This website uses cookies

We and authorised third parties use cookies. More information about the cookies, their purpose and how they are shared is explained fully in the cookies information. In order to guarantee the best possible user experience, please click "accept all". You can also save preferences or decline the use of cookies, with the exception of necessary cookies. Cookies information and more

23. Januariveiling 2015

Auction on Friday, January 9, 2015 from 01:00

Completed | Default auction

Boek met gravures
Result: 100 EUR

Oud boek met ingekleurde 18e-19e eeuwse gravures (28 stuks), mooie kwaliteit en voorstellingen (helaas moetranden verwijderd) 35x40x2cm. Cond.: R

2 Delen divers
Result: 25 EUR

Doofpot 19e eeuw, en een koperbeslagen met ijzeren boulloir ca. 1950 in goede staat 46-48cm.

14 Boeken kunstenaars
Result: 50 EUR

Kavel met 14 boeken voor diverse kunstenaars o.a: Matisse, malevich, Cezame, Loran, Mucha etc. Cond.: G

5 Engelse kandelaars
Starting price 70 EUR

Vijf Engelse antieke messing kaarskandelaars 19e eeuw (2 sets en 1 losse kandelaar) 20-24cm. Cond.: G

Bajonet
Starting price 70 EUR

Bajonet 19e eeuw met originele schede, nr. 508 in goede originele staat 64cm.

Spiegel op standaard
Starting price 50 EUR

Aparte oude gietijzeren ezel met gietijzeren spiegel en rozendecor ca. 1930 (achterpoot mist). Kan aan de wand gemonteerd worden? 176x46cm. Cond.: G

Bijbeltje
Starting price 30 EUR

-

Doos zegels en poststukken
Starting price 25 EUR

Doos boordevol zegels en poststukken, hoofdzakelijk Europa 11x19x32cm. Cond.: R-G

7 Gouden 10 gulden munten
Result: 1.060 EUR

Zeven gouden munten van 10 gulden (Willem III + Wilhelmina) Cond.: ZFR+

Diverse munten
Starting price 25 EUR

Kavel diverse munten o.a: 1x zakje bronzen munten Engeland Cond.: ZFR, 1x zakje diverse munten, 1x kartonnen doosje met BP penningen en speld ziekenhuisverpleging Wet kraamzorg van Koninklijke Begeer ...

4 Zilv. munten, België
Starting price 50 EUR

Vier zilveren munten België 100 Frank Cond.: ZFR

Diverse jaarsets
Result: 20 EUR

Veertien diverse jaarsets van 1982 t/m 1995 nieuw in verpakking met o.a: 1x nieuwe set provinciestuivers Koninkrijk der Nederlanden en 1x uitgave set euro's Cond.: G

Diverse speelgoed auto's
Result: 55 EUR

Kavel oud speelgoed met oa.: DieCast, Matchbox, Lesney, Dinky Toys etc. (vliegtuigen Dinky Toys, Hawker Dinky Toys, Bristol 173 Dinky Toys, Dinky Toys Shooting Star). 9x26x18cm. Cond.: R

Handwerck 109-11
Starting price 150 EUR

Handwerck pop, gemerkt op hoofd 109-11 H 2.1/2. Porseleinen (vast) hoofdje met open mondje, 4 boventandjes, helderblauwe slaapogen en blonde pruik. Lijfje met 11 geledingen, gelede handjes met roodoml...

Kolompendule, vuurverguld
Starting price 1.200 EUR

Grote vuurvergulde bronzen kolompendule ca. 1850 met plated/ zilverkleurige wijzerplaat en origineel 8-daags uurwerk met halfuurslag "Pinard Alger" in zeer goede staat 49x27x15cm.

Klok, mysterieus
Result: 775 EUR

Grote bronzen mysterieuze pendule 2e helft 20e eeuw met mechanisch uurwerk zonder slagwerk en blauw geëmailleerde kogel 76cm. Cond.: G

Pendule met console
Result: 275 EUR

Vuurvergulde bronzen Charles Dix pendule ca. 1840 met console. Zonder uurwerk maar verder in goede staat (vergulding goed). Console heeft schade. Hoogte (zonder console): 45cm. Cond.: R

Comtoise
Starting price 125 EUR

Franse comtoise ca. 1870 met harpslinger en voorstelling van Bachus bij wijnvat 157x15x28cm. Cond.: G

Houten hangklok
Result: 60 EUR

Franse notenhouten Henry Deux hangklok met halfuurslag ca. 1870 in goede staat 65x34x18cm.

Pendule
Starting price 60 EUR

Bronzen pendule 19e eeuw met originele beschildering, vermoedelijk uit Italië. Uurwerk is vervangen door batterijfunctie 54cm. Cond.: G

Italiaanse kist
Starting price 4.900 EUR

Zeer zeldzame Italiaanse gestoken 16e-17e eeuwse Renaissance kist (Cascone) met beelden, ranken, veldslag, medaillons en 3 sloten (slot middenvoor is vervangen door een ander antiek slot). Prachtige p...

3-Delig bankstel
Result: 250 EUR

Drie-delig Jugendstil bankstel ca. 1900 van notenhout met bandintarsia en guirlande intarsia. Stoffering van groene zijde. Geheel in goede staat 98x128x70cm. en 95x64x67cm.

Wortelnoten commode
Result: 160 EUR

Wortelnoten fineer op eiken 18e eeuwse 2-laden commode op hogegebogeb poten en met origineel bronzen beslag (lichte fineerschade). In originele staat 76x45x80cm.

Eiken Hollandse secretaire
Result: 90 EUR

Hollandse iepenhouten 19e eeuwse secretaire ca. 1850 in goede originele staat 164x115x45cm.