeks 1980, besneeuwd bosgezicht met fazanten, olieverf op linnen 50x70cm Cond:G
K. Reyne ca. 1930, olieverf op linnen, landschap met hooimijten 30x40cm. Cond.: G
Albert Franke, Duitse school, abstracte compositie, olieverf op paneel, paneel bewerkt en beschilderd, gemengde techniek op paneel(beschadigd) 90x182cm Cond:R