Vijfdelig zilveren koffie- en theeservies, gelobd model en handgegraveerd op geschulpte voet en op ovaal onderblad begin 1900, 835/000, MT: Aubert Voorburg, ca. 2200gr. (totaal) Cond.: G
Fraaie kristallen coupe met amandel- en ruitslijpsel. De coupe is voorzien van een zilveren beugel bewerkt met een parelrand, 835/000, MT: J.M. van Kempen en Zn. Voorschoten, JL: Z 1884, 13x14cm. Cond...
Twaalf Hollands zilveren theelepels met 2 zilveren suikerscheppen, allen met getorste steel en geschulpte randen met florale gravure (Jugendstil ca. 1900), 835/000, MT: o.a. KP de Jong en J.H. Schijfs...
Ikonen in drieluik, gevat in zilveren 835/000 omlijsting. De ikonen zijn geëmailleerd op houten achterzijde. 24x18cm., Cond.: G
Mooie Duits zilveren fruitschaal met gelobte bewerking op ronde voet, WTB, ca. 227gr., 20,5x10,5cm. Cond.: U
Duits zilveren 4-delig koffie- en theeservies met melkkan en suikerpot met deksel, ebbenhouten handgrepen. 800/000, MT: Horning & Grosse Berlijn. Totaalgewicht ca. 1830gr., theepot 25xø15cm. Cond.: G
Pracht 19e eeuws tafelstuk, opaline geschulpte gecontourneerde schaal met goudopleg, gedragen door zilveren voet met blad- en druivenmotieven, 835/000. Schaal ø28cm., H.26cm., Cond.:G
Geëtste 19e eeuwse karaf in zilveren montuur met zilveren kraag en dop, versierd met florale motieven en musicerende putties, 835/000, 32x9x6,5cm. Cond.: G
Zeer fraai zilveren fazantenpaar: vrouwtjesfazant met gespreide vleugels (Nederlands), 835/000, MT: Zaanlandse zilversmederij Amsterdam-Haarlem, JL: G 1966, 23x11,5x14cm. en 1x mannetjesfazant (Duits,...
Achtdelige gouden (535/000) naaiset in etui bestaande uit: naaldenkoker, schaartje met schede, vingerhoed met hartvormig wapenschildje, priem en 2 garenklosjes. O.a. gemerkt Mr. Wed. B. Gillis 's Hert...
Zeer fraai handgedreven zilveren boulloir met benen greep, bekroond met arend en rondom gegraveerd en versierd met vele florale motieven. 835/000, MT: onleesbaar, (Wenen 1901/1902) Kan: 20xø26cm. Onde...
Antieke zilveren comfoor op houten voet met drie bolpoten 18e eeuw, versierd met guirlandes, ramskoppen, medaillons en palmetten, Z2 gekeurd, zilvergewicht ca. 265gr. 11xø16cm. Cond.: G
Zilveren mokkaservies met 2 grote ronde bladen en 10 onderzetters, versierd met knorrenrand, 800/000, ca. 1700gr. (ø33, 26, 15, 9,5 en 8,5cm.), hoogte mokkakan: 14cm. Cond.: R
Ring GG /WG, 750/000 met briljant. Een strakke ring met een, ca 4,5 mm brede doorlopende band met in het midden een witgouden ronde zetting. De steekt iets uit aan de randen. In de zetting zit een bri...
Broche GG 585/000 antiek model. Ronde broche met geschulpte rand, 28 mm, met in het midden een afbeelding van een mand met filigraine bewerking. ca 4,7 gr.
Armband GG 585/000 met munten en bedel. Close for ever armband met GG 585/000 bedel van een boot en 4 GG 585/000 muntranden met 2 GG tientjes, 1897, 1 GG vijfje, 1912, en een 1 dollar 1853.Lengte 20 c...
Hanger en oorknoppen GG 585/000 gladde bollen. Een grote hanger in de vorm van een bal, ø 21 mm, met bijpassende oorclips in dezelfde grootte. ca 13.4 gr
Broche/ Hanger GG 585/000 met munt. Hanger broche met bewerkte rand met een munt hungar- austria. ø broche ø 36 mm. ca 9.8 gr
Royale ring GG 750/000 met veel briljanten. Ring met grote markiesvorm bezet met 18 diamanten, totaal ca 1.3 crt W( 11x23mm) ca 5.7 gr ø 57
Zeer fraaie brede armband GG 585/000 met bewerking. Brede armband, 24 mm, met gravure bewerking. De armband is voorzien van een bakslot en een veiligheid. ca 52.5 gr lengte 19,5 cm
Choker GG 585/000 Charisma, met briljant. Choker met in het midden een halve maan met daarin een briljant geslepen diamant , 0.09 crt, met lijnenversiering. Geheel gepolijst. het middenstuk zit bevest...
Prachtige brede armband RG/WG/GG 585/000 met subtiele bewerking .Brede pennenarmband met 5 rijen schakels. De buitenste schakels zijn RG. Verdeeld over de armband zitten er in een ruitvorm bewerkingen...
Oosters zilveren servies in metalen gedecoreerde reiskoffer bestaande uit: schenkkan, presenteerblad, suikerpot, 2 kop & schotels, suikerschep en 2 lepeltjes. Het geheel is bewerkt met Oriëntmotieven,...
Zeer fraaie hengselmand met ajour bewerking en parelrand op voet, 925/000, ca. 773gr., 32x32cm.