Oud boek met ingekleurde 18e-19e eeuwse gravures (28 stuks), mooie kwaliteit en voorstellingen (helaas moetranden verwijderd) 35x40x2cm. Cond.: R
Doofpot 19e eeuw, en een koperbeslagen met ijzeren boulloir ca. 1950 in goede staat 46-48cm.
Kavel met 14 boeken voor diverse kunstenaars o.a: Matisse, malevich, Cezame, Loran, Mucha etc. Cond.: G
Vijf Engelse antieke messing kaarskandelaars 19e eeuw (2 sets en 1 losse kandelaar) 20-24cm. Cond.: G
Bajonet 19e eeuw met originele schede, nr. 508 in goede originele staat 64cm.
Aparte oude gietijzeren ezel met gietijzeren spiegel en rozendecor ca. 1930 (achterpoot mist). Kan aan de wand gemonteerd worden? 176x46cm. Cond.: G
Doos boordevol zegels en poststukken, hoofdzakelijk Europa 11x19x32cm. Cond.: R-G
Zeven gouden munten van 10 gulden (Willem III + Wilhelmina) Cond.: ZFR+
Kavel diverse munten o.a: 1x zakje bronzen munten Engeland Cond.: ZFR, 1x zakje diverse munten, 1x kartonnen doosje met BP penningen en speld ziekenhuisverpleging Wet kraamzorg van Koninklijke Begeer ...
Veertien diverse jaarsets van 1982 t/m 1995 nieuw in verpakking met o.a: 1x nieuwe set provinciestuivers Koninkrijk der Nederlanden en 1x uitgave set euro's Cond.: G
Kavel oud speelgoed met oa.: DieCast, Matchbox, Lesney, Dinky Toys etc. (vliegtuigen Dinky Toys, Hawker Dinky Toys, Bristol 173 Dinky Toys, Dinky Toys Shooting Star). 9x26x18cm. Cond.: R
Handwerck pop, gemerkt op hoofd 109-11 H 2.1/2. Porseleinen (vast) hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, helderblauwe slaapogen en blonde pruik. Lijfje met 11 geledingen, gelede handjes met roodoml...
Grote vuurvergulde bronzen kolompendule ca. 1850 met plated/ zilverkleurige wijzerplaat en origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag "Pinard Alger" in zeer goede staat 49x27x15cm.
Grote bronzen mysterieuze pendule 2e helft 20e eeuw met mechanisch uurwerk zonder slagwerk en blauw geëmailleerde kogel 76cm. Cond.: G
Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1840 met console. Zonder uurwerk maar verder in goede staat (vergulding goed). Console heeft schade. Hoogte (zonder console): 45cm. Cond.: R
Franse comtoise ca. 1870 met harpslinger en voorstelling van Bachus bij wijnvat 157x15x28cm. Cond.: G
Franse notenhouten Henry Deux hangklok met halfuurslag ca. 1870 in goede staat 65x34x18cm.
Bronzen pendule 19e eeuw met originele beschildering, vermoedelijk uit Italië. Uurwerk is vervangen door batterijfunctie 54cm. Cond.: G
Zeer zeldzame Italiaanse gestoken 16e-17e eeuwse Renaissance kist (Cascone) met beelden, ranken, veldslag, medaillons en 3 sloten (slot middenvoor is vervangen door een ander antiek slot). Prachtige p...
Drie-delig Jugendstil bankstel ca. 1900 van notenhout met bandintarsia en guirlande intarsia. Stoffering van groene zijde. Geheel in goede staat 98x128x70cm. en 95x64x67cm.
Wortelnoten fineer op eiken 18e eeuwse 2-laden commode op hogegebogeb poten en met origineel bronzen beslag (lichte fineerschade). In originele staat 76x45x80cm.
Hollandse iepenhouten 19e eeuwse secretaire ca. 1850 in goede originele staat 164x115x45cm.